Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() Делото за бюлетините в Костинброд отново в съда
2014-04-03 20:47:56
Коментар: А с тези бюлетини май стана банален ЦАЦИ а? не мислиш ли? Айде стига си правил ПР на приятеля ти Ники КАПУТА
Коментари по темата: 4 ![]() ![]() ![]() Портних: Движение в Морската градина не може да има, собствениците на имоти да търсят правата си
2014-04-03 20:28:35
Коментар: Евална на Портних.
Коментари по темата: 16 ![]() ![]() Ръководството на ТЕЦ-Варна: Работим усилено и отговорно, за да бъде удължен животът на електрическата централа
2014-04-03 20:22:39
Коментар: А досега къде спаха че не направиха сероочиските? или сега искат да извият ръцете на държавата да им плати за сероочиските. Ей това чехите са евреите на европа. ама и то нашето правителство като му погледнеш предцедателя и министъра на енергетиката да ди стане ясно защо тея си разиграват коня. За малк пари и майка си ще продадът.
![]() ЕП препоръча спиране на парите за България
2014-04-03 20:18:53
Коментар: :) Ей тези комуняги и депесари много крадът. Преди 4 години ни спряха фондовете сега пак натам отиват нещата. А такива платени като ГЛАРУСА ТРОЛОВЕ прсто трябва да им се изтриват платените коментари.
Коментари по темата: 22 ![]() ![]() Кметът: Държавата саботира изграждането на паркинги около Парка
2014-04-03 20:16:23
Коментар: Гларусе, ПЛАТЕНИ ТРОЛЕ, скрий се някъде. Ти къде живееш да не си от софия или някой село около Варна? Това е грубо намесване преди евризборите. Но народът си знае. Не може нещо хубаво да го спреш без причина. Къде ще спира всеки тръгнал като Гларуса от село клата си/ аппопо за гларуса каруцата си/? Така че ГУЦАНЕ - лъжане не плащай на такива кат Гларуса ами помагай на Варна, но като се замисля ти май освен да си пълниш собствените и партийни сметки друго май няма да сториш.
Коментари по темата: 18
![]() |
![]() |
|
© Moreto.net - Сайтът на Варна |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |