Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() ![]() Волен Сидеров: Не съм удрял полицай от Варна, той лъжесвидетелства
2014-01-13 13:03:50
Коментар: Има една поговорка каквото повикало такова се обадило. Затова и аз отговарям по този начин за да могат накои пишешти тук да ме разберат. Многократно вече се убеждавам че само от това разбират Sole.
Коментари по темата: 47 ![]() ![]() ![]() Волен Сидеров: Не съм удрял полицай от Варна, той лъжесвидетелства
2014-01-13 11:27:50
Коментар: Аз съм сим кореняк варналия а ние тук не говорим на че като теб Соле Така че се върни в шолука и там си показвай селските номера. Пред мен НЕ минават. Аз изрязявам мое мнение и не те питам какво е твоето. Запази го за себе си. . А че лайно,етите стават много в определени моменти говори само за това че са платени и само правят калабалък в определени моменти когато им се нареди . Мое мнение не те задължавам да го приемаш или отговаряш. Атаката продължава. В следващия парламент Атака с най- малко двойно повече представители.За да я има България.
Коментари по темата: 47 ![]() ![]() ![]() Кръгът на Първанов продължава атаката срещу Станишев
2014-01-13 11:13:13
Коментар: АБВГЗ то на Първанов вече има 2 неуспешни старта дано и поредния да е такъв. По добре Серго отколкото този ловец печалбар който не казва млад или стар милиардер е . Този въпрос му зададоха Иван и Андрей в едно предаване и това вбеси първанката. Аз го питам че не разбрах - МЛАД ИЛИ СТАР милиардер е господин бившия президент и агент Гоце.
Коментари по темата: 9 ![]() ![]() ![]() Кръгът на Първанов продължава атаката срещу Станишев
2014-01-13 11:08:10
Коментар: Обяснението е просто. От амероканското посолство се мъчат да върнат агента си Първанов а заедно с него и Боко за да няма кой да им пречи при разширяването на базите им у нас , договора за които изтича след 2 години. Освен това тези двамата са в наведено положение и пред Турция ортака на Американците в Европа. През президентския си мандат Седефчеф не успя да изпълни поставената му задача да ликвидира Атака и Сидеров , затова ега искат да му дадат втора възможност за това. Дончева е хитра и успя да се откачи от Жорето който се опита да я включи в далаверата но не успя.
Коментари по темата: 9 ![]() ![]() ![]() Волен Сидеров: Не съм удрял полицай от Варна, той лъжесвидетелства
2014-01-13 10:52:17
Коментар: Admina ,и ти си от тези за които писах новопръкнали се драскачи които да правите калабалук ама сте слаба ракия и гола вода. Аз обидил ли съм те с нещо че да се излагаш така. Това си е мое убеждение а в сакта пиша вече пета година и такива преснолайномети като теб не ме интерсуват ама съвсем. Така че не се хаби както правят вече много такива които разбраха колко дебала и здрава глава имам и с нищо не може да ми се повлияе . Не е възпитано да се изрязяваш по този начин кум някой който не познаваш заради това че не мисли като теб . Така се държат само бойковистките мутри с мозък като грахово зърно които мислят че около тах се върти света. Приятен ден лайномети. Атаката продължава въпреки всички такива като вас недоволни от всичко , всички и най много от себе си.
Коментари по темата: 47
![]() |
![]() |
|
© Moreto.net - Сайтът на Варна |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |