Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
ГЕРБ: Победата ни е смазваща, искаме незабавна оставка
2014-05-27 01:49:14
Коментар: Хахахаха, къде е Атака.Батака? Лефере, я ни поучи , с ибрикчийските си умозаключения. Хахахахах. Спирте, хахах къде ви е батака, мили... я още малко за руски помиии да ми поговорите, един митинг за Русия-помия да ми спретнете пак, начело с БоленСпиндеров.
Коментари по темата: 16 Други потребители коментирали темата: 11Във Варна: ГЕРБ - 35%, БСП - 16%, ДПС - 12% при 81% обработени протоколи
2014-05-27 01:42:28
Коментар: Орлецо, малко си се объркал! Недей ц*рвуле да броиш парите на другите, научи се на това и ще си по-щастлив. Няма значение колко получават тези или онези, БГ доктор в Германия взема 7-8000 евра например, завиждай ако искаш. А за Маймунева, избирателите показаха, че нещата могат да се променят, затова гласувайте а не оставяйте мишоците, турците и платените цигани да управляват и определят съдбините на България.
Коментари по темата: 2 Други потребители коментирали темата: 1При 100% обработени протоколи: ГЕРБ победи с над 25 000 гласа БСП във Варна
2014-05-27 01:30:52
Коментар: Спирта гласува за БСП, Русия и инвазия на чужда армия в независима държава, иначе спирта се бие в гърдите за "националист" от баш националистите от Спидеровите "националисти", ама даже и неговите не гласуваха за Волен. А сега мили ми "националистчета" кво духане ще духате на турски п*шки, за да стоите още няколко дени в парламента, че на следващите избори и 3% няма да видите.
Коментари по темата: 20 Други потребители коментирали темата: 12При 100% обработени протоколи: ГЕРБ победи с над 25 000 гласа БСП във Варна
2014-05-27 01:25:24
Коментар: Ооооо леферчо, рибо в.мирисана, аз колко пъти ти написах, че с 1000 човека лумпенска маса и лидер Болен шизофреник, целуващ турски задници ще видите успех на избори, през крив макарон. А малоумниците като теб сте националисти колкото мухите по ла*ната са националисти. Как така п*далче н.едоносено тебе сбъркаха през пет квартала в десети, как мен се ме пишат на едно и също място в едно и също училище и то в една и съща стая, нали заедно писахте избирателния кодекс с майчето манолова-свирката, или ти си поредния с.елендур, дето не знае на коя мухлясала квартирка се е регистрирал ?
Коментари по темата: 20 Други потребители коментирали темата: 12Край на задръстванията в центъра на Варна, отвориха Цар Освободител
2014-05-27 01:06:08
Коментар: Айде бе някой от хвалещите "мазача на филии"- кмет, от току що победилата ГЕРБ, да е минавал по новоремонтирания център, май никой от близачите на кметския задник не е минавал а? Пълна порнография, от криво по-криво, да не говорим за "супер" идеята 8% от площада да се направят със стари начупени парчета от плочки, замазани с цимент които хората са търкали още по Тошово време. Хахахахахаах, продължавайте да цункате д.упето на поредния некадърен кмет - крадец.
Коментари по темата: 25
Други потребители коментирали темата: 17 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|