Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
Мехран Кеше събира учени във Варна, прави революция с маграв генератори
2013-05-02 19:46:38
Коментар: Когато се инвестира в наука, резултати неизменно ще има, но когато се третират учените като "феодални старчета", не се финансират дейностите им и се злоупотребява със средствата, идващите отвън, то и ползите ще са малко.
Коментари по темата: 13 Други потребители коментирали темата: 6![]() Марин Райков: Много са поводите за гордост в нашата история
2013-05-02 18:39:30
Коментар: С такъв мин.председател бих се гордяла, а не срамувала.
Коментари по темата: 8 Други потребители коментирали темата: 5Копирните машини за вота пристигнаха във Варна
2013-05-01 14:18:21
Коментар: Такава психоза преди избори не помня да е имало. Не разбирам и защо толкова партии искат да управляват, след като всички твърдят, че разрухата е пълна. Да не би да е заради тези милиарди от ЕС? Който и да спечели гражданският контрол трябва да е много, много голям.
Коментари по темата: 10 Други потребители коментирали темата: 4Бойко Борисов: Варна е много приятна в кавички
2013-05-01 11:13:01
Коментар: Бих казала: когато СРС-тата говорят, не е зле компрометираните да замълчат.
Коментари по темата: 80 Други потребители коментирали темата: 42Станишев: Каним Борисов на дебат
2013-04-30 22:38:00
Коментар: Ако не бях чела други Ваши разсъждения, щях да си помисля, че говорите за ГЕРБ. ;-)
Коментари по темата: 12
Други потребители коментирали темата: 6 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|