Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
Прокуратурата, НАП и МВР ще проверяват българите с луксозни коли и имоти
2018-01-30 09:48:13
Коментар: Нали правиха такова нещо миналата или по- миналата година, фотографираха с дронове и хеликоптери. И накрая- нищо. Тази година- аналогичен случай
Коментари по темата: 4 Други потребители коментирали темата: 3![]() Съдия изпълнители във Варна продават магазин в подлез и земя в "Максуда"
2018-01-30 09:44:30
Коментар: Интересно,кой би купил земя в Максуда? Как ще я освободи, за да я ползва?
Прекрояват картата, Варна влиза в Дунавски или Черноморски регион
2018-01-27 19:24:15
Коментар: Много хитро! Северните пренебрегнати райони се обединяват с южните протежирани и средният резултат за района е среден, пък Северна България продължава да запада! Дали всички на север от Стара Планина не трябва да помислим за присъединяване към Румъния? София явно не ни иска!
Коментари по темата: 9 Други потребители коментирали темата: 7![]() Няма да има джендър обучение в българските училища
2018-01-27 10:48:51
Коментар: Само аз ли не разбирам? Да не би досега по Наказателния кодекс да е законно да се бият жени и деца? Като не е, за чий ни е някаква(поредната) куха конвенция, даже и да е безвредна?
Коментари по темата: 30 Други потребители коментирали темата: 3Марешки: Искаме разпускане на парламента и президентството
2018-01-27 10:42:19
Коментар: Май му омръзна в народното събрание(нарочно го пиша с малка буква, не заслужава повече)?
Коментари по темата: 7
Други потребители коментирали темата: 5 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|