Автор на изложбата е Руслан Иванов, 54-годишен софиянец, избрал преди време да живее със семейството си във Варна. “Няма два еднакви изгрева, всеки ден изгревът е различен, казва той - с това Бог ни дава знак, че всеки ден трябва да се изживее различно и пълноценно”.
Приходите от продажбата на оформените като художествени платна фотографии ще отидат в подкрепа на пострадалата по време на трагичния инцидент на Рали Варна млада жена и майка Албена Станчева. За съжаление, нейният крак беше ампутиран и сега тя се нуждае от средства за лечение, рехабилитация и ергономична протеза.
Специален гост и водещ на откриването на изложбата е Камен Воденичаров. Той ще изпее емблематичната си песен “Ела изгрей”. С него ще пее и младата варненска певица Бриана Петрова.
Дата: 18.12.2025 г.
Начало: 18:30 ч
Място: Галерия “Графит”, гр. Варна, бул. “Княз Борис I” 65






Новини - теми








Безплатни билети за симфоничния трибют „Майкъл Джексън: Thriller“ в Държавна опера – Варна (билетите са изчерпани)
Район "Одесос": Ламарината над находките на Шишковата градинка е временно решение
Богата културна програма във ФКЦ – Варна през февруари и март
Удължава се срокът за приемане на творби в Националния конкурс „Българските архитектурни паметници в макети“
Над 600 танцьори излизат на сцена във Варна в благотворителен концерт „За повече варненчета“
Почина легендарният комик Илия Цоцин
DARA е била на крачка от отказ от Евровизия след "публичния линч"
2000-годишен портрет на мумия изглежда изненадващо модерен
Във варненското село Голица се готвят да отбележат Петльовден
„Вечни теми, нови форми“: Варна показва шедьоври на световната графика (снимки)
Във Варна вдигат паметник на загиналите полицаи
Митко Щерев навършва 80 години – легенда на българската поп и филмова музика
"Дядовото дворче" и "Червената шапчица" този уикенд в кукления театър във Варна
Петрич кале получава държавна подкрепа за нови археологически проучвания



RSS Новини