„БМВ” се заби в мантинела пред община Варна
Понеделник, 29 Октомври 2012 09:57Източник: Днес+
„БМВ” с варненска регистрация се заби около 21:00 часа вчера в мантинела пред община Варна, видя репортер на „ДНЕС+”. Автомобилът пътувал с висока скорост от центъра в посока „Чаталджа”, когато се ударил в металните ограждения. За щастие, водачът, около 25-годишен младеж, не пострадал.
На мястото на инцидента 10 минути по-късно, полиция нямаше. Младежът, около 25-годишен, отказа да комуникира с медиите. По всяка вероятност високата скорост и дъждовното време са причина за произшествието.
Задава се сезонът не само на нарушителите, но и на екшъните с недисциплинирани водачи.
|
Коментари |
21:40ч. 29 Октомври 2012 #17  Bull Това че автомобила на някой си е 20 годишен не значи нищо.Сигурно всеки е виждал ретро автомобили в перфектно състояние,както и S-класи гробници.Аз днес лично видях Инфинити FX 350 кенеф ама от всякъде.Като започнеш от неумело заварена крива рама след удар че до гумите с балони.Така че виновно е задкормилното "устройство" а не колата.
18:17ч. 29 Октомври 2012 #16  Радостин Савов Една добра новина!!!!
Част от легнал полицай се откъсна от Бул. Хр. Смирненски. Дързайте, зимата идва и се надявам да ги няма вече.
17:59ч. 29 Октомври 2012 #15  Gevich Това е, след като дават бързи коли на неумели водачи, така се получава. Добре, че не е пострадал и не са пострадали хора минаващи по улицата.
15:57ч. 29 Октомври 2012 #14  one of them Дали се е "нахакал" или се е "забил" е все едно, важното е, че е изкривил мантинелата и най-хубавото е, че нямало наоколо много хора, които е можело да пострадат. Хлъзгава била пешеходната, хахаха, ако кара с 50км/час не е чак толкова хлъзгава. Ама то БМВ-то с 50 не може :)
15:57ч. 29 Октомври 2012 #13  Султанка Младежът е провеждал състезание с времето,а с времето шега не бива!Нужна е висока скорост и младежът е дал всичко от себе си за тази цел!Не знам след още 5 години,кой ще строи капитализма в България, като по-кадърните и трудолюбиви млади хора заминават в Западна посока!Но тогава може би няма да има нужда от специалисти!Стигат ни келнерите и шофьорите!
15:02ч. 29 Октомври 2012 #12  mistgi Що мислите, че пишещите новините са журналисти?! Най-вероятно са завършили някой журналистически курс и работят с творчески размах.
14:13ч. 29 Октомври 2012 #11  Desito Този сигурно е бързал да отиде на свиждане на другаря си от автомагистралата :)
13:27ч. 29 Октомври 2012 #10  magistrala60 10 минути по-късно полиция нямаше!Ами няма защото на всеки час от дванадесет часовата им смяна се полагат 30 минути почивка!Със снимки без снимки положението едно и също!
11:49ч. 29 Октомври 2012 #9  LOSHIQ Дрифтаджия = дрискаджия = малоумник с 20 годишно раздрънкано БМВ с 10 годишни изтрити задни гуми.
11:47ч. 29 Октомври 2012 #8  Varna Хаха... Вече не се е 'нахакал', а се е 'забил'...
Може и да е карал бързо младежа, но точно там има и едни червени лъскави хлъзгави пешеходни пътеки, върху които дори и на сухо се пързалят колите...
А падне ли дъжд - става като лед...
Предполагам, че точно те са спомогнали много за аварията.
11:18ч. 29 Октомври 2012 #7  Nikol_71Полицията спи, пред камерите / ако работят/ същата работа .....
11:18ч. 29 Октомври 2012 #6  Varnenec Журналистите, какво е това "нахакал"? Много интелигентно сте се изказали! Направо сте за Пулицър, некадърни драскачи!
11:08ч. 29 Октомври 2012 #5  Niko dangala,
Прибави още 5 години към възрастта на автомобилите - 15-20 годишни!
11:04ч. 29 Октомври 2012 #4  goro Като неможе да кара сега да оправи оградата и да разкопаи градинката наоколо.
10:57ч. 29 Октомври 2012 #3  dangala Недисциплинираните водачи станаха нетърпими. 10 -15 годишни БМВ-та, Хонди и Голфове разцепват мрака през 15 мин., а ПОЛИЦИЯТА СПИНКА.
10:42ч. 29 Октомври 2012 #2  Виктор Точно се е нахакал.
