Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
Европейският съд ни задължава да разрешим гей браковете
2015-07-22 12:42:30
Коментар: Аз се чудех защо брадата,фламбето и другите им приятелки драпали за евроценности а то какво било.В братската , съюзническа НАТО-вска и освободителна турска армия имало недостиг на кадъни.Сега предполагам след европейския призив със своя личен пример,гореспоменатите ще спомогнат за избягването на несъответствието.
Коментари по темата: 10 Други потребители коментирали темата: 6![]() Сложиха каскадни цветарници на входа на Морската градина във Варна
2015-07-22 08:47:56
Коментар: Боко Тиквоча беше обещал,че ще прекрати с троловете,но явно с перверзничето не се е свързал.Или му е дал квотата на др.Недева или просто е самата др.Недева,с мазните си комунистически изказвания.ми напомнят седемдесетте години.
Коментари по темата: 16 Други потребители коментирали темата: 13![]() Рекетират туристи с такса вход за плаж "Силистар"
2015-07-20 16:31:18
Коментар: Ами наближават избори и властимащите трябва да изкарат някой лев за фалшиви бюлетини.
Коментари по темата: 2 Други потребители коментирали темата: 1Обявиха гръцки острови за продан
2015-07-20 16:28:52
Коментар: За гърците ясно,но защо изведнъж изчезна статията за братята турци?
Коментари по темата: 4 Други потребители коментирали темата: 3Турция: Ще върнем османския ред
2015-07-20 14:26:17
Коментар: Това са наши приятели от НАТО и освободители от Русия,така че винаги са добре дошли и тук,има кой да ги посрещне в родината с хляб и сол.
Коментари по темата: 3
Други потребители коментирали темата: 2 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|