Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() ![]() Меркел и Саркози се разбраха за рекапитализирането на банките
2011-10-10 09:38:39
Коментар: Банките правят кризата, после правителствата спасяват банките с парите на данъкоплатците. После става още по-зле. Този ЕССР няма бъдеще.
![]() ![]() Кирил Йорданов: Много злини се свършиха във Варна от районните администрации
2011-10-10 09:37:33
Коментар: Изчерпил се е Кирил. Време му е да си ходи. Да видим кой ще го смени. Гласувайте, за да не вървят подправените гласове. Не пускайте недействителни бюлетини - няма смисъл.
Коментари по темата: 22 ![]() ![]() ![]() Българите най-болни заради вредно хранене
2011-10-10 09:18:50
Коментар: Ами вместо вероучения и НВО в училище да отделят някой и друг час за здравословното хранене и за половата просвета, а вместо тъпи реалитита и турски сериали може да пуснат и някой ограмотяващ филм за родителите. Ама няма далавера от здравите хора, болните са зависими от лекарствата и лекарите.
Коментари по темата: 6 ![]() ![]() ![]() Разграничава ли се Кирил Йорданов от ГЕРБ?
2011-10-09 17:44:48
Коментар: Няма смисъл да пускате недействителни бюлетини, те не се признават.А иначе гласувайте и за кмет и за президент, това е начинът тези, които купуват гласове и подправят резултатите да останат с пръст в уста.
Ето ви причина да гласувате: http://www.mnogozle.com/video12500_vnimavai-za-kogo-glasuvash.html
А ето ви и един кандидат за президент с който се разбихме в петък в Трите лъва:
http://www.youtube.com/watch?v=hu8sGwKdsic
Коментари по темата: 11 ![]() ![]() ![]() Вирус порази безпилотните бомбардировачи на САЩ
2011-10-09 17:36:14
Коментар: Абе и тези едни пари искат да усвояват, само да мине номера пред конгреса и да им ги одобрят.
Коментари по темата: 2
![]() |
![]() |
|
© Moreto.net - Сайтът на Варна |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |