Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() Варненци с жалби до омбудсмана заради отнемане на имоти при неплатени местни данъци
2018-08-14 15:55:50
Коментар: Бандитизъм управлява България,а най-силното му проявление е във Варна! Един анализатор беше казал,че белегът,че управляващите са просто една шайка,е това,че не могат да спазват даже собствените си закони!Истинските управляващи адресират ТОЧНО проблемите и започват без страх да ги решават.ШАЙКАТА не решава проблемите,даже ги задълбочава,а за собствените си грешки кара да плащат гражданите
Коментари по темата: 2 ![]() Нова телефонна измама: Връщаш обаждане, плащаш солено
2018-08-13 15:57:26
Коментар: Колкото до МВР,преди две години подавахме жалба за подобна телефонна измама,даже не се свързаха с нас,въпреки,че им дадохме всички контакти!Най-вероятно жалбата е свършила в някое кошче на районното управление!Ами как няма да има толкова измами,те не правят НИЩО, за да ги спрат, и мобилни оператори,и полиция,и Комисия за Регулиране на съобщенията просто НЕ РАБОТЯТ в наша защита!
Коментари по темата: 4 Други потребители коментирали темата: 2![]() Нова телефонна измама: Връщаш обаждане, плащаш солено
2018-08-13 15:51:51
Коментар: Не знам,докога ще продължава България да е рай за всякакви измами! А е много просто,НЕ СЕ ПЛАЩА НА ИЗМАМНИЦИТЕ и схемите спират! ВСИЧКИ мобилни оператори са международни,сто процента имат представителства и в Косово,и в Словения! Имат ОБЩИ условия на договорите,важащи за ВСИЧКИ тях в ЕС,че трябва да съдействат на властите за престъпления! Има номер,регистриран е,даже се знае в коя държава,значи срещу него има и име,ами да си изпълнят задълженията,те НИ ДЪЛЖАТ ЗАЩИТА като техни клиенти,няма такъв филм,сумите били малки,трябва да върнат парите НА ВСИЧКИ ИЗМАМЕНИ!!!!!
Коментари по темата: 4 Други потребители коментирали темата: 2Чужденец почисти част от площад "Лаврентий" във Варна (Снимки)
2018-08-10 23:03:32
Коментар: Много интересна картинка,едни хора се тупат в гърдите,че живеели в центъра на Варна или в т.нар. разширен център,около блоковете им пълен боклучарник,а тях дори не ги дразни грозната гледка.Преди време като се нанесохме,реших да почистя дворчето около блока,страшен боклук имаше,ама сложих гумени ръкавици,взех торби,събрах го и го изхвърлих.След почистването стана ясно,че даже имало плочки отдолу.И като се започна,още на другия ден започнаха да си хвърлят не само фасовете,но и пепелниците с фасове,летяха и други боклуци,да не казвам какво ли не имаше. След месец пак изчистих,почистих и решетката на шахтата,докъдето можах да стигна.Същата история,почнаха да омаскаряват веднага почистеното.Страшно се ядосах и разбрах без да искам,какво става,когато един комшия ме попита,дали не съм купила двора с апартамента,защото само бившите собственици на парцела имали земя.Не се сдържах и му казах:”Претендирате,че сте голяма работа,живеели сте в центъра,а клоаката,дето даже вони под прозорците ви,не ви прави впечатление.Не съм купила двора,просто не мога да гледам тази мръсотия през прозореца си.”Попитах го:”И след като сте такива собственици,защо всичките се държите като наематели?! Само аз ли съм собственик,че да чистя общия двор?!” Повече не пипам,затварям щорите към двора,чух ги,че май двора някакви пияни го ползвали за тоалетна,предполагам,че като се напият,ги насочва миризмата,а аз вече не отварям от тази страна прозорците!
Коментари по темата: 10 Други потребители коментирали темата: 7![]() Бойко Борисов: Ще следя изкъсо ремонта на бул. „Левски“ във Варна (Снимки)
2018-08-10 16:36:03
Коментар: Този виц много точно описва характерния ИЗКАЗ на премиера ни..."ВИСША" ДИПЛОМАЦИЯ!
Коментари по темата: 24
Други потребители коментирали темата: 14 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|