Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
Шофьор на варненски автобус прати възрастна пътничка в болницата
2016-03-09 23:58:36
Коментар: Ако тази бабичка беше майка ви или вашата баба?
Коментари по темата: 8 Други потребители коментирали темата: 5![]() Партизанка открадна козметика от варненски магазин
2016-03-09 12:49:17
Коментар: "...Партизанка открадна козметика..." Още ли има партизани? Явно не са гладни вече, не нападат мандри, а козметика търсят.
Мислете като си пишете заглавията и статиите!
Коментари по темата: 2 Други потребители коментирали темата: 1Спират 19 000 коли заради липса на „Гражданска отговорност”
2016-03-09 12:45:32
Коментар: И ги разчиствайте от улиците, че няма къде да се паркира от коли, които не са в движение от поне 2-3 години! Или на Общински паркинг, или за скрап и части!
Коментари по темата: 9 Други потребители коментирали темата: 5Кметът на Варна готви структурна реформа в администрацията си
2016-03-08 16:29:31
Коментар: VESKO, истина е, но поне граматиката ИМ да пооправим, че да не ни срамят!
Коментари по темата: 19 Други потребители коментирали темата: 14Кметът на Варна готви структурна реформа в администрацията си
2016-03-08 15:44:27
Коментар: "...Кметът на Варна готви структурна реформа в администрацията му..."
Кой е МУ? Варна, администрацията ... или кмета?
Коментари по темата: 19
Други потребители коментирали темата: 14 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|