Регистрация
Направи Moreto.net начална страница
Начало
Пътеводител
Новини
Афиш
Снимки
Обяви

ЦИК обяви имената на новите 240 депутати, ето кои са варненските

Събота, 15 Юни 2024 08:48
Източник: Moreto.net   
Централната избирателна комисия обяви имената на новите 240 депутати.

25 депутати бяха избрани от два района и трябваше да посочат един, който ще представляват.

Трети изборен район - Варненски

"Има такъв народ" - Тошко Йорданов Хаджитодоров, Ивайло Симеонов Костадинов

"Възраждане" - Костадин Тодоров Костадинов, Коста Георгиев Стоянов, Светослав Тодоров Тодоров

ПП-ДБ - Даниел Максим Лорер, Стела Димитрова Николова, Ивайло Христов Митковски

ГЕРБ-СДС - Даниел Павлов Митов, Красен Кирилов Кралев, Бранимир Николаев Балачев, Кристиан Божидаров Ганчев, Павел Алексеев Христов

БСП за България - Борислав Гуцанов Гуцанов

"Величие" - Юлиана Младенова Матеева

Движение за права и свободи – Филиз Хакъева Хюсменова

Първи изборен район – Благоевградски

"Има такъв народ" - Станислав Иванов Богдански

"Възраждане" - Цвета Валентинова Рангелова

ПП-ДБ - Андрей Иванов Цеков

ГЕРБ-СДС - Росен Димитров Желязков, Стефан Апостолов Апостолов, Костадин Томов Стойков, Георги Иванов Георгиев

"БСП за България" - Корнелия Петрова Нинова

Движение за права и свободи – ДПС - Ибраим Ибраимов Зайденов, Фатима Исмаил Йълдъс, Ахмед Ахмедов Вранчев

Втори изборен район - Бургаски

"Има такъв народ" - Силви Кирилов Петров

"Възраждане" - Борис Димитров Аладжов, Звезделина Камелиева Каравелова

ПП-ДБ - Николай Денков Денков, Димитър Георгиев Найденов

ГЕРБ-СДС - Жечо Дончев Станков, Любен Любенов Дилов, Галя Стоянова Василева, Андрей Стоянов Рунчев

"БСП за България" - Петър Георгиев Кънев

"Величие" - Радостин Колев Колев

Движение за права и свободи - Севим Исмаил Али, Ешереф Кязим Ешереф, Фатме Хасан Рамадан

Четвърти изборен район - Великотърновски

"Има такъв народ" - Андрей Иванов Чорбанов

"Възраждане" - Ангел Василев Янчев

ПП-ДБ - Людмила Николаева Илиева

ГЕРБ-СДС - Костадин Георгиев Ангелов, Димитър Стойков Николов

"БСП за България" - Атанас Зафиров Зафиров

"Величие" - Павлин Стефанов Петров

Движение за права и свободи – Йордан Кирилов Цонев

Пети изборен район - Видински

"Възраждане" - Вера Иванова Александрова

ПП-ДБ - Любен Иванов Иванов

ГЕРБ-СДС - Росица Любенова Кирова

Движение за права и свободи – Иво Севдалинов Цанев

Шести изборен район - Врачански

"Възраждане" - Ивайло Василев Папов

ПП-ДБ - Деница Димитрова Симеонова

ГЕРБ-СДС - Красен Георгиев Кръстев, Мартин Николаев Харизанов

"БСП за България" - Генади Събков Събков

Движение за права и свободи – Валентин Йовков Тончев

Седми изборен район - Габровски

"Възраждане" - Даниел Петров Петров

ПП-ДБ - Явор Руменов Божанков

ГЕРБ-СДС - Томислав Пейков Дончев

Движение за права и свободи – Юсеин Хасанов Вейселов

Осми изборен район - Добрички



"Има такъв народ" - Александър Атанасов Александров

"Възраждане" - Константина Венциславова Петрова

ГЕРБ-СДС - Деница Евгениева Сачева

"БСП за България" - Мая Йорданова Димитрова

Движение за права и свободи – Ертен Белгинова Анисова

Девети изборен район - Кърджалийски

Движение за права и свободи - Делян Славчев Пеевски, Байрам Юзкан Байрам, Айтен Байрям Сабри, Павлин Павлов Кръстев, Елван Бехчет Гюркаш

