Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() ![]() Въпросът за добив на шистов газ на наша територия не е обсъждан от Асоциацията на земеделските производители
2012-01-23 21:47:52
Коментар: Че защо им е на земедеслките производители да обсъждат въпроса за шистовия газ. Тях ги интересуват само субсидиите. Обаче ми е интересно ако започне да се добива шистов газ как ще се водят същите тези земи за които сега получават субсидии...пак като земеделски ли;)
Коментари по темата: 3 ![]() ![]() ![]() Самолет тества новата писта на Летище Варна
2012-01-21 01:31:07
Коментар: Парадоксът беше именно в това, че билетът беше на България ЕР закупен с изричната уговорка, че осигуряват автобус.
Коментари по темата: 25 ![]() ![]() ![]() Самолет тества новата писта на Летище Варна
2012-01-20 20:27:32
Коментар: Осигурен бил автобусен транспорт...дрън, дрън. Точно преди Коледа дъщеря ми трябваше да пътува до Бургас и от там до София. Оказа се, че автобусът до Бургас е следобед а полетът й до София беше на следващия ден рано сутринта. И с цялата си наглост ни заявиха, че имало хотел до летището в Бургас, но ние трябвало да си го платим. Накрая презаверихме билета и дъщеря ми летя от София. Така, че тези които пишат да вземат да се поправят.
Коментари по темата: 25 ![]() ![]() ![]() Варненец от потъналия "Коста конкордия" се върнал за вещите си на кораба
2012-01-20 11:27:47
Коментар: Бих искала и аз да кажа нещо по въпроса, но от гледната точка на бивш пасажер. Първо относно въпроса с обучението за безопасност. Круиза на който бях трябваше да потегли в 18ч. До 17:00 всички трябваше да са на борда. В 17:30 ни направиха подробно обучение със спасителните жилетки на съответните палуби. Второ...на екипажа се провежда периодично обучение за различни бедствени ситуации. Докато траеше 8 дневния круиз имаше такова обучение. Трето...без да искам да обидя някого искам да споделя, че италианските туристи, без изключение се държаха ужасно просташки и нахално. Пререждаха се, блъскаха се бяха като неуправляеми...и това при нормални обстоятелства...така, че не ми се мисли какво е било по време на паника и то с 1000 (доколкото разбрах) италиански пасажера.
А на нашите моряци, добре дошли!
Коментари по темата: 18 ![]() ![]() ![]() 30-годишните ще вземат пенсия на 70
2012-01-19 10:37:39
Коментар: Ако 30 годишните ще трябва да се пенсионират на 70, не ми се мисли на колко години ще трябва да се пенсионират днешните подрастващи.
Това е нещо като жокер към тях, че няма смисъл да се осигуряват изобщо.
Коментари по темата: 17
![]() |
![]() |
|
© Moreto.net - Сайтът на Варна |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |