Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
От Варна започва изграждане на центрове за лечение на инсулт
2015-10-29 10:43:35
Коментар: „България е на едно от първите места в това отношение“. Колко е „хубаво“, поне в нещо да сме първенци….А нещо по въпроса със стреса от ужасната безработица,лишаването от здравни права заради нея и мизерното заплащане на труда и за капак избиването на хората с геноцидни пенсии?!Или просто ще разболявате хората,пък после ще пръскате данъците ни,за да ги „лекувате“! Страхотна „здравна“ стратегия! С такава „здравна“ политика ,война не ни трябва, политиците ни избиват успешно без да се харчат за патрони!
Коментари по темата: 7 Други потребители коментирали темата: 2Махнете XII клас - това е една загубена година
2015-10-29 10:34:01
Коментар: Има „смисъл“…Просто една година от живота на децата ни се пропилява,но поне няма да са здравноОБЕЗПРАВЕНИ и няма да са отчайващо безработни.Друг смисъл няма! Всъщност въвеждането на 12 задължителен клас е просто израз на безотговорността и непродуктивността на политиците ни. В нормалните държави и по-рано се приключва средно образование и основно висше също. Всички останали магистърски и други степени се придобиват в движение,докато работиш и ти ПЛАЩАТ за това. Къде обаче в България такива работни места в България,на които да можеш да придобиеш опит и даже професия?! И затова държат младите безумно дълго на ученически и студентски скамейки,за да произвеждат висококвалифицирани безработни! Колко му е да пропиляват живота на младите с безумието си, те и затова масово бягат в други държави,да търсят реализация и доходи,с които да създадат семейства и отгледат деца!
Коментари по темата: 17 Други потребители коментирали темата: 14До 10 години дрехите ни ще са свързани в интернет
2015-10-28 13:06:51
Коментар: Аха,и хората ще ходят като зомбирани роботи....Дано не доживеем такъв ад!
Коментари по темата: 2 Други потребители коментирали темата: 1Бежанци отказаха да слязат в Швеция - било студено и не харесвали къщите
2015-10-28 11:48:53
Коментар: Не мога да разбера, КАК тези „мигранти“ си представят толкова народ да се настани в центровете на големи градове?!Гражданите на държавите,в които нахлуват, не могат всички да си позволят да претендират къде да живеят и всъщност си купуват домове с ипотеки,които плащат с години.Който не му харесва и му е студено, да си ходи обратно в родината,след като там му е топло!Нахлуват агресивно,на всичкото отгоре с претенции за условия ,които трябва да платят местните жители с данъците си,а не са допринесли с НИЩО за държавите, в които влизат….Няма ли кой да им покаже на тези НАГЛЕЦИ,че трябва да уважават създадения с векове ред в Европа и държавите й?!
Коментари по темата: 15 Други потребители коментирали темата: 14![]() Без задължителна история в XI клас
2015-10-28 11:30:49
Коментар: Истината е,че средното образование в другите държави приключва на 16-17 години, а тук на 19. Прекалено много време губят на децата за общо образование. Трябва да приключват до 10 клас,а след това да са в колежи или професионални училища,за да получат професия. От тази гледна точка разбирам отпадането на историята в 11 клас. Обаче защо оставят задължителни ДВА ЧУЖДИ езика,след като не учат в езикови гимназии?!Това също трябва да е по избор.Иначе като се сетим,че в 11клас се учи основно БЪЛГАРСКА история,дано да компенсират наистина тези знания в по-долни класове.
Коментари по темата: 3
Други потребители коментирали темата: 2 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|