Десети изборен район - Кюстендилски

"Възраждане" - Димчо Димитров Димчев

ГЕРБ-СДС - Христо Богомилов Терзийски

"Величие" - Росица Симеонова Калинова

Движение за права и свободи – Николай Георгиев Златарски

Единадесети изборен район - Ловешки

"Възраждане" - Ивелин Първанов Първанов

ГЕРБ-СДС - Николай Нанков Нанков

"Величие" - Ирена Николаева Негинова

Движение за права и свободи – Атидже Байрямова Алиева-Вели

Дванадесети изборен район - Монтана

"Възраждане" - Петър Николаев Петров

ГЕРБ-СДС - Румен Димитров Христов

Движение за права и свободи – Димитър Иванов Аврамов, Надя Йорданова Петрова

Тринадесети изборен район - Пазарджишки

"Възраждане" - Стоян Николов Таслаков

ПП-ДБ - Ивайло Валентинов Шотев

ГЕРБ-СДС - Екатерина Спасова Гечева-Захариева, Стефан Неделчев Мирев, Дафинка Аспарухова Семерджиева

"БСП за България" - Петя Николаева Цанкова

Движение за права и свободи - Искра Димитрова Михайлова-Копарова, Небие Исмет Кабак

Четиринадесети изборен район - Пернишки

"Възраждане" - Димо Георгиев Дренчев

ПП-ДБ - Бойко Илиев Рашков

ГЕРБ-СДС - Георг Даниелов Георгиев, Христина Иванова Георгиева

Петнадесети изборен район - Плевенски

"Има такъв народ" - Христинка Илийчева Иванова

"Възраждане" - Кирил Тодоров Тодоров

ПП-ДБ - Богдан Валериев Богданов

ГЕРБ-СДС - Пламен Тачев Петров, Валери Пламенов Лачовски

"БСП за България" - Георги Страхилов Свиленски

"Величие" - Христо Симеонов Борисов

Движение за права и свободи – Марио Киров Рангелов

Шестнадесети изборен район - Пловдив

"Има такъв народ" - Танер Кадир Тюркоглу

"Възраждане" - Ангел Жеков Георгиев, Емил Янков Янков

ПП-ДБ - Манол Костадинов Пейков, Йордан Яворов Иванов, Стою Теодоров Стоев

ГЕРБ-СДС - Бойко Методиев Борисов, Даниела Кирилова Дженева, Георги Валентинов Георгиев, Деница Пламенова Николова

"БСП за България" - Иван Богомилов Петков

"Величие" - Николай Георгиев Марков

Седемнадесети изборен район - Пловдивски

"Има такъв народ" - Станислав Светозаров Балабанов

"Възраждане" - Кръстьо Стоянов Врачев, Димитър Валентинов Гюрев

ПП-ДБ - Катя Максимова Панева

ГЕРБ-СДС - Цвета Вълчева Караянчева, Младен Николов Шишков, Иван Йовков Червенков

"БСП" за България - Веска Маринова Ненчева

"Величие" - Дарин Димитров Георгиев

Движение за права и свободи – Рамадан Байрам Аталай, Ердуан Сали Мехмед

Осемнадесети изборен район - Разградски

ГЕРБ-СДС - Гюнай Хюсмен Хюсмен

Движение за права и свободи – Хабибе Кязим Расим, Мехмед Реджеб Салим, Едис Рухиев Даудов

Деветнадесети изборен район - Русенски

"Има такъв народ" - Драгомир Стефанов Петров

"Възраждане" - Златан Стоянов Златанов

ПП-ДБ - Иван Белчев Белчев

ГЕРБ-СДС - Георги Николаев Кръстев, Николай Иванов Братованов

"БСП за България" - Иван Валентинов Иванов

Движение за права и свободи – Ализан Нихат Яхова

Двадесети изборен район - Силистренски

"Възраждане" - Маргарита Атанасова Генчева

ГЕРБ-СДС - Милен Стойчев Делийски

Движение за права и свободи – Джевдет Ибрям Чакъров, Левент Орхан Мемиш

Двадесет и първи изборен район - Сливенски

"Възраждане" - Климент Пламенов Шопов

ПП-ДБ - Татяна Славова Султанова-Сивева

ГЕРБ-СДС - Десислава Жекова Танева, Мария Щерева Белова

"БСП за България" - Деян Цанков Дечев

Движение за права и свободи – Хюсеин Хасан Хафъзов

Двадесет и втори изборен район – Смолянски

ГЕРБ-СДС - Красимир Митков Събев

"Величие" - Лариса Борисова Савова

Движение за права и свободи – Хайри Реджебов Садъков, Анджей Веселинов Джандев

Двадесет и трети изборен район – София

"Има такъв народ" - Павела Василева Митова

"Възраждане" - Цончо Томов Ганев, Виолета Радева Кърпачева, Ивайло Георгиев Чорбов

