- от 09:00 ч. до 16:30 ч. - гр. Варна - карето, заключено между ул. Ангел Кънчев, ул. Стара планина, ул. Беласица, ул. Начо Начев.
- от 08:30 ч. до 12:00 ч. - гр. Варна, кв. Младост - Бл. 107, вх. 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, бл. 108, вх. 5, 6, 7, 8, бул. Цар Освободител 144, 164, 170, 172, 176, пазар ПАНЕЛЧЕТО, електрозахранени от ТП 786.
- от 08:30 ч. до 17:00 ч. - гр. Варна, кв. Аспарухово, част от м-ст Боровец юг, м-ст Кантара, м-ст Боровец Север – абнатите, електрозахранени от ТП 730, ТП 1636, ТП 580, ТП 677, ТП 1658, В И К - ВАРНА ООД – Помпена Станция Бункера, ВОЕННО ФОРМИРОВАНИЕ 26800, БТК EАД (Радио завод).
- от 09:00 ч. до 16:00 ч. - гр. Варна - ул. Атанас Бежков бл. 33, 34, 35, електрозахранени то ТП 128.
- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - гр. Варна, част от м-ст Евксиноград, част от м-ст Малко Ю, м-ст Траката, м-ст Фатрико дере, м-ст Студен извор, електрозахранени от МТП 964.
- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - гр. Провадия - абонатите, електрозахранени от ТП Разсадник, ТП Оранжерии и ТП ВП, с. Златина – ТП 1 Подем, ТП 2 Подем.
- от 09:00 ч. до 16:00 ч. - гр. Дългопол - ул. Георги Раковски, ул. Любен Каравелов, ул. Софроний Врачански, ул. Стефан Караджа, ул. Филип Тотю, ул. Хаджи Димитър, ул. Цар Самуил, електрозахранени от ТП 4 и ТП 15.
- от 08:00 ч. до 16:30 ч. - гр. Суворово - абонатите, електрозахранени от ТП 22 , ТП 23, ТП 24 , КТП 25 в района посока с. Ветрино.
- от 09:00 ч. до 17:00 ч. - гр. Девня, кв. Химик, - абонатите, електрозахранени от СТП 14 Девня.
- от 09:00 ч. до 17:00 ч. - с. Рояк - абонатите, електрозахранени от ТП 1.
- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - с. Бояна.
- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - с. Брестак – абонатите, електрозахранени от МТП 5.
- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - с. Доброплодно - абонатите, електрозахранени от МТП 6.
- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - с. Болярци - ул. 1-ва, ул. 2-ра, ул. Жеравна, ул. 7-ма, ул. 5-та, ул. 8-ма, ул. 9-та, ул. 10-та, ул. Васил Левски, електрозахранени от МТП 2.
- от 09:00 ч. до 17:00 ч. - с. Щипско.
- от 09:00 ч. до 17:00 ч. - с. Бързица – абонатите, електрозахранени от ТП 1.
- от 09:00 ч. до 17:00 ч. - с. Добрина – абонатите, електрозахранени от ТП 3.
- от 09:00 ч. до 17:00 ч. - с. Петров дол - абонатите, електрозахранени от ТП 1.
- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - с. Ветрино, включително ТП Кариера Ескана, ТП Веро, ТП 2 ДЗС; ТП Кариера ; ТП Глобул ; ТП МВР
- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - с. Неофит Рилски,
- от 08:00 ч. до 17:10 ч. - с. Златина, с. Млада гвардия, с. Белоградец, с. Ягнило, с. Доброплодно.
- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - с. Добротич, включително ТП ПС Добротич, с. Михалич, с. Искър, с. Средно село, с. Момчилово, включително ТП ПС Момчилово.
- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - с. Венчан – абонатите, електрозахранени от ТП 1 и МТП 2. Ще се редува поетапно изключване на отделни клонове от мрежа НН в района така, че да не се лишават от електрозахранване всички абонати в посочените райони.
- от 09:00 ч. до 17:00 ч. - с. Петров дол - абонатите, електрозахранени от ТП 2 и ТП 3.
- от 08:00 ч. до 17:00 ч. - с. Кривини - м-ст Полигона, абонатите, електрозахранени от ТП ВП Кривини.
- от 09:00 ч. до 16:30 ч. - с. Куманово – централната част, електрозахранени от ТП 1.
- от 09:00 ч. до 16:00 ч. - с. Неново. Ще се редува поетапно изключване на отделни клонове от мрежа НН, така че да не се лишават от електрозахранване всички абонати в селото.
- от 08:30 ч. до 12:00 ч. - с. Рудник, с. Детелина.
- от 09:00 ч. до 17:00 ч. - с. Цонево - района в посока с. Сава, под стената на яз. Цонево, електрозахранени от ТП ПС Помощна Цонево, ТП Моста Цонево, ТП 16 ПС Стената Цонево, БКТП Вестел Цонево, фирмите: ВиК Варна ООД, Водно строителство ООД, Клон Черно Море Напоителни ситеми, Вестел 2002 ООД.
- от 09:00 ч. до 16:00 ч. - с. Аспарухово, с. Комунари, с. Камен дял, с. Боряна.
- от 09:00 ч. до 17:00 ч. - с. Неофит Рилски, гр. Девня – абонатите, електрозахранени от ТП Птицеферма, ТП 13 ЖП, ТП 17 Вторични суровини и ТП 30.