Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() ![]() След серия токови удари Е.ОН "изпържи" всички елуреди на варненска гимназия
2010-11-10 13:21:41
Коментар: Идиоти, направили са междуфазно късо съединение, за да има такива напрежения.
Коментари по темата: 7 ![]() ![]() ![]() Пешеходка бере душа след тежка катастрофа във Варна
2010-11-10 12:29:40
Коментар: За бой са и тези, които са и дали книжка. В крайна сметка сега дават книжки на всички, а все малко от малко трябва да се спазват някакви правила, за да няма такива произшествия.
Дано се оправи жената, а шьофьорката да остане без книжка.
Коментари по темата: 15 ![]() ![]() Изолация падна от 7-я етаж върху жена във "Възраждане"
2010-11-09 23:24:08
Коментар: Истината е, че цената има малко общо с качеството в България. Просто всички фирми наемат ниско квалифицирани хора, за да им плащат по-малко. А от такива хора не може да се очаква кой знае какво качество. Подобни услуги би трябвало да се правят със сключен договор, с гаранционен срок и неустойки, тогава самите фирми ще искат да си свършат работата както трябва, а не само да вземат парите и да отбият номера.
Коментари по темата: 12 ![]() ![]() ![]() За 10 години населението на Варна нараснало с близо 60 хиляди?
2010-11-09 22:19:35
Коментар: Ама че комплексарско е това с пришълците от селата. Ако там хората имаха поминък, едва ли щяха да ходят да се тъпчат по големите градове.
Колкото до това кой как се държи, това е въпрос на възпитание, което за съжаление липсва и на много "кореняци".
Коментари по темата: 9 ![]() ![]() ![]() Дерето край Максуда – пещ за гуми, крадени кабели и боклуци
2010-11-09 14:20:00
Коментар: Тази клоака трябва да се прочисти първо с напалм, после с хлорна вар - отвратително бунище е. Кой знае какво огнище на зарази е.
Коментари по темата: 6
![]() |
![]() |
|
© Moreto.net - Сайтът на Варна |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |