Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() ![]() 13 самоубийства във Варненско от началото на годината
2013-03-26 22:08:32
Коментар: Робист, ти наистина си безнадежден глуп-к... А тоягата има два края, нали знаеш....
Коментари по темата: 7 ![]() ![]() ![]() Всеки пети работник е притискан да гласува, за да получи заплата
2013-03-26 21:58:43
Коментар: Да не са само аптекарките? А работниците от ТИМ-аджийските предприятия, а от фирмите спечелили поръчки с партийни протекции, а разните футболни фенове, хората свързани с откровено криминални фигури като В.Данов, И.Славков и др.подобни? Те са сигурни гласоподаватели. За разлика от "умниците" , подведени с провокации от вида "Всички са маскари" и "От мен не зависи", чиито гласове тарикатите ще си поделят.
Коментари по темата: 2 ![]() ![]() ![]() Социолози: Малко вероятно е партия на протестиращите да влезе в следващия парламент
2013-03-26 21:50:35
Коментар: Каква партия на протестиращи бе, джанъм...? Как ще гласуват по 2 пъти? Първият път трябва да се издължат на партиите си - било БСП, било "Атака", било някоя друга сродна... Щом не могат да гласуват повторно кой ще гласува за тая партия на протестиращите? Я се събудете вече!
Коментари по темата: 2 ![]() ![]() ![]() След бул. „Владислав Варненчик“ преасфалтират и бул. „Сливница“
2013-03-26 21:35:28
Коментар: Тук някои си пишат актив, че ремонтите по "Владислав" и "Сливница" били в резултат на протестите. Пълна глупост и самохвалщина! Протестите не произведоха пари, парите за ремонтите са предвидени в бюджета на общината , който наскоро бе гласуван. Разбира се , че фирмите ангажирани с ремонтите , побързаха да почнат работа , за да си вземат парите. Никакви заслуги тук никави граждански инициативи нямат!
Коментари по темата: 32 ![]() ![]() ![]() ЕК: Бедността в България е тревожна, 44% от хората живеят в лишения
2013-03-26 21:20:00
Коментар: "В същото време сме на първо място по несъответствие между квалификацията и уменията на търсещите работа и нуждите на пазара на труда."
Ето ви същността на проблема - няма читави работници! Неграмотни- но пък устати,нямат равни по надприказване. Неквалифицирани - но пък с претенции за европейски заплати. Мързеливи - предпочитат да я карат с пенсията на баба, но не и да работят за "унизителна" заплата. Няма значение, че всички ние, дядовците ,сме тръгнали именно с унизителна заплата, че често са били необходими над 20 години тежък труд, обучение и квалификация за да съберем това, което имаме днес , за да можем да подкрепим и по-старите, и по-младите.
А сега гледам кряскащи неграмотници да се пъчат по площадите с претенции да управляват държавата...Те гащите си не могат да вдигнат... Май е време да им нашарим задниците, копривата скоро ще покара...
Коментари по темата: 6
![]() |
![]() |
|
© Moreto.net - Сайтът на Варна |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |