Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() ![]() Медиците: Да не се допускат придружители в линейките
2019-09-01 12:36:12
Коментар: Добре, правилно е.
Само остава да решат въпроса с покупката на бинт и консумативи от аптеката и съгласието на близък за операция.
![]() В Eвpoпa имa мяcтo зa 11 милиoнa вятъpни тypбини, доастъчни зa зaxpaнвaнeтo нa цялия cвят c тoк
2019-08-31 19:16:44
Коментар: Този който твърди това очевидно не е бил под вятърна турбина. Има едно постоянно бучене, не знам някое животно дали ще живее там. За птиците пък да не говорим.
Та да се блокира 46% от Европа никак не е екологично.
![]() Баща и син се удавиха край Синеморец
2019-08-31 19:10:35
Коментар: И още нещо: Знаете ли Нинидтердтвото за какво използва парите от концесиите на плажовете? За собствени нужди. Разбирай премии, луксозни коли и друти такива.
И нито наема спасители за тези плажове, които са останали без наемател, нито ги дават за стопанисване от общините.
Просто не им пука.
Коментари по темата: 6 ![]() ![]() Баща и син се удавиха край Синеморец
2019-08-31 19:03:35
Коментар: Отговарям: Според мен собственика на плажа трябва да осигури спасители.
Другото пак според мен си е престъпление. Защото достъпа до плажа не е спрян, а спасители няма.
И нека не виним хората, защото хората са си такива.
Коментари по темата: 6 ![]() ![]() Баща и син се удавиха край Синеморец
2019-08-30 17:02:48
Коментар: Не мога да разбера как не носят отговорност тези, които оставят без спасители плажа? В случая чиновниците в Министерството.
Коментари по темата: 6
![]() |
![]() |
|
© Moreto.net - Сайтът на Варна |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |