Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() ![]() "Алфа рисърч”: 63% от българите искат НАТО и ЕС, 33% - Русия
2015-03-18 12:42:02
Коментар: Това че България е избрала да бъде член на НАТО и ЕС не означава че трябва да бъде срещу Русия. Нито пък означава, че трябва да толерира лъжите и агресивната американска политика по света.
Коментари по темата: 13 ![]() ![]() ![]() Шефчович: Всяко решение за "Турски поток" трябва да се взима заедно с ЕС
2015-03-17 19:33:35
Коментар: Турция не е член на ЕС. И Русия не е член на ЕС. Тогава защо трябва да се отчитат в ЕС или да съгласуват и питат ЕС за тръба дето изобщо не влиза в ЕС?
Коментари по темата: 7 ![]() ![]() ![]() Митов: ЕС ще засили санкциите срещу Русия, ако не се спази споразумението от Минск
2015-03-17 12:37:37
Коментар: Кой те пита бе, Митов! И какво от казаното зависи от тебе или от България, че правиш тези изказвания. Само дето настройваш много хора срещу нас.
---
Има една стара приказка: Всички обичат курвите, но никой не ги уважава.
Коментари по темата: 3 ![]() ![]() ![]() Бизнесът на бунт заради забраната за износ на дървесина
2015-03-16 16:28:11
Коментар: Има забрана за износ на дървесина, но няма забрана за внос. Преди години държавата внасяше дървесина от Коми, Русия. Какво пречи и сега.
Само дето няма достатъчно предприятия да я обработват.
---
Иначе забраната е съвсем правилна, защото законно се сече повече отколкото се засажда. И така е 25 години.
---Между другото - няма забрана да се изнасят мебели и хартия, нали?
Коментари по темата: 17 ![]() ![]() ![]() Костадин Костадинов: Токът ще скочи с 50% заради американските ТЕЦ-ове
2015-03-14 23:15:21
Коментар: Токът от американските Марици, също от ВЕИ е продаваем на вътрешния пазар поради неизгодните дългосрочни договори за изкупуване от НЕК на високи цени. За НЕК би било по-изгодно да купува ток от чужбина, където цените са по-ниски.
Както и да е.
Костадинов може да е разказвач, но поне поставя въпроса публично. Остава и да има кой да чуе.
Защото без натиск от долу управляващите няма да реагират в полза на обществото.
Коментари по темата: 27
![]() |
![]() |
|
© Moreto.net - Сайтът на Варна |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |