Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
Говорителката на МВР Варна не била уволнена
2012-10-26 13:41:34
Коментар: И колко време им трябва, за да изгледат един клип? Неее, времето им трябва, за да търсят начини да я спасят
Коментари по темата: 33 Други потребители коментирали темата: 18Баби се сбиха в центъра на Варна
2012-10-26 13:38:56
Коментар: Много тъжна история! Мястото на тези жени е у дома, но всички правителства от 1999 г. до сега работиха в посока на тяхното намаляване, ако може и изчезване.
Коментари по темата: 28 Други потребители коментирали темата: 16Румъния прибира парите от пътния трафик по Дунав мост 2
2012-10-26 13:31:46
Коментар: От Видин до къде и за колко часа може да се стигне с влак? А от Калафат? Дали сметките на икономиста Костов ще се окажат верни, или като тези за "Балкан". Струва ми се, че сме в неизгодна позиция, пак благодарение на "командира".
Коментари по темата: 11 Други потребители коментирали темата: 6Плевнелиев: Проблемът с влизането в Шенген не е в България
2012-10-26 13:17:38
Коментар: Е, нали Дянков каза, че към Шенген ще се присъединим, когато ние решим и, че в момента нямаме желание за това. Какво свга - искаме или не искаме да сме в Шенген? :-(
Коментари по темата: 5 Други потребители коментирали темата: 3Обявяват кредитните милионери – доносници
2012-10-26 13:13:59
Коментар: mita4e, когато човек няма гордост, достойнство, чест това наистина е без значение. Но то в такъв случай, освен парите, нищо друго няма значение.
Коментари по темата: 4
Други потребители коментирали темата: 3 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|