Регистрация
Направи Moreto.net начална страница
Начало
Пътеводител
Новини
Афиш
WEB указател
Снимки
Обяви
Предстоящо
ВСИЧКИ
Кино
Театър
Концерти
Опера и балет
Спектакли
Музеи
За деца
Изложби
Други
Архив събития
Варненско лято
Концерт

Виртуозът Елин Колев заедно с русенската филхармония ще гостува във Варна на изискан концерт, научи Moreto.net. Голямото събитие, което ще се проведе на 24 септември в Зала 1 на Фестивален и конгресен център, е с начален час 19:00. Младият талант ще представи заедно с русенските оркестранти...
Бизнес

Историята започва преди 23 години от малък гараж в град Варна. Днес „Мания” е марка с ясна визия, дългосрочни цели и успешна бизнес стратегия. Името им е вдъхновено от страстта на човек да търси нещо марково и стилно на добра цена, нещо, което се превръща в истинска „мания“. Мисията им е да дават с
Снимки

Още снимки от "Плажът и морето"

Още снимки от "Черноморието"
Анонс

15-ти Световен Фестивал на Анимационния Филм,Варна 2019 WFAF - Програма

Във Варна ще се проведе 15-ото издание на Световен Фестивал на Анимационния Филм. Програма включва конкурсна програма в няколко категории, изложби, ретроспективи, лекции и др. съпътстващи събития. Прожекциите ще бъдат в залите на Фестивален и конгресен център.

ПРОГРАМА:



11.09.2019 (сряда)


17:30ч. , Детски кът-Варна
Празничен парад с костюми WFAF Конкурс Рисунка/Костюм 2019

18:00ч. , ФКЦ- Варна /вход свободен/
Откриване на изложба АНИМАЦИОННИ РИСУНКИ на студенти от НБУ

18:30ч. , ФКЦ- Варна /вход свободен/
Откриване на изложба Белгийски комикс SPIROU4RIGHTS

19:00ч. , зала 1
ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ

19:30ч. , зала 1
1-ва конкурсна програма КЪСОМЕТРАЖНА АНИМАЦИЯ



12.09.2019 (четвъртък)


11:00ч. , зала 2 /вход свободен/
Мастърклас на Фернандо Галрито

14:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Теди Груя представя “Фестивал на документалния и анимационен филм - САЩ”

15:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Програма университети - Естонска академия по изкуствата

16:00ч. , зала 1
1-ва конкурсна програма АНИМАЦИЯ ЗА ДЕЦА

16:30ч. , зала 2
Ретроспектива 90 години от рождението на Доньо Донев

17:30ч. , зала 1
2-ра конкурсна програма КЪСОМЕТРАЖНА АНИМАЦИЯ

19:00ч. , зала 1
3-та конкурсна програма КЪСОМЕТРАЖНА АНИМАЦИЯ

20:30ч., зала 1 /вход свободен/
ПАНОРАМА / Най-доброто от Света на анимацията

20:30ч., Галерия "Графит" / Graffit Gallery
Откриване на изложба и премиера на книгата “Ориент СексПрес” на Анри Кулев



13.09.2019 (петък)


11:00ч., зала 2 /вход свободен/
Лекция на Жорж Сифианос “Изкуственият интелект и анимационното кино”

14:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Програма членове жури - Олга Пярн (Естония)

14:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Програма членове жури - Баден Вюртенберг (Германия)

16:00ч. , зала 1
1-ва конкурсна програма пълнометражна анимация / РАФАДАН ТАЙФА - Приключение в подземието

17:30ч. , зала 1
4-та конкурсна програма КЪСОМЕТРАЖНА АНИМАЦИЯ

19:00ч. , зала 1
5-та конкурсна програма КЪСОМЕТРАЖНА АНИМАЦИЯ

20:30ч. , зала 1
2-ра конкурсна програма пълнометражна анимация / ДАЛЕЧ



14.09.2019 (събота)


11:00ч. , зала 1
3-та конкурсна програма пълнометражна анимация / КРАЛ ШАКИР

14:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Програма членове жури - Иван Богданов (България)

15:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Програма ANIFILM - Съвременна чешка анимация

16:00ч. , зала 1
2-ра конкурсна програма АНИМАЦИЯ ЗА ДЕЦА

16:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Ретроспектива - 100 години от рождението на Тодор Динов

