13:50ч.-15:00ч. - Харамията, бензиностанция "Петрол", посока Бургас
15:30ч.-16:30ч. - с. Горица, посока Бургас
16.30ч.-17.30ч. - с. Бозвелийско
17:30ч.-19:00ч. - Бяла ВИК, посока Варна
18.00ч.-19.00ч. - разклон за с. Храброво, посока Варна
19:40ч.-21:00ч. - с. Приселци "Газпром", посока Бургас