Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
Знаят ли турците накъде ги води Ердоган?
2017-03-22 10:51:17
Коментар: Имах учител по история,който преди много години,когато учехме за Втората Световна война казваше,че колкото и парадоксално да звучи, Хитлер е нанесъл най-огромни поражения на собствения си народ, защото наистина трябва да си психически болен,за да превърнеш собствената си нация в нация от изверги! Ердоган води турците към същия АД и ако не го разберат и не успеят да се противопоставят, международната изолация ще им е най-малкия проблем, по-скоро ще си лепнат страшно клеймо за няколко поколения турци напред. Като се има в предвид, че клеймото от турското робство още не е забравено, изпращането на башибозук целенасочено в Европа от Ердоган едва ли ще помогне да се забрави някога. Клеймото върху Германия също ще стои още няколко поколения!Именно затова не се учи добре историята, защото ако турците прочетат собствената си история, както и историята на двете световни войни,в нередактиран вариант, ще се уплашат, какво може да им се случи! И Хитлер призоваваше да се раждат по 4-5 деца от всяка германка, да избиват други нации и да завладяват територии като заселват там германци….Ако турците не видят аналогията с техния диктатор Ердоган, значи наистина са много глупави. Ванга беше казала преди много години,че който си мисли,че може да управлява целия свят е просто много глупав,истината е,че светът не може да се управлява от никого, а трябва да се намери начин да живеем заедно като зачитаме националните си граници,защото това са домовете на всяка нация, иначе с политиката „око за око, зъб за зъб“ целият свят ще ослепее и ще се обеззъби.Най-страшното при диктаторите е,че искат за едно око или зъб да режат цели глави, а такава агресия ще породи ответният отговор и нищо хубаво няма да последва от това,просто много невинни ще загинат и от двете страни!Май някои нации не са си взели нужните поуки от историята!
Коментари по темата: 5 Други потребители коментирали темата: 4Турция с обвинение срещу четирима наши граничари
2017-03-21 16:49:06
Коментар: Помните ли, как Борисов бързичко и тихомълком предаде турските безнесмени на Ердоган без съд и присъда?! Близките им коментираха,че буквално са отвлечени,за да се предадат на Ердоган! Така че, не се чудете,че Ердоган се държи с нас така, все едно имаме България като държава временно и той може да си я вземе когато поиска за турска провинция! С мекотели и некадърници във външната политика, така се случва.Случаят с българските граничари ще покаже имаме ли все пак държава....
Коментари по темата: 10 Други потребители коментирали темата: 8Татяна Дончева: Дойде време да помислим дали статутът на двойното гражданство е оправдан
2017-03-21 16:42:30
Коментар: В сутрешните блокове по телевизиите текат кушии с партийни идеи. Най-интересно е,като зададат въпроси хора от улицата на случаен принцип. Бяха в едно студио ГЕРБ, патриоти,ДПС,не помня още кой.Една жена попита,как е възможно с 37 години и 7 месеца трудов стаж,пенсията й да е 160 лв. Само ГЕРБ не даде никакъв отговор! Не знам за вас,но аз повече на губещ кон няма да залагам, губещ в кушията за нормална държава и просперитет на българската нация, защото след като ГЕРБ НИЩО не направиха два НЕдовършени мандата за да има бъдеще за българите в България,няма смисъл да им се дава трети мандат,за да ни довършат! Те си го казаха,светлото бъдеще МОЖЕЛО да дойде в края на третия им мандат и ако пак е недовършен,явно отново няма да го дочакаме…Татяна Дончева ли ще е,кой ще е не знам,но мислете като гласувате, не може повече да се гласува за такива,които са ДОКАЗАЛИ, че не им пука за българите в България!
Коментари по темата: 3 Други потребители коментирали темата: 1Татяна Дончева: Дойде време да помислим дали статутът на двойното гражданство е оправдан
2017-03-21 16:18:41
Коментар: Хавана, поне при изявления на други партии, освен ГЕРБ,може да се коментира...Така че, ако има правила, които да не важат за определена партия, това е ГЕРБ! Те и без това ни доказаха два недовършени мандата,че законите,които самите те пишат, за тях не важат,даже си разписват изключенията с нови закони за свои хора!Само погледнете, с колко изключения от данъчна тежест има за управляващите и техните слуги и пазванти, т. нар. държавни служители, а не искат да чуят,какво мислят хората за управлението им,може би защото са сигурни,че пак ще спечелят и мнението на хората не е важно,щом са във властта ще си правят пак каквото искат.
Коментари по темата: 3 Други потребители коментирали темата: 1![]() Реджеп Ердоган: Турция може да преразгледа отношенията си с Европа след референдума
2017-03-21 16:12:16
Коментар: Ердоган откача все повече! Интересно защо се опитва да внуши аналогия с Втората Световна и защо иска да изкара турците едва ли не новите евреи на света….Иска да започва война или очаква масово избиване на турци?! Всъщност ако има някаква прилика със ситуацията преди Втората Световна война,то това е, че имаме един диктатор, който попада в плен на лудостта си все повече и повече и ако турският народ го последва,както германците масово последваха Хитлер и му повярваха,че са най-великите и развити като хора, нищо хубаво не чака Турция! Вече е на път да изпадне в евроизолация и то тотална, а после ще последва и световна изолация! Жалко за републиката,която създаде Ататюрк,всичко ще отиде в небитието….
Коментари по темата: 6
Други потребители коментирали темата: 2 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|