ПП-ДБ - Кирил Петков Петков, Божидар Пламенов Божанов, Атанас Петров Атанасов, Вяра Методиева Тодева, Васил Стефанов Стефанов, Надежда Георгиева Йорданова, Венко Николов Сабрутев

ГЕРБ-СДС - Александър Койчев Иванов, Тома Любомиров Биков, Николай Нидал Алгафари, Владимир Андонов Данаилов, Александър Руменов Ненков

"БСП за България" - Христо Танчев Проданов

"Величие" - Георги Панчев Куков

Движение за права и свободи – Тимур Ахмедов Халилов

Двадесет и четвърти изборен район - София

"Има такъв народ" - Иван Стойнов Кючуков

"Възраждане" - Йордан Христов Тодоров, Георги Хрисимиров Иванов

ПП-ДБ - Христо Любомиров Иванов, Лена Здравкова Бориславова, Мартин Димитров Димитров, Петър Василев Кьосев, Йордан Ивов Терзийски

ГЕРБ-СДС - Рая Назар Назарян, Христо Георгиев Гаджев, Тервел Николов Георгиев

"БСП за България" - Михаил Иванов Ставрев

"Величие" - Етиен Херцел Леви

Двадесет и пети изборен район - София

"Има такъв народ" - Петя Божидарова Димитрова

"Възраждане" - Маргарита Иванова Махаева, Славчо Ангелов Крумов, Рая Ангелова Иванова

ПП-ДБ - Елисавета Димитрова Белобрадова, Кристина Николаева Петкова, Калина Бориславова Константинова, Венеция Огнянова Нецова-Ангова

ГЕРБ-СДС - Йорданка Асенова Фандъкова, Анна Василева Александрова, Лъчезар Богомилов Иванов, Петър Николаев Николов

БСП за България - Калоян Емилов Методиев

"Величие" - Виктория Димитрова Василева

Двадесет и шести изборен район - Софийски

"Има такъв народ" - Венцислав Михайлов Асенов

"Възраждане" - Ангел Николаев Славчев

ПП-ДБ - Александър Димитров Симидчиев

ГЕРБ-СДС - Младен Найденов Маринов, Валентин Мирчов Милушев, Марин Василев Маринов

"БСП за България" - Иван Ивайлов Ченчев

Движение за права и свободи – Цветан Иванов Енчев

Двадесет и седми изборен район - Старозагорски

"Има такъв народ" - Александър Николов Вълчев

"Възраждане" - Искра Михайлова Михайлова, Даниел Станиславов Проданов

ПП-ДБ - Радослав Стефанов Рибарски

ГЕРБ-СДС - Красимир Георгиев Вълчев, Маноил Минчев Манев, Илиана Петкова Жекова

"БСП за България" - Драгомир Велков Стойнев

"Величие" - Красимира Петкова Нинова-Катинчарова

Движение за права и свободи – Халил Реджепов Летифов, Шендоан Ремзи Халит

Двадесет и осми изборен район - Търговищки

ГЕРБ-СДС - Теменужка Петрова Петкова

Движение за права и свободи – Джейхан Хасанов Ибрямов, Неждет Джевдет Шабан, Джем Ямен Яменов

Двадесет и девети изборен район - Хасковски

"Има такъв народ" - Александър Стайков Марков

"Възраждане" - Георги Николаев Георгиев

ПП-ДБ - Асен Васков Василев

ГЕРБ-СДС - Делян Александров Добрев, Георги Тенев Станков, Иван Величков Минев

Движение за права и свободи – Станислав Димитров Анастасов, Мюмюн Сали Мюмюн

Тридесети изборен район - Шуменски

"Възраждане" - Веселин Миленов Вешев

ПП-ДБ - Захари Георгиев Борачев

ГЕРБ-СДС - Любомир Димитров Христов

"БСП за България" - Катя Гинева Кайрякова

Движение за права и свободи – Айсел Исмаил Руфад, Хамид Бари Хамид

Тридесет и първи изборен район - Ямболски

"Възраждане" - Никола Ангелов Димитров

ГЕРБ-СДС - Димитър Ангелов Иванов

"БСП за България" - Красимир Йорданов Йорданов

Движение за права и свободи – ДПС - Димитър Андонов Николов

Крайният срок за обявяване на имената на новите народни представители бе 16 юни, неделя. Мандатите в 50-ото Народно събрание се разпределят така:

