Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() Жители на Гърмен на протест заради спряното събаряне на къщи
2015-07-13 19:36:57
Коментар: Жителите на незаконни постройки да излизат на квартира!
Коментари по темата: 4 Други потребители коментирали темата: 2![]() Жители на Гърмен на протест заради спряното събаряне на къщи
2015-07-13 19:36:22
Коментар: Не може на политиците във Франция да не им пука от разни чужди препоръки и да събарят незаконните коптори, а нашите политици да не спазват законите на Републиката, защото някой препоръчал нещо!
Коментари по темата: 4 Други потребители коментирали темата: 2ЮНЕСКО обвини България, че унищожава Пирин
2015-07-13 17:30:32
Коментар: Значи някой упорито работи България да бъде окончателно съсипана и българите прокудени в чужбина поради липса на поминък.
Тези цифри - 65% - и да иска някой - няма как да станат.
А още един лифт, което е най-екологичния транспорт, означава още туризъм.
Коментари по темата: 5 Други потребители коментирали темата: 3![]() Жена стана собственик на част от Камчия
2015-07-12 12:33:00
Коментар: Какви са тези закони?
Ми тя тогава да осъди държавата да върне реката на мястото й и да и възтанови имота.
Коментари по темата: 2 Други потребители коментирали темата: 1Съдът в Страсбург спря разрушаването на незаконни къщи в Гърмен
2015-07-11 20:23:46
Коментар: Къде ще бъдат настанени? На квартира естествено. Който няма къде да живее си наема квартира.
Коментари по темата: 6
Други потребители коментирали темата: 5 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|