17:30ч. , зала 1
4-та конкурсна програма пълнометражна анимация / СНЕЖНАТА КРАЛИЦА: ОГЛЕДАЛНОТО ЦАРСТВО

17:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Прожекция HAPPINESS MACHINE

18:00ч. , зала 2 /вход свободен/ 16+
Премиера - РОЗИ В НОЩТА, реж. Пенчо Кунчев
(забранено за лица под 16 години)

19:00ч. , зала 1
6-та конкурсна програма КЪСОМЕТРАЖНА АНИМАЦИЯ

20:30ч. , зала 1
5-та конкурсна програма пълнометражна анимация / НОВ ГРАД



15.09.2019 (неделя)


11:00ч. , зала 1
Пълнометражна анимация / СНЕЖНАТА КРАЛИЦА: ОГЛЕДАЛНОТО ЦАРСТВО

14:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Павел Хорачек представя “Анимация и цензура в Чехословакия”

15:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Програма Португалска анимация MONSTRA

16:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Програма университети - НБУ и 10х10х19 , България

17:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Премиера “ЛИСТ ХАРТИЯ”, реж. Ася Кованова

17:45ч. , зала 2 /вход свободен/
Програма филми на анимационно студио CAMERA Etc.

19:00ч. , зала 1
ОФИЦИАЛНА ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕТО

20:00ч. , зала 1
Програма НАГРАДЕНИ ФИЛМИ

Информирай ме за следващи дати на това събитие във Варна
e-mail:
 код:
Афиш Варна
   Четвъртък /19.09/   Пет Съб Нед Пон Вто Сря
Кино
 Бързи и яростни: Хобс и Шоу
      Кино Арена - Мол Варна - 11:30, 22:00 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 11:10, 13:10, 18:45, 21:30 ч.
      Синема Сити - 15:40 ч.
      Синема Сити - 13:20, 16:10, 18:50, 21:30 ч.
Кино
 Код: Ангелът
      Синема Сити - 14:50, 17:20, 19:50, 22:20 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 14:20, 16:50, 19:30 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 12:30, 15:00, 17:30, 21:20, 22:40 ч.
Кино
 То: Част втора
      Синема Сити - 14:20, 17:40, 20:50 ч.
      Синема Сити - 18:30, 21:50 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 11:20, 13:15, 15:00, 16:40, 18:20, 20:10, 21:45 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 14:00, 17:20, 20:40 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 12:20, 15:40, 19:00, 22:20 ч.
      Синема Сити - 15:40, 19:00, 22:15 ч.
Кино
За деца
 Angry birds 2: Филмът
      Синема Сити - 14:00, 16:10 ч.
      Синема Сити - 13:30 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 11:50, 12:45, 13:50, 14:50, 16:10, 17:10, 18:15, 19:20 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 11:00, 12:10, 13:20, 14:30, 15:30, 16:40, 17:40, 18:50, 19:50 ч.
      Лятно кино Варна - 19:30 ч.
      Синема Сити - 13:00, 15:00, 17:10, 19:20 ч.
Кино
 Имало едно време в Холивуд
      Синема Сити - 18:20, 20:20, 21:30 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 11:45, 18:00, 21:30 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 11:45, 18:00, 21:30 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 11:50, 15:10, 18:20, 21:40 ч.
Кино
 Имението Даунтън
      Кино Арена - Гранд Мол - 14:40, 19:30, 22:00 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 11:15, 16:20, 20:30, 21:20 ч.
      Синема Сити - 14:10, 16:40, 19:10, 21:40 ч.
Кино
За деца
 Цар Лъв
      Кино Арена - Гранд Мол - 11:40, 14:00 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 11:00, 13:20 ч.
      Синема Сити - 13:40, 16:00, 18:40 ч.
Кино
 Да свалиш Уолстрийт
      Кино Арена - Мол Варна - 14:00, 19:00, 21:15 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 12:15, 17:10, 20:15 ч.
      Синема Сити - 13:10, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30 ч.
Кино
 Щиглецът
      Кино Арена - Мол Варна - 15:10, 17:45, 20:45 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 15:50, 18:30, 21:00 ч.
      Синема Сити - 13:00, 16:00, 19:00, 22:00 ч.
Кино
 Момчета за пример
      Кино Арена - Гранд Мол - 11:15 ч.
      Синема Сити - 18:10, 21:00 ч.
Кино
 Докато смъртта ни раздели
      Кино Арена - Гранд Мол - 16:30, 22:10 ч.
      Лятно кино Варна - 21:00 ч.
      Синема Сити - 14:15, 16:20, 21:20 ч.
Кино
 Международен фестивал за късометражно кино IN THE PALACE, 2019 - Програма
      ФКЦ
Театър
 Монтажът на моя филм
      Драматичен театър - сцена Филиал - 19:00 ч.
Концерти
 Джаз Будоар
      ФКЦ - зала 1 - 20:00 ч.
Концерти
 Мusic palace fest - Програма
      ФКЦ - зала 1 - 20:00 ч.
Изложби
 Българската писменост: Житие и слово на св. Софроний Врачански
      Духовно-просветен център „Св. Архангел Михаил”
Музеи
Изложби
 Изложба – „Дарители и дарения“
      Етнографски музей
Изложби
 Архитектурното наследство на България - арх. Белин Моллов
      Морско казино
Изложби
 ХХ-то Международно биенале на графиката
      Градска художествена галерия
Изложби
 Живопис и графика - Иван Кирков
      Галерия 8
Изложби
 Морски сюжети - Венцислав Марков
      Галерия Ларго - 18:30 ч.
      Галерия Ларго
Изложби
 Власт и еротика в рисунка и комикс - Анри Кулев
      Галерия "Графит"
Изложби
 Приютени вселени
      Галерия „Арт Маркони” - 18:30 ч.
      Галерия „Арт Маркони”
Изложби
 Изложба живопис - Добромир Манев-Ману
      Градска художествена галерия - Филиал
Изложби
 Изложба илюстрации - Ясен Гюзелев
      Галерия Le Papillоn
Изложби
 Изложба акварел - Любен Пашкулски
      Галерия „Арт Маркони”
За деца
Други
 Цирк "Балкански"
      До бензиностанция Кавагаз - 17:00, 20:00 ч.
Музеи
 Истории от морското дъно
      Военноморски музей
Музеи
 Най-ранните следи от човешко присъствие
      Археологически музей
Музеи
 Хлябът и виното - от древността до наши дни
      Археологически музей
Музеи
 1968 - от първа ръка
      Археологически музей
   Четвъртък /19.09/   Пет Съб Нед Пон Вто Сря

