Отборите ще са с по трима участници, като условието е във всеки тим да има поне една жена. Всеки състезател ще пробяга по шест обиколки (300 метра). Хора без предварително сформиран отбор ще могат да бъдат включени в групи на място.
Първите три отбора ще получат медали, а всички участници автоматично ще участват в томбола с награди, осигурени от Дирекция „Спорт“ към Община Варна и чстна фирма.
След финала ще се проведе празничен брънч, като организаторите насърчават участниците да донесат домашно приготвени ястия.





Новини - теми







Безплатни билети за симфоничния трибют „Майкъл Джексън: Thriller“ в Държавна опера – Варна (билетите са изчерпани)
Район "Одесос": Ламарината над находките на Шишковата градинка е временно решение
Богата културна програма във ФКЦ – Варна през февруари и март
Почина легендарният комик Илия Цоцин
Над 600 танцьори излизат на сцена във Варна в благотворителен концерт „За повече варненчета“
2000-годишен портрет на мумия изглежда изненадващо модерен
DARA е била на крачка от отказ от Евровизия след "публичния линч"
Удължава се срокът за приемане на творби в Националния конкурс „Българските архитектурни паметници в макети“
Във варненското село Голица се готвят да отбележат Петльовден
Митко Щерев навършва 80 години – легенда на българската поп и филмова музика
Във Варна вдигат паметник на загиналите полицаи
„Вечни теми, нови форми“: Варна показва шедьоври на световната графика (снимки)
БНТ разкри как ще бъде избран българският представител на „Евровизия 2026“
От Златния некропол до Квартала на богатите: Калиакра с нови средства за научни изследвания



RSS Новини