Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
«296529662967296829692970297129722973» ![]() Ивайло Калфин: "Без нов дълг правителството щеше да подаде оставка"
2015-03-03 18:40:17
Коментар: Там е работата че малоумниците още не са разбрали какво са направили!Не разбраха че обрекоха децата внуците си и наистина са малоумници като всички гласоподаватели на гроб крадливите седерасти и останалота пасмина която ги подкрепя.
Коментари по темата: 14 Други потребители коментирали темата: 8![]() Историците за 3 март
2015-03-03 18:33:07
Коментар: """"В договора от Сан Стефано ние дори не сме България, а Балканска област. Като България започваме да фигурираме едва в Берлинския договор. """
........................
И какво от това бе кифло нали по него време не сме били воюваща страна по конфликта.(били сме роби -рая)Как трябваше да бъдем отразени?Е**си тъпанарката!Явно много ви се иска да бъдете още вилает и да ви посещават манафите о**ад???
Коментари по темата: 36 Други потребители коментирали темата: 14![]() Над 100 мотора се включиха в мотошествието по случай 3 март във Варна
2015-03-03 18:27:19
Коментар: Няма ли убити от тия гъзари?
Коментари по темата: 5 Други потребители коментирали темата: 4![]() Обама: Убийството на Немцов е симптом за влошаване на гражданските права в Русия
2015-03-03 18:26:09
Коментар: А УУУУУ а убийсвото на времето на мартин в щатите какво беше?Тия бандити викат дръжте бандита.
пп.Не чух изказването днес на тъпият чехльо?Предполагам че от навеждане и близане нито веднъж не е използвал думата русия?
Коментари по темата: 16 Други потребители коментирали темата: 8![]() Историците за 3 март
2015-03-03 18:21:09
Коментар: Всички седерасти по тв-тата ревяха че русия ни заробила.Ебаси националните предатели.Ако обаче бяха негрите от алабама най вероятно щяха да бъдат освободители.Тая пасмина срути България сега обаче вече е на власт с тиквата и иска да ни закрие.ИЗРОДИ!
Коментари по темата: 36
Други потребители коментирали темата: 14 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Новини от Варна
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|