Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() ![]() БСП поиска паралелно преброяване на бюлетините на изборите през 2013 г.
2012-10-21 18:24:06
Коментар: venche И аз поддържам твоето мнение.
Коментари по темата: 3 ![]() ![]() Варна все още не е предложила сграда за преместване на Морска администрация
2012-10-21 18:05:52
Коментар: Кое му е некоректното на текста че ми го пишете. Не е ли истина това.
Коментари по темата: 8 ![]() ![]() Варна все още не е предложила сграда за преместване на Морска администрация
2012-10-21 17:58:10
Коментар: Докато умните се наумуват лудите се налудуват и накрая и тази институция може да отиде в Бургас. Тези областен управител и кмет за какво са назначени и избрани. Май само да работят за приближените си кръгове и роднини.
Коментари по темата: 8 ![]() ![]() ![]() Година след убийството на Кадафи, в Либия все още не е напълно свободна от режима му
2012-10-21 17:54:12
Коментар: При това което се получи след премахването на Кадафи май беше по добре да бъде оставен да управлява а само трябваше да му се наложат да направи някои промени в държавата. Такава е ситуацията във всички държави където американците се намесиха. На власт в повечето от тях властта взеха мюсюлмански а не светски правителства както се очакваше.С нищо не се е подобрила ситуацията в Ирак , Авганистан сега в Сирия и навсякъде другаде.
![]() ![]() Циганите, изгаврили се с Левски и Цар Симеон I, са от Добрич
2012-10-21 17:46:53
Коментар: Докато нашите продажни политици толерират този етнос за да ги печелят като избиратели това ни чака. Не може да се гони на всяка цена запазване на властта от тези партии и това да е за сметка навсички българи и вече и на българските светини. Ако не се вземат мерки за пресичане и санкциониране на такива извращения ситуацията ще става все по сложна. ТЕЗИ ТРЯБВА да бъдат изключени от училището ,родиталите им да бъдат максимално глобени и да им се спрат помощите ако получават такива. Не може турчеещи се малоумни цигани да се гаврят по този начин и това да се остави без тежки за тях последствия.
Коментари по темата: 24
![]() |
![]() |
|
© Moreto.net - Сайтът на Варна |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |