Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() ![]() Ученици се изнудват със секстинг
2014-01-24 11:32:17
Коментар: Това показва ,колко сме зли,отвратителни етоисти и злобари.Така сме научили малките си гаднярчета и очакваме да се развиваме като нация.Та до сега ние умело копираме всичко отрицателно на другите НАПРЕДНАЛИ ДЪРЖАВИ.Ти да се гавриш с чувствата на хората заслужаваш самота ,отрицани и отвращение от околния свят.ПОМИСЛЕТЕ ХОРА КАК УЧИМ ДЕЦАТА СИ НА ДОБРОДЕТЕЛИ.ЗАТОВА МЛАДИТЕ НЕ ПРАВЯТ ДЕЦА ,А БАБИТЕ ГЛЕДАТ КУЧЕНЦА.Домашният любимец на златцето.
Коментари по темата: 5 ![]() ![]() ![]() Новият Наказателен кодекс връща затвора за цигара марихуана
2014-01-24 11:05:58
Коментар: Правилно ние не разбираме от малко,омръзна ми да гледам млади хора като шемети.Това не е комунистическо ,а за хора ,които не разбират от дума.
Коментари по темата: 3 ![]() ![]() ![]() Хасан Адемов: Няма пари за детски добавки за всички деца
2014-01-24 10:41:05
Коментар: Нищо ,че не получават те пък окрадъха България по най варварски и безскруполен начин ,че сега са богати.Напротив детските се увеличиха за всички български деца.Само ,че ние направихме децата си егоисти и те правят по едно дете егоистче.Или си правим много големи и тънки сметки.ДЕЦА ТРЯБВА ДА СЕ ПРАВЯТ В БЪЛГАРИЯ ,А НЕ ГЛЕЗЕНИ ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ.Всяко младо семейство трябва да има по 2 деца.Бабите трябва да гледат деца ,а не коченца и котенца и да им викат ела мами.На кучето -ела мами сякаш тя куче е раждала.
Коментари по темата: 13 ![]() ![]() ![]() Силно земетресение в Румъния
2014-01-24 10:30:53
Коментар: Стига с това Белене.Хората се натискат за заводи ,за високи технологии за открити работни места за работа на всички специалисти само ние не знаем какво искаме.Само ще орем ще сеем и ще се правим на велика нация и ще даваме прогнози кога ще се затрием.БЪЛГАРИЯ ТРЯБВА ДА СЕ РАЗВИВА-А НЕ ДА СЕ ЗАТРИВА .Тези разсъждения на ГЕРБ са вредни и объркаха много хора.Шистов газ не искаме но един почти построен енергиен комбинат с модерна технология защо да го затриваме.Сега не плащаме ли своеволията за ветрогенераторите?
Коментари по темата: 3 ![]() ![]() ![]() Цацаров: Обвинителен акт срещу Сидеров ще има
2014-01-23 11:16:45
Коментар: Аз харесвам действията на този главен прокурор-действува оперативно.Демагози бяха Филчев и Велчев.
Коментари по темата: 4
![]() |
![]() |
|
© Moreto.net - Сайтът на Варна |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |