Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() Турчинов отмени референдума за статута на Крим
2014-03-07 20:32:16
Коментар: Турчинов съвсем легитимно си е признат от тяхната Рада.Ако имаме кураж и ние ще отхвърлим комунистите, проводници на съветската политика в България. Финансират етническото напрежение в България чрез управляващите партии. Старата тактика - разделяй и владей. Сега са зейнали да купят БТВ и още една медия.
Коментари по темата: 8 Други потребители коментирали темата: 7Варненци организират шествие в подкрепа на политиката в Русия
2014-03-06 15:10:59
Коментар: Нели, кой мислиш, че се разпорежда в момента у нас чрез БСП, ДПС и Атака? Капиталите са от там, значи...
Коментари по темата: 6 Други потребители коментирали темата: 5Девет семейства са се отказали от осиновените си деца през миналата година
2014-03-04 18:12:40
Коментар: Това е пълна липса на отговорност. И като си ги родят им търпят поразиите, щото са си техни, а другите са "чужди"? Нали осиновителите са отговорни за възпитанието на едно дете, това не е кученце за да го върнеш в магазина!
Коментари по темата: 2 Други потребители коментирали темата: 1![]() Хиляди руски военнослужещи започнаха учение
2014-03-03 21:55:32
Коментар: Турция вече заяви интерес към Крим. Путин ще го погуби прекалената самоувереност и дано най-накрая Русия се отърси от кошмара КГБ. Че и ние. А дано, ама надали.
Коментари по темата: 2 Други потребители коментирали темата: 1Украинци протестираха пред Руското консулство във Варна
2014-03-03 21:53:39
Коментар: Алекс е доста по-тъп. Щом не любищ таварищ Путин, непременно любиш американците. Ама пък иначе няма хонорар.
Коментари по темата: 6
Други потребители коментирали темата: 3 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|