Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
Махат „предизборните“ плочки пред общината година след като ги наредиха
2012-11-21 18:18:49
Коментар: Обикновено преди Коледа , за да имат за коледни подаръци - кмета- и неговите лапачи измислят параграф22 , от който печеливши са само те - и винаги става дума за милиони - КОИТО НИЕ, ВАРНЕНЦИ плащаме ! ето - тези които избраха един хомосексуалист за четвърти път как бъркат в джоба на всички ни !
Коментари по темата: 13 Други потребители коментирали темата: 12Наградиха варненския кмет за заслуги към образованието и социалния диалог
2012-11-17 15:51:51
Коментар: Човекът , който не беше на празниците на 1ви ноември - явно доста е получила самата другарка янка такева! това направо е смях - геят ще се закичи със златно перо - интересно къде ще го сложи ?!
Коментари по темата: 10 Други потребители коментирали темата: 9Баневи губят още един имот край морето
2012-11-16 15:33:16
Коментар: е ,и - от баневи отива при ТИМ ! КОЛЯМ ПРАЗ !
Коментари по темата: 2 Други потребители коментирали темата: 1Стела Иванова, домоуправител: Искаме публично извинение и едно голямо „благодаря“ от Евгения
2012-11-15 18:46:12
Коментар: сит на гладен вяра на хваща ! Дано тази жена да не преживее това , което са преживели семейството с децата !
Коментари по темата: 34 Други потребители коментирали темата: 27Обявиха новият шеф на ОП „Спортни имоти”
2012-11-15 18:42:16
Коментар: предполагам , че г-н гочев е избран именно поради любовта на кмета- гей към мотоциклетите ?!
Коментари по темата: 4
Други потребители коментирали темата: 3 |
|
||||||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|