10:30ч. 29 Октомври 2012 #1  Mu(n)cho "нахакал.."- от журналюгите само просташки език може да очакваш
Новини - теми |
Търси в новини |
Популярни теми |
|
 |
Новини от Варна, региона и света |
 |
 Посрещнете Коледа и Нова година край морето в Natura All Seasons Boutique Hotel
Петък, 7 Ноември 2025 12:44
Няма нищо по-вълнуващо от празниците край морето – когато свежият морски въздух се смесва с топлината на уютната обстановка, ароматите на празничната кухня и блясъка на морската заря през нощта.
Natura...
| |
 |
 Без ток във Варна и областта утре ще са...
Днес, 8 Ноември 2025 17:10
Поради извършване неотложни ремонтни дейности и обслужване на съоръженията за доставка на електроенергия утре, 9 ноември, без ток във Варна и областта ще са:
- 9:00 ч. до 12:00 ч. - гр. Варна - Западна...
| |
 |
 Шестима загинали при пожар във фабрика за парфюми в Турция
Днес, 8 Ноември 2025 16:47
Шестима души загинаха, а поне един е ранен при пожар във фабрика за парфюми в северозападния турски окръг Коджаели, съобщава "Хюрийет дейли нюз".
Инцидентът е станал тази сутрин в град Диловасъ, където...
| |
 |
 Избраха Николай Денков за зам.-председател на "Продължаваме промяната"
Днес, 8 Ноември 2025 16:26
Националният съвет на „Продължаваме промяната“ избра проф. Николай Денков за заместник-председател на партията.
Номинацията е направена от лидера Асен Василев, в съответствие с промените в устава, приети...
| |
 |
 РЗИ: Чешма във Варна е с негодна за консумация вода
Днес, 8 Ноември 2025 16:03
Регионалната здравна инспекция (РЗИ във Варна отчита отклонения в качеството на питейната вода в два обекта от Варненска област за периода 16–31 октомври.
От общо 10 проби, взети от централно водоснабдени...
| |
 |
 "Politico": Румъния и България се надпреварват да защитят руските си рафинерии преди санкциите на Тръмп
Днес, 8 Ноември 2025 15:43
Румъния и България бързат да предотвратят спирането на ключови петролни рафинерии преди влизането в сила на санкциите на САЩ срещу руските им собственици по-късно този месец, пише "Politico".
Решението...
| |
 |
 Черно море тръгва без двама контузени за гостуването на ЦСКА 1948
Днес, 8 Ноември 2025 15:17
Треньорът на Черно море - Илиан Илиев, определи групата за гостуването на ЦСКА 1948.
В нея са Пламен Илиев, Кристиан Томов, Живко Атанасов, Асен Дончев, Росен Стефанов, Влатко Дробаров, Даниел Мартин,...
| |
 |
 Сърбия разчиства пътя за спорен проект на зетя на Тръмп
Днес, 8 Ноември 2025 14:50
Сръбският парламент прие закон, който отваря пътя за реализацията на спорен имотен проект в Белград, ръководен от Джаред Кушнер – зетя на американския президент Доналд Тръмп, предаде БиБиСи.
Компанията...
| |
 |
 Най-високият баскетболист в света дебютира и влезе в историята
Днес, 8 Ноември 2025 14:25
Колежанският Флорида Гейтърс спечели със 104-64 над Северна Флорида, а 19-годишният канадец Оливие Рию се превърна в най-високия играч в историята на колежанския баскетбол.
Треньорът на Флорида, Тод...
| |
 |
 Вицепрезидентът Йотова: Загуби ли рафинерията в Бургас, България ще бъде в много трудна ситуация
Днес, 8 Ноември 2025 14:02
Загуби ли рафинерията в Бургас, България ще се окаже в изключително трудна ситуация. Рафинерията е структуро-определящо предприятие, със значение не само за България, а и за целия регион. Хиляди хора работят...
| |
 |
 Дебютен клавирен рецитал на Стефан Бояджиев тази вечер във Варна
Днес, 8 Ноември 2025 13:42
Днес от 18:30 ч. в Градската художествена галерия „Борис Георгиев“ – Варна ще се състои дебютният клавирен рецитал на пианиста и диригент Стефан Бояджиев. Събитието, озаглавено „Шедьоври из творчеството...
| |
 |
 Д-р Пламен Русев гост на Varnapreneurs #28 - ето какво ви очаква!
Петък, 7 Ноември 2025 13:33
На 1 декември 2025 г. Варна отново ще бъде сцена на вдъхновение, идеи, предприемчив и предприемачески дух!
Градът ще посрещне една от най-влиятелните български личности в света на технологиите, инвестициите...
| |
|
|
|
Изпрати новина
|
|
|
 |
Полезно |
Препоръчваме |
Най-четени |
Анкета |
|