00:00ч.- 24:00ч. - с. Старо Оряхово, ул. "Дунав" №8
08.00ч.-09.00ч. - разклон за с. Храброво,
09:30ч.-10:30ч. - с. Приселци, бензиностанция "Ергос", посока Бургас
09:30ч.-10:30ч. - с. Л.Каравелово
10.00ч.-11.00ч. - с. Бързица
11:00ч.-12:00ч. - с. Крумово
11:10ч.-12:00ч. - Бяла Автомивка, посока Бургас
13:00ч.-14:20ч. - с. Рудник, след ресторант "Джексън", посока Бургас
13:00ч.-14:30ч. - с. Л.Каравелово
15:00ч.-16:00ч. - Феришата
17.30ч.-18.30ч. - Провадия, борса "Урал", посока Айтос