ГЕРБ-СДС - 68

ДПС - 47

"Продължаваме промяната - Демократична България" - 39

"Възраждане" - 38

"БСП за България" - 19

"Има такъв народ" - 16

"Величие" - 13

Новини - теми
Последни новини
Варна и Черноморие
България
По света
Бизнес
Наука
Туризъм
Спорт
Здраве
Образование
Култура
Истории
Крими
На фокус
Избори
Изпрати новина
Търси в новини
Популярни теми
Саниране
Украйна
АМ Хемус
Дупката
Ивицата Газа
Шенген
Хутите
Стара Варна
Гъбата
Новини от Варна, региона и света
Комплекс Сънрайз Резиденс - покани слънцето в дома си
Днес, 24 Юли 2024 08:07
На 22.07.2024г. символично беше направена първа копка на комплекс "Сънрайз Резиденс" - най-новият проект на ПЛАНЕКС. Комплексът се радва на прекрасно изложение, разположен на терен от 8 000 кв.м. на...
35 години строителство за пример
Вторник, 23 Юли 2024 08:53
Строителство за пример. Така най-кратко може да бъде определена дейността на строителната компания Комфорт ООД, която отбелязва своята 35-та годишнина. Десетки жилищни и административни сгради, търговски...
Почитаме Света Великомъченица Христина
Днес, 24 Юли 2024 07:47
На 24 юли Православната църква почита паметта на Света Великомъченица Христина. Тя се родила през III в. в богато и известно семейство. Баща й Урбан бил управител на град Тир. Той бил известен с жестокостта...
Най-важното от Варна във вчерашния 23 юли
Днес, 24 Юли 2024 07:29
След внезапна проверка: Ускоряват работата по бул. "Христо Смирненски" и ул. "Прилеп" До 2 август се очаква да се възстанови уличната настилка по бул. „Христо Смирненски“ в участъка от ул. „Прилеп“ до...
24 юли в историята
Днес, 24 Юли 2024 07:12
1799 г. – Наполеон I Бонапарт побеждава османската армия при Абукир в делтата на река Нил. 1824 г. – Публикувани са резултатите от първото в света социологическо допитване във връзка с предстоящите президентски...
Без ток във Варненско днес ще са...
Днес, 24 Юли 2024 06:48
Поради извършване на обслужване на съоръженията за доставка на електроенергия във Варненска област, днес, 24 юли, ще бъде прекъснато електрозахранването в районите на: - от 08:30 ч. до 17:00 ч. - гр....
Прогноза за времето - 24 юли
Днес, 24 Юли 2024 06:27
По Черноморието ще бъде предимно слънчево. След обяд ще има временни увеличения на облачността, но вероятността за валежи е много малка. Ще духа умерен вятър от север-североизток. Максималните температури...
След покушението срещу Тръмп: Директорът на „Сикрет сървис” подаде оставка
Вторник, 23 Юли 2024 18:54
Директорът на „Сикрет сървис” Кимбърли Чийтъл подаде оставка. Това се случва на фона на течаща проверка за възможни пропуски в сигурността, свързани с опита за убийство на Доналд Тръмп на предизборен митинг,...
Търси в новини:
1234567891011

Изпрати новина

Полезно
Списание Hera.bg Спешен зъболекар
Онлайн Супермаркет Уреди за вграждане
Лазерна епилация Шофьорски курс
Афиш Варна Сметка за ток
Имоти във Варна Патенти
Препоръчваме
Дограми и фасади Климатици Варна
Сметка за вода Обяви Варна
Гаражни врати Промо Бойлери
Матраци и легла Ел. велосипеди
Поръчка на храна Мека мебел
Най-четени
 Най-четено от Всички теми 1 2 3
 Варна и Черноморие
 България
 По света
 Бизнес
 Наука
 Туризъм
 Спорт
 Здраве
 Образование
 Култура
 Истории
 Крими
 На фокус
Анкета
Къде предпочитате да отидете на ресторант?
На крайбрежната алея
На Морска гара
На Аспарухов плаж
В центъра на града
В квартален ресторант
Край морето, но извън града
Далеч от Варна
Не посещавам
 © Moreto.net - Сайтът на Варна RSS Новини   RSS Обяви   WEB   Условия   РЕКЛАМА   Контакти  
ПРИЯТЕЛИ: 
1.5 + 1.8
Бургас   Казанлък   Монтана   Сандански   BG16RFOP002-2.073-1758-C01
Moreto.net във Facebook