Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
Бум на раждаемостта в Германия
2015-08-22 14:48:26
Коментар: Обяснението за бума на раждаемостта е просто: емигрантите - около 10 милиона емигранти живеят в Германия!
Коментари по темата: 4 Други потребители коментирали темата: 3Оградата на ОУ „Васил Априлов“ във Варна плаши родители
2015-08-21 22:58:08
Коментар: По-грозно нещо не съм виждала. Абе кой ги измисля тези "красоти" невиждани, няма ли хора с естетическо виждане? Ето им няколко креативни предложения:
http://www.herbert-meder-schule.de/img/stiftezaun.jpg
http://www.detail360.de/Db/DbFiles/projekte/417/foto4_profil
Коментари по темата: 6 Други потребители коментирали темата: 5Варненските данъчни обещаха да работят в полза на клиентите си
2015-08-21 22:41:41
Коментар: Още мнооого има да чакаме това "модерно отношение" към "клиентите" (би трябвало да е към гражданите!). Като ги гледам как са се скрили зад заключени врати и какъв милиционерски пропусквателен режим има направо са смешни. Ако искат модерно отношение да направят една голяяяяяма зала с много бюра, където да приемат "клиентите си ОТКРИТО, не на четири очи, за да се вижда кой какво прави и да няма КОРУПЦИЯ!
Коментари по темата: 2 Други потребители коментирали темата: 1Искат налагане на „привременни мерки” на България заради бутането на постройки в „Максуда"
2015-08-21 22:24:48
Коментар: Проблемът не е в събарянето на незаконните постройки, те трябва да се съборят така или иначе, а в намирането на решение къде ще живеят тези хора, при положение, че Европа отпуска милиони лева за интеграция на ромите, обаче къде отиват парите.
Коментари по темата: 17 Други потребители коментирали темата: 15![]() Новите плочки на "Независимост" осеяни с мазни петна от дюнери
2015-08-21 00:23:34
Коментар: Това не са плочки, а по-скоро тип павета, които са устойчиви, стабилни и модерни.
Коментари по темата: 32
Други потребители коментирали темата: 24 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|