Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() ![]() От коритото на древна река чакаме петрол и газ от морето
2017-03-01 19:49:07
Коментар: ФИДО ЛАЙНОГЛЪДИНО,злобна мастио пропита с омраза,докато руснаците имат природни ресурси от които имаме нужда така ще е.Ще купуваме и сиртаки ще играем.Я да те питам защо навремето ТЕЦовете в Марица бяха купени от американци но при условие че произведенета енергия се изкупува на определена от тях цена и то за дълги години???Кажи къде са американските германските френските въобще къде са сериозните западни инвестиции...а говедо?
Коментари по темата: 23 ![]() ![]() ![]() От коритото на древна река чакаме петрол и газ от морето
2017-03-01 19:40:37
Коментар: ФЛамбиран защо лъжеш кат дърт циганин че Лукойл не плащат данъци???????? я И ДА ТЕ ПИТАМ защо Шел заедно с останалите изградиха картела на горивата в България,защо Шел не доставят собствено добити и преработени горива в България а купуват от Лукойл???? Лично съм пълнил автоцистерни на Шел с горива в петролната база под моста,която бе зареждана с горива с танкери на Лукойл.
Коментари по темата: 23 ![]() ![]() ![]() От коритото на древна река чакаме петрол и газ от морето
2017-03-01 19:34:33
Коментар: ФЛАМБИРАНО ГОВЕДО,че то имали изобщо каквито и да е газ и нефт???
Коментари по темата: 23 ![]() ![]() ![]() Проучване показа с какво най-много се гордеят руснаците
2017-03-01 19:29:14
Коментар: МОРСКА мастио ТЪПОЪГЪЛНИКО!!!! Колко пъти да те уча че в края на въпросително изречение първо се поставя въпросителна???
Коментари по темата: 15 ![]() ![]() ![]() Бившият посланик на България в САЩ е бил задържан на летището във Варшава за кражба на козметика
2017-02-28 20:47:47
Коментар: Тази жена има достатъчно пари.Едва ли е откраднала.
Коментари по темата: 26
![]() |
![]() |
|
© Moreto.net - Сайтът на Варна |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |