Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() ![]() Нужна е повече енергия за страната от ТЕЦ Марица изток 2 и АЕЦ Козлодуй
2017-01-11 08:30:27
Коментар: брада значи ние според теб излиза че за нищо не сме виновни,за всичко е виновен чичко Путин.Значи не ние а руснаците ни избират управляващите,най-лесно е да обвиним лошите руснаци,най-лесно е да обвиним всеки друг но не и себе си.БРАДА обвинявай ако щеш и арменския поп,но себе си не можеш да заблудиш.
Коментари по темата: 10 ![]() ![]() ![]() Нужна е повече енергия за страната от ТЕЦ Марица изток 2 и АЕЦ Козлодуй
2017-01-11 08:25:37
Коментар: ...за унищожаване на ХАЙ-ТЕК индустрията ни,завода за компютри в Правец,завода за дискови запеметяващи устройства-ДЗУ-Стара Загора който изнасяше за целия свят,беше един от малцината по онова време в света...за затворените училища,за това че от 9 милиона станахме под 7,за поне двата милиона българи които избягаха зад граница...ЗА ВСИЧКО ТОВА НИЕ ЛИ СМЕ ВИНОВНИ ИЛИ РУСНАЦИТЕ????
Коментари по темата: 10 ![]() ![]() ![]() Заради студа. България е поискала спешна помощ от Румъния за доставка на електроенергия
2017-01-10 19:57:01
Коментар: Добре БРАДА малоумни сме.А сега би ли ни обяснил защо за ПРЪВ ПЪТ В ИСТОРИЯТА просим ток от чужда държава???И лъжеш като ДЪРТ ЦИГАНИН че по-лесно било да поискаме отколкото да отворим резерва.По твоята урудлива логика ако закъсаме за газ да не отваряме хранилището в Чирен а да поискаме от гърците.Или ще ми разправяш че едното било много по-сложно от другото??? Недей глупако.
Коментари по темата: 13 ![]() ![]() ![]() Нужна е повече енергия за страната от ТЕЦ Марица изток 2 и АЕЦ Козлодуй
2017-01-10 19:44:44
Коментар: брада ей уйо,що не обясниш тука ама бавно щот такива кат мен бавно загряват,та що не обясниш защо мнозинството от българите са русофили,и най-вече защо националния празник на България се чества на ТРЕТИ МАРТ???Ей туй ако обясниш равен няма да имаш.
Коментари по темата: 10 ![]() ![]() ![]() Николай Ненчев: Сотир Цацаров може да е проводник на руската хибридна война
2017-01-10 15:56:22
Коментар: хаааааааха Ега ти нещастника,за ташак стана пред цяла България сутринта като нареди Цацаров за руски шпионин.
Коментари по темата: 3
![]() |
![]() |
|
© Moreto.net - Сайтът на Варна |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |