Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
ГЕРБ открива предизборната си кампания във Варна
2013-04-14 10:14:29
Коментар: Не вярвам, че ГЕРБ е разумен избор. Не вярвам, че са поумнели и са се научили да ръководят държава, както твърди боса им. Поумняването не става за 3 месеца. Доказателство за това са изказванията на Б.Б. Той дори не разбра, че за него е по-добре да мълчи или да чете предварително написани изказвания. Не е възможно умен човек, след като е свален от власт, да казва че ще работи „по същия начин”?! Както е казал Айнщайн "Не можеш да поправиш една грешка ако продължаваш да мислиш по същият начин, по който си я предизвикал". Как може човек, изживяващ се като мачо и батман едновременно почти 4 години да се оправдава с кого ли не. Последно се оказа, че виновни са пенсионерите: „Казват "ГЕРБ изядоха фискалния резерв", не - изядоха го българските пенсионери.” (точен цитат).
Не само той и обкръжението му отблъскват, а и симпатизантите на ГЕРБ. Не приемам тяхната нетърпимост към хората с други политически предпочитания и най-вече грубите и цинични квалификации на опонентите.
Съграждани от ГЕРБ, променете поведението и речника си, ако искате да привлечете симпатизанти. За сега само отблъсквате.
Коментари по темата: 75 Други потребители коментирали темата: 30Делян Добрев обеща 5 милиарда лв. инвестиции на година
2013-04-14 07:53:51
Коментар: И аз да кажа - Дойчине, най-лесно се съсипва малък и среден бизнес чрез обедняване на основната маса от населението – не се вдигат заплати и пенсии, а цените растат – хората започват да потребяват по-малко и по-евтини стоки – поради намален оборот затварят се магазини, намалява се обема на производство или фалират малки предприятия, работещи за вътрешния пазар. В нашия случай това доведе дори до затваряне на енергийни мощности. Последното показва колко е влошен живота. Целия този процес можеше отчасти да бъде регулиран, но нямаше кой да го направи, защото Той-великийт сметна, че е по-добре да оправи пътя на софиянци до морето.
Коментари по темата: 21 Други потребители коментирали темата: 14Делян Добрев обеща 5 милиарда лв. инвестиции на година
2013-04-13 20:46:52
Коментар: Към lefer5, този път ще си изпълнят обещанието - "Ще правим същото каквото и до сега", с тази разлика, че "...вече съм подготвен (Борисов) и зная повече от преди как се управлява държава."
Коментари по темата: 21 Други потребители коментирали темата: 14Търговци измислиха нов трик - тройна печалба от ментета
2013-04-13 19:55:38
Коментар: Jullian, така е, прав сте. Ако поне от мошеници търговци можете да се спасите е добре, мен все ме "набутват".
Коментари по темата: 9 Други потребители коментирали темата: 6Македония няма да получи през юни дата за преговори за ЕС
2013-04-13 18:25:25
Коментар: XDA1, къде видяхте расизъм? Българи и македонци не сме от различни раси, нещо повече – имаме общ произход. Но ми се иска да попитам защо не реагирате по същия начин когато тук се насажда омраза и се раздават обидни квалификации заради разлика в мнения, и политически пристрастия? Това не е ли по-укоримо?
Коментари по темата: 5
Други потребители коментирали темата: 3 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|