Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() 3 млрд. щети при отмяна на плоския данък и пенсия 300 лв.
2016-11-16 18:42:44
Коментар: Chalky, ама ти с толкова умения и усъвършенстване само 1500 ? ли получаваш, те чистачките в ЕС взимат толкова. Не виждам за какво се притесняваш, че ще ти вземат мааалко по-висок данък, а този който получава едва 500 лв. заплата и едва издържа сецата си примерно ще бъде освободен от данъци. Толкова ли те боли от това, че ти като по-успял в живота ще поемеш малко по-голям дял данъци. Потресаващо е как такива хора се борят за всяка стотинка.
Коментари по темата: 33 Други потребители коментирали темата: 10![]() 3 млрд. щети при отмяна на плоския данък и пенсия 300 лв.
2016-11-16 18:13:10
Коментар: БКП, защо така ли, защото плоския данък беше грешка, никои социалисти по света не биха приели плосък данък, те затова би трябвало да са социалисти, за да се борят за социална политика, социална политика ознава да мислят за бедните, а плоския данък ощетява бедните, взима им и от мизерното, което получават.
Коментари по темата: 33 Други потребители коментирали темата: 10![]() 3 млрд. щети при отмяна на плоския данък и пенсия 300 лв.
2016-11-16 18:07:41
Коментар: Flame, преди да пишеш глупости и заучени мантри, събери малко информация, осведоми се как е по света и тогава вземе отношение по въпроса. Напълно подкрепям Спирт. Прочетете малко из интернет как се облагат другите държави и ващо се развиват и защо мислят за народа си да живее добре, а най-вече за децата, възрастните и болните. И защо богатите поемат да плащат по-висок дял данъци, освен това правят много дарения и т.н.т.
Коментари по темата: 33 Други потребители коментирали темата: 10![]() Радан Кънев работи за връщане на БСП и ДПС на власт, обяви Петър Москов
2016-11-16 17:53:21
Коментар: Дали му плащат да говори всичката тази помия, а измамите с ваксините помните ли, и този се корумпира, вкараха го в играта и стана подлога на Бойко. Клоун.
Коментари по темата: 9 Други потребители коментирали темата: 5![]() 3 млрд. щети при отмяна на плоския данък и пенсия 300 лв.
2016-11-16 15:04:41
Коментар: Ще крадете по-малко, ще обогатявате приближените си фирми по-малко, ще намерите механизми за задвижване на икономиката и въвеждане на справедливото прогресивно облагане, където богатите да плащат по-високи данъци, докога бедните с ниски доходи ще ви попълват бюджета.
Коментари по темата: 33
Други потребители коментирали темата: 10 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|