Строителството на този обект се извършваше в условия на пълномащабна война, при редовни въздушни тревоги и прекъсвания на електрозахранването. Но корпорацията все пак изпълни своите задължения – както прави и във Варна, където по-рано пое довършването на замразена сграда на плаж Кабакум.
Както уточняват представители на строителната компания, новата сграда е била успешно въведена в експлоатация в началото на декември, след като е преминала всички необходими проверки, включително и тези, свързани с изискванията за безопасност.
„Работихме за да запазим надеждата и доверието на нашите инвеститори, затова нито ракетните удари, нито прекъсванията на електрозахранването не можаха да ни спрат. Още по-голямо значение за корпорацията имат ключовете, които сега предаваме на хората – ключове към комфортен живот, обещанието за който изпълнихме, въпреки всичко“, отбеляза основателят на КУБ Корпорация Олег Невзоров.
От КУБ също съобщиха, че продължават работата и по други свои обекти в Украйна; още през 2026 г. се планира да започне предаването на ключовете на инвеститорите на още две сгради в „Ривиера Гардънс“, както и да продължи строителството на редица други жилищни комплекси в Одеса. Междувременно проектите в България ще продължат да се реализират от местния екип на корпорацията.








Новини - теми




Международен предприемач с проекти във Варна довърши нова сграда в сложни условия
Варовикът във водата на Варна: Как да защитим бойлера си?
Отиде си варненският художник Владимир Иванов
Директори във Варна с парични награди от МОН за постигнати високи резултати
Сурвачките във Варна изненадват с размер, украса, но и с цена (снимки)
Цените на храните в Европа: В кои страни е най-скъпо
Баща и син са стрелците в Сидни, 15 са загиналите
МВР отличи млад мъж, предотвратил „ало измама“ във Варненско
Без ток във Варна и областта днес ще са...
Президентът Радев покани на консултации "Възраждане" и "ДПС - Ново начало"
Без ток във Варна и областта утре ще са...
Япония остава без панди за първи път от 50 години
Отличиха най-добрите военни моряци за 2025 г.
Обявиха работното време по празниците на пункта за карти за градския транспорт във Варна
"Фолксваген" затваря завод в Германия за първи път в 88-годишната си история
Коледен празник за кучетата в Каменар събра над 100 любители на животните (снимки)
Полицай на годината 2025: Жандармеристът, който спаси жена от удавяне (видео)
Колко струват живите елхи във Варна: Цените тръгват от 40 лева
Правителството предостави за нови 10 години държавен имот във Варна на социална организация
Президентът започва консултации за съставяне на правителство
82-годишен задържан за кражба във варненско село





RSS Новини