Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
Висшият адвокатски съвет: Пешеходците нямат абсолютно право при пресичане на пешеходна пътека
2016-09-29 14:33:51
Коментар: Аз по принцип като видя пешеходна пътека или пътен знак за такава, винаги намалям скоростта и се оглеждам за пешеходци. Толкова ли е трудно за някои това? Или засяга егото им да дадат ПРЕДИМСТВО?!
Коментари по темата: 17 Други потребители коментирали темата: 9Висшият адвокатски съвет: Пешеходците нямат абсолютно право при пресичане на пешеходна пътека
2016-09-29 14:28:42
Коментар: По отношение на горепосочения случай, моториста се е движил с 90 км/ч в НАСЕЛЕНО МЯСТО, при разрешена скорост 50 км/ч!!! Как да прецени пешеходеца в нощна обстановка, че моториста в момента нарушава правилата за движение и хвърчи стремглаво към жертвата си? Няма морал у нас, виновния няма достойнството да се признае за виновен и да си излежи присъдата, а търси дупки в закона, за да отърве кожата, а младото момиче вече не е сред живите заради неговото безумие да изпита малко адреналин в среднощна гонка...
Коментари по темата: 17 Други потребители коментирали темата: 9Висшият адвокатски съвет: Пешеходците нямат абсолютно право при пресичане на пешеходна пътека
2016-09-29 14:20:13
Коментар: Права е майката, във всички европейски държави пешеходеца е с ПРЕДИМСТВО на пешиходната пътека!!! Ние живеем последните 25 години в хаос и беззаконие. Разни хора си позволяват да тълкував двуяко закона, за да освобождават от отговорност престъпницити убили хора на пешеходна пътека.
Коментари по темата: 17 Други потребители коментирали темата: 9АБВ ще подкрепи референдума на Слави Трифонов
2016-09-24 21:08:03
Коментар: Ами размърдайте си мозъците, трябва сами да ги откриете, кои са можещите и знаещите, и компетентните и образованите...защо чакате все някой да ви ги посочи, мислете със собствените си глави!!! И не се подвеждайте по самоизтъкващи се простаци без елементарна култура на поведение!
Коментари по темата: 5 Други потребители коментирали темата: 1Депресията и тревожността се предава от родителите на децата
2016-09-24 21:03:00
Коментар: Имало я е! Има я и при богатите и задоволените, дето имат всичко наготово и нямат за какво да се борят, има я и при бедните, които са в стрес от борбата за оцеляване. Има я и ще я има. Зависи от човека и неговата лабилност. Всички сме различни и различно устойчиви на стрес. Но стреса прави хората болни. Затова не взимайте всичко насериозно, разпускайте и релаксирайте, когато можете и си намерете нещо да правите, когато сте ангажирани нямате време за депресия. Радваите се на Природата, спортувайте, забавлявайте се, когато имате възможност и не оставяйте лоши мисли за дълго да ви владеят, бъдете ПОЗИТИВНИ!!!
Коментари по темата: 4
Други потребители коментирали темата: 2 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|