Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() Русия разработва оръжия от шесто поколение
2015-02-20 20:23:33
Коментар: ВАРНА МЕН ,като говориш за закъсали и гладни говори за нас българите,не за руснаците-те са страшно богати на полезни изкопаеми докато ние вече и ябълките си от полша внасяме. Ти ТИКВО БЕЗМОЗЪЧНА имаш ли си на идея какви милиарди печелят руснаците от тия оръжия???? Така че просто те моля- не си вреди като се опитваш да мислиш и спри да се занимаваш с руснаците.
Коментари по темата: 21 Други потребители коментирали темата: 13![]() Русия разработва оръжия от шесто поколение
2015-02-20 20:19:25
Коментар: ВОВО те телевизори и коли не могат да правят ама за сметка на това са царе на оръжията които им носят огромни печалби. И като говорим за идиотска пропаганда,какво ще кажеш за това че една пачавра на която викаш майка е отишла да те регистрира като си се родил за да получава помощи????? Значи вие циганите на помощи а ние българите да ги плащаме, А???
Коментари по темата: 21 Други потребители коментирали темата: 13![]() Русия разработва оръжия от шесто поколение
2015-02-20 20:13:09
Коментар: путин хуйо малко се образовай лешпер нещастен какви уникални системи оръжия имат руснаците,от ракетни комплекси които са по-добри от аналогични те пейтриът до самолети от четвърто поколение чиито аналог ф-16 е с по-лоши показатели. А,вече руснаците и те имат изтребител пето поколение.Сещам се и за ракетите им въздух-въздух които също нямат аналог в света. Просто се образовай малко преди да пишеш КРЕТЕН такъв и прочети анализите на австралийския аналитичен център за съпоставянето на руски и американски изтребители . ЧУ ЛИ ВЕ КАВАЛ НЕЩАСТЕН
Коментари по темата: 21 Други потребители коментирали темата: 13Филм за Пламен Горанов тръгва по кината (видео)
2015-02-18 20:56:18
Коментар: пишете къде му е гроба за да се изсера на него
Коментари по темата: 17 Други потребители коментирали темата: 10Основатели на СДС Варна: Връщането на Янко Станев е равносилно на политическо самоубийство
2015-02-18 20:49:37
Коментар: няма ли отърване от тази мръсна гнуслива и алчна свиня Янко станев и брат му??????? Защо още не са в затвора?????
Коментари по темата: 5
Други потребители коментирали темата: 3 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|