Организаторите си запазват правото за промяна в афиша,
за което Moreto.net не носи отговорност.

VIP
Купува земеделска земя област Добрич и Варна
Агенцията купува обработваема земеделска земя във всички общини на област ДОБРИЧ и ВАРНА на най-добри цени. Съдействие по изготвяне на всички документи при покупка и продажба на земеделски имоти. Коректни...
Полезно
Женско списание Кино-програма
Спешен зъболекар Театър
Криолиполиза Сметка за вода
Всичко за банята Сметка за ток
Имоти във Варна Видеонаблюдение
Препоръчваме
Музеите във Варна Килими
Любовта е лудост Разписание БДЖ
Гаражни врати промо Икономични бойлери
Матраци и спални Без вредители
Поръчка на храна Мека мебел
Акценти
Изложба илюстрации - Ясен Гюзелев

Галерия Le Papillоn
Изложба акварел - Любен Пашкулски

Галерия „Арт Маркони”
Цирк "Балкански"

До бензиностанция Кавагаз
17:00, 20:00ч.
Истории от морското дъно

Военноморски музей
Най-ранните следи от човешко присъствие

Археологически музей
Хлябът и виното - от древността до наши дни

Археологически музей
1968 - от първа ръка

Археологически музей
Бързи и яростни: Хобс и Шоу

Кино Арена - Мол Варна
11:30, 22:00ч.
Код: Ангелът

Синема Сити
14:50, 17:20, 19:50, 22:20ч.
То: Част втора

Синема Сити
14:20, 17:40, 20:50ч.
Angry birds 2: Филмът

Синема Сити
14:00, 16:10ч.
Имало едно време в Холивуд

Синема Сити
18:20, 20:20, 21:30ч.
Имението Даунтън

Кино Арена - Гранд Мол
14:40, 19:30, 22:00ч.
 © Moreto.net - Сайтът на Варна RSS Новини   RSS Обяви   Условия   Форум   Блог   Пауза   Реклама   Контакти  
ПРИЯТЕЛИ: 
0.9 + 1.0
Бургас   Казанлък   Монтана   Несебър   Сандански  
Moreto.net в Google+ и Facebook