Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() ![]() Рибари и собственици на лодки се включват в окупацията на „Евксиноград“ по море
2013-07-29 19:57:39
Коментар: Когато трябваше да има протъести Варна показа на софиянци как се прави това. Сега не сме съучастници на загубилите властта заради некадърното си управление за да помагаме на такива като Костов , Кунева , Борисов, Сакскобурготски ,Валери Симеонов, Яни Янев и още отбор мошеници и калпазани да се облагодетелстват от властта. Имаше избори и това е законния парламент и правителство. Като е толкова ербаб Бойко да не беше връщал мандата а да си беше съставил правителство. Да си изчака реда до следващите избори както го търпяхме и него . Не може за това че някой властолюбец е изпаднал от играта да се обирква цялата държава за да стане още по руден живота ни тук и да заминат и тези които са останали. На следващите избори каквото стане а до тогава да си извлекат поука къде и какво са сбъркали.
Коментари по темата: 22 ![]() ![]() ![]() Пламен Димитров: Няма условия за национална стачка
2013-07-29 19:46:03
Коментар: Няма и нужда от такава засега.Всичката Мара втасала че и да се дозакопаем. Къде бяхте по боково време.
Коментари по темата: 8 ![]() ![]() ![]() ГЕРБ предлага социален пакет от 150 млн. лв.
2013-07-29 19:40:22
Коментар: Късно е чадо мандалото хлопна. Къде бяхте цял мандат та не се сетихте за този пакет , а сега когато друг разпределя парата се месите в сметките на правителството. Кто останете опозиция и в следващия парламент още ще се осъзнаете но се отървете от такива КАТО ББ Цв Цв цецката ви и фидософките а и от многото калинки.
Коментари по темата: 11 ![]() ![]() ![]() Рибари и собственици на лодки се включват в окупацията на „Евксиноград“ по море
2013-07-29 19:31:17
Коментар: Не толкова ТИМ ,а такива като Костов съсипаха града ни като закриха и ликвидираха работещи и печеливши предприятия и заводи . Вместо да се пренасочат в други дейности или да будат продадени на международни фирми които имаха желание да ги закупят бяха затворени , разграбени и унищожени. За да не биВарна да се развие мниго и да стане конкуренция на скапаната ви столица за която заграбват повече отполовината бюджет на България и сега. За да е пълна картината даже и не разрешиха във ГРАДА НИ ДА ИМА БЕЗМИТНА ЗОНА. От край време м/у София и варна има скрита ненавист че ако можеха и морето щяха да преместят. НО Варна си е ВАРНА и такава ще си остане. В софето се събра най голямата селения и имат претенций да са големи граждани но са на село раждани. Къде са ви големите софиянци в събота и неделя че града е празен.
Коментари по темата: 22 ![]() ![]() ![]() Рибари и собственици на лодки се включват в окупацията на „Евксиноград“ по море
2013-07-29 18:11:40
Коментар: Не знам кой и как е измислил включването на рибарите от Траката в протестите по този начин . Преди малко говорих с няколко мои познати от кооперацията споделяйки това на което те се изсмяха. Не БЯХА ЧУВАЛИ ЗА ТАКОВА НЕЩО НИТО ИЗЯВИХА ЖЕЛАНИЕ ИЛИ НАМЕРЕНИЕ ДА ГО НАПРАВЯТ. Тези с които говорих са от старите морски вълци които няма да позволят и на някои от по младите да се включат в протеста по море с лодките си за да не злепоствят стоянката и бранша. Не стига че софиянци 4 год. съсипваха града ни сега искат и да провалят туризма в най активния му месец от годината . За тази част от сезона се казва че ден година храни. Шопи стойте си в СОФЕТО И СИ КЪРТЕТЕ ПЛОЧКИ ТАМ. Ние тук нямамае нужда от ваща подкрепа.
Коментари по темата: 22
![]() |
![]() |
|
© Moreto.net - Сайтът на Варна |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |