Начало |
Пътеводител |
Новини |
Афиш |
Снимки |
Обяви |
![]() |
![]() |
![]() Депутатите под ключ в парламента
2013-06-26 17:13:40
Коментар: Ае, Георги, Атака сама се закопа. Друг път да знае да не прави далавери с ДПС и БСП. Те ще влязат и в следващия парламент, но Сидеров вече е аут.
Коментари по темата: 15 Други потребители коментирали темата: 14![]() Кабинетът пада при отказ на „Атака" да идват в НС
2013-06-26 17:10:08
Коментар: Ае, Георги, всички разбраха кой избра това правителство и що за птица е Сидеров. Дори феновете му, пишещи тук изчезнаха. Само на теб не ти увира главата.
Коментари по темата: 32 Други потребители коментирали темата: 20Протестиращи нападнаха колата на Цветлин Йовчев
2013-06-26 17:07:22
Коментар: На Октай Енимехмедов повече му приляга да го сравняват с Левски - с риск за живота си се бори за свобода, а сега е в затвора.
Коментари по темата: 27 Други потребители коментирали темата: 16Разрешиха на турски изследователски кораб да преминава през наши води
2013-06-26 17:02:49
Коментар: Вероятно лично Сидеров е разрешил. Нали сега е на власт.
Коментари по темата: 2 Други потребители коментирали темата: 1![]() Правят нова дирекция в ДАНС
2013-06-26 16:58:39
Коментар: Пеевски нали се махна, няма ли вече да спрат тези недобре обмислени упражнения? Ще разсипят системата аз нула време.
Коментари по темата: 2
Други потребители коментирали темата: 1 |
|
||||||||||||||||||||||||
| © Moreto.net - Сайтът на Варна |
RSS Новини
RSS Обяви
WEB
Условия
РЕКЛАМА
Контакти
|