Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() Николай Йорданов свири "Черно море" - "Септември"
2018-08-03 13:33:01
Коментар: Лоша новина....Ники Лекето е част от поръчковите съдии.Видяхме резултата от това в понеделник-Кабаков с подаръци като за Коледа за синята чикантия на всички власти.
Коментари по темата: 3 ![]() ![]() Протестиращи от Константиново: Община Варна ни превърна в гето (снимки)
2018-08-03 13:30:36
Коментар: Аха тролчето пак блесна с проницателност.
Коментари по темата: 10 ![]() ![]() ![]() Обявяват Митьо Очите за международно издирване
2018-08-03 09:37:44
Коментар: Ами мутри ни управляват.Някой очаквал ли е нещо друго да се случи?
Коментари по темата: 8 ![]() ![]() Район във Варна се преобразява благодарение на доброволен труд (снимки)
2018-08-03 09:36:38
Коментар: Разбира се,че друг начин няма.Данъците на варненци са за да се нахрантутят герберастите в София и Варна.За града защо трябва да се прави нещо.
![]() ![]() Откриват модернизирания газопровод за Турция
2018-08-03 09:34:32
Коментар: Aбсолютно некоректно заглавие от независимия сайт.Венчето е права.Газопровода е от Турция и вместо да вземем от Русия директно сега ще се дупим на братята с рязаните карабини.Брилятно решение на герберасткия башибузук.
Коментари по темата: 2
![]() |
![]() |
|
© Moreto.net - Сайтът на Варна |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |