Регистрация
Направи Moreto.net начална страница
Начало
Пътеводител
Новини
Афиш
WEB указател
Снимки
Обяви
Предстоящо
ВСИЧКИ
Кино
Театър
Концерти
Опера и балет
Спектакли
Музеи
За деца
Изложби
Други
Архив събития
Киномания
Екопарк Варна

Университетската ботаническа градина в град Варна е първият Eкопарк в страната, хармонично съчетаващ в себе си изкуствени и естествени екосистеми. Паркът е разположен на площ от 360 дка. Арборетумът включва повече от 300 вида екзотични дървета...
Алати

Възползвайте се от 16 % отстъпка на 16 ноември (събота) в строителен хипермаркет „Алати“. През целия ден от 8.00ч. до 20.30ч. ще имате тази възможност, не я пропускайте. Какво ще ви донесе „Денят Х”? 16% намаление на всички стоки, които са извън промоция и разпродажба в строителен хипермаркет...
Снимки

Още снимки от "Плажът и морето"

Още снимки от "Черноморието"
Анонс

15-ти Световен Фестивал на Анимационния Филм,Варна 2019 WFAF - Програма

Във Варна ще се проведе 15-ото издание на Световен Фестивал на Анимационния Филм. Програма включва конкурсна програма в няколко категории, изложби, ретроспективи, лекции и др. съпътстващи събития. Прожекциите ще бъдат в залите на Фестивален и конгресен център.

ПРОГРАМА:



11.09.2019 (сряда)


17:30ч. , Детски кът-Варна
Празничен парад с костюми WFAF Конкурс Рисунка/Костюм 2019

18:00ч. , ФКЦ- Варна /вход свободен/
Откриване на изложба АНИМАЦИОННИ РИСУНКИ на студенти от НБУ

18:30ч. , ФКЦ- Варна /вход свободен/
Откриване на изложба Белгийски комикс SPIROU4RIGHTS

19:00ч. , зала 1
ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ

19:30ч. , зала 1
1-ва конкурсна програма КЪСОМЕТРАЖНА АНИМАЦИЯ



12.09.2019 (четвъртък)


11:00ч. , зала 2 /вход свободен/
Мастърклас на Фернандо Галрито

14:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Теди Груя представя “Фестивал на документалния и анимационен филм - САЩ”

15:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Програма университети - Естонска академия по изкуствата

16:00ч. , зала 1
1-ва конкурсна програма АНИМАЦИЯ ЗА ДЕЦА

16:30ч. , зала 2
Ретроспектива 90 години от рождението на Доньо Донев

17:30ч. , зала 1
2-ра конкурсна програма КЪСОМЕТРАЖНА АНИМАЦИЯ

19:00ч. , зала 1
3-та конкурсна програма КЪСОМЕТРАЖНА АНИМАЦИЯ

20:30ч., зала 1 /вход свободен/
ПАНОРАМА / Най-доброто от Света на анимацията

20:30ч., Галерия "Графит" / Graffit Gallery
Откриване на изложба и премиера на книгата “Ориент СексПрес” на Анри Кулев



13.09.2019 (петък)


11:00ч., зала 2 /вход свободен/
Лекция на Жорж Сифианос “Изкуственият интелект и анимационното кино”

14:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Програма членове жури - Олга Пярн (Естония)

14:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Програма членове жури - Баден Вюртенберг (Германия)

16:00ч. , зала 1
1-ва конкурсна програма пълнометражна анимация / РАФАДАН ТАЙФА - Приключение в подземието

17:30ч. , зала 1
4-та конкурсна програма КЪСОМЕТРАЖНА АНИМАЦИЯ

19:00ч. , зала 1
5-та конкурсна програма КЪСОМЕТРАЖНА АНИМАЦИЯ

20:30ч. , зала 1
2-ра конкурсна програма пълнометражна анимация / ДАЛЕЧ



14.09.2019 (събота)


11:00ч. , зала 1
3-та конкурсна програма пълнометражна анимация / КРАЛ ШАКИР

14:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Програма членове жури - Иван Богданов (България)

15:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Програма ANIFILM - Съвременна чешка анимация

16:00ч. , зала 1
2-ра конкурсна програма АНИМАЦИЯ ЗА ДЕЦА

16:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Ретроспектива - 100 години от рождението на Тодор Динов

17:30ч. , зала 1
4-та конкурсна програма пълнометражна анимация / СНЕЖНАТА КРАЛИЦА: ОГЛЕДАЛНОТО ЦАРСТВО

17:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Прожекция HAPPINESS MACHINE

18:00ч. , зала 2 /вход свободен/ 16+
Премиера - РОЗИ В НОЩТА, реж. Пенчо Кунчев
(забранено за лица под 16 години)

19:00ч. , зала 1
6-та конкурсна програма КЪСОМЕТРАЖНА АНИМАЦИЯ

20:30ч. , зала 1
5-та конкурсна програма пълнометражна анимация / НОВ ГРАД



15.09.2019 (неделя)


11:00ч. , зала 1
Пълнометражна анимация / СНЕЖНАТА КРАЛИЦА: ОГЛЕДАЛНОТО ЦАРСТВО

14:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Павел Хорачек представя “Анимация и цензура в Чехословакия”

15:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Програма Португалска анимация MONSTRA

16:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Програма университети - НБУ и 10х10х19 , България

17:30ч. , зала 2 /вход свободен/
Премиера “ЛИСТ ХАРТИЯ”, реж. Ася Кованова

17:45ч. , зала 2 /вход свободен/
Програма филми на анимационно студио CAMERA Etc.

19:00ч. , зала 1
ОФИЦИАЛНА ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕТО

20:00ч. , зала 1
Програма НАГРАДЕНИ ФИЛМИ

Информирай ме за следващи дати на това събитие във Варна
e-mail:
 код:
Афиш Варна
   Петък /15.11/   Съб Нед Пон Вто Сря Чет
Кино
 Не си играй с огъня
      Кино Арена - Мол Варна - 12:30 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 16:50, 19:00, 21:15 ч.
      Синема Сити - 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 15:15, 17:30, 19:50, 22:10 ч.
Кино
Киномания
 Киномания Варна, 2019 - Програма
      ФКЦ
Кино
Киномания
 Спартак
      ФКЦ - зала "Европа" - 18:00 ч.
Кино
Киномания
 Паяк в мрежата
      ФКЦ - зала "Европа" - 20:00 ч.
Кино
 Доза щастие
      ФКЦ - зала 6 - 19:30 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 12:45, 15:00, 17:10, 19:20, 21:45 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 12:00, 14:15, 16:30, 18:45, 21:00 ч.
      Синема Сити - 13:30, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10 ч.
Кино
 В кръг
      Кино Арена - Гранд Мол - 13:00, 18:00, 20:20, 22:40 ч.
      ФКЦ - зала 6 - 17:30 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 12:15, 14:30, 17:00, 19:30, 21:45 ч.
      Синема Сити - 14:40, 16:50, 19:10 ч.
Кино
 Завръщане
      Кино Арена - Гранд Мол - 13:50, 18:40 ч.
      ФКЦ - зала 6 - 15:20 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 15:00 ч.
      Синема Сити - 14:10, 16:30, 18:50, 21:10 ч.
Кино
 Господарка на злото 2
      Кино Арена - Мол Варна - 12:45, 15:45 ч.
      Синема Сити - 13:50 ч.
      Синема Сити - 17:00 ч.
      Синема Сити - 14:30, 19:30 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 12:15, 14:10, 16:40 ч.
Кино
 Битката за Мидуей
      Кино Арена - Гранд Мол - 20:45 ч.
      Синема Сити - 13:20, 16:10, 19:00, 21:40 ч.
Кино
За деца
 Клара
      ФКЦ - зала 6 - 11:00 ч.
      Синема Сити - 14:20, 16:20 ч.
Кино
 Терминатор: Мрачна съдба
      Кино Арена - Гранд Мол - 21:00 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 15:20 ч.
      Синема Сити - 20:50 ч.
Кино
 Пълно ускорение
      Кино Арена - Гранд Мол - 11:00, 14:00, 17:00, 20:00, 23:00 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 12:30, 15:30, 18:30, 21:30 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 11:40, 13:10, 14:45, 16:10, 17:45, 19:15, 20:45, 22:15 ч.
      Синема Сити - 16:15, 19:15, 22:15 ч.
      Синема Сити - 15:45, 18:45, 21:45 ч.
      Синема Сити - 20:40 ч.
Кино
 Доктор Сън
      Кино Арена - Гранд Мол - 16:15, 19:30, 22:30 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 18:20, 21:30 ч.
      Синема Сити - 15:30, 18:30, 21:30 ч.
Кино
 Жокера
      Кино Арена - Мол Варна - 18:20, 21:30 ч.
      Синема Сити - 18:15 ч.
Кино
 Каприс
      ФКЦ - зала "Европа" - 15:00 ч.
Кино
За деца
 Семейство Адамс
      Кино Арена - Гранд Мол - 11:1513:15, 14:4516:4518:50 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 11:15, 13:15, 15:15, 17:20, 19:15 ч.
      Синема Сити - 13:00, 15:10, 17:10, 19:00 ч.
Кино
 Последната Коледа
      Кино Арена - Гранд Мол - 12:00, 14:15, 16:30, 19:10, 21:20 ч.
      Синема Сити - 13:45, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 12:50, 14:40, 17:50, 20:00, 22:20 ч.
Кино
 Обратно броене
      Синема Сити - 22:00 ч.
Кино
За деца
 Загубеният Йети
      Синема Сити - 13:30 ч.
Кино
 Близнакът
      Синема Сити - 13:00, 21:20 ч.
Театър
Концерти
Изложби
Други
 Есенен салон на изкуствата, Варна 2019 - Програма
      Варна
Театър
 Нощ на театрите, Варна 2019 - Програма
      Варна
Театър
 Любовни писма
      Драматичен театър - сцена Филиал - 19:00 ч.
Концерти
 Концерт на Peter Bence
      ФКЦ - зала 1 - 20:00 ч.
Концерти
 Малко нощна музика
      Радио Варна - 18:00 ч.
Спектакли
Други
 Вицария във Варна - Вицове OPEN MIC
      Бар Cheers Whisky and Cocktails - 21:00 ч.
Опера и балет
 Бохеми
      Драматичен театър - Основна сцена - 19:00 ч.
Музеи
Изложби
 Изложба – „Дарители и дарения“
      Етнографски музей
Изложби
 Старите лодки - Елица Матеева-Паскинс
      Галерия 8
Изложби
 Сънища отдалече - Деметриус Стайков
      Градска художествена галерия
Изложби
 Изложба икони - Атанас Атанасов и Станимир Желев
      Галерия "Тереза"
Изложби
 ReForget Your Past
      Галерия "Contemporary space"
Изложби
 Синя нишка - Арт-група „Сряда 5“
      Градска художествена галерия
Изложби
 Изложба живопис - Светла Косева
      Галерия 8
Изложби
 Духовна връзка - Хари и Пенка Атанасови
      Градска художествена галерия - Филиал
Изложби
 Присъствие-6 - изложба на Димитър Манолов
      Галерия „Арт Маркони”
Изложби
 Изложба на Михалис Гарудис
      Галерия "Графит"
Изложби
 5-ти Международен Салон за Дигитална и Принт Арт фотография Варна
      Градска художествена галерия
Музеи
 Кралско вълшебство от порцелан
      Археологически музей
Музеи
 Най-ранните следи от човешко присъствие
      Археологически музей
Изложби
 Фрагменти от Рая - Цветан Лазаров
      Галерия Ларго
Музеи
 Белезите на войната: загубеното архитектурно наследство на София
      Военноморски музей
   Петък /15.11/   Съб Нед Пон Вто Сря Чет

Организаторите си запазват правото за промяна в афиша,
за което Moreto.net не носи отговорност.

VIP
Телевизор JVC + декодер + антена
Работещ телевизор JVC, екран 21 инча диагонал, оригинално дистанционно Работещ декодер с оригинално дистанционно Цена: телевизор +декодер+антена=50лв. Лично предаване без куриер....
Полезно
Женско списание Кино-програма
Спешен зъболекар Театър
Криолиполиза Сметка за вода
Всичко за банята Сметка за ток
Имоти във Варна Избори
Препоръчваме
Музеите във Варна Килими
Златна роза Разписание БДЖ
Гаражни врати промо Икономични бойлери
Матраци и спални Без вредители
Поръчка на храна Мека мебел
Акценти
Доза щастие

ФКЦ - зала 6
19:30ч.
В кръг

Кино Арена - Гранд Мол
13:00, 18:00, 20:20, 22:40ч.
Завръщане

Кино Арена - Гранд Мол
13:50, 18:40ч.
Господарка на злото 2

Кино Арена - Мол Варна
12:45, 15:45ч.
Битката за Мидуей

Кино Арена - Гранд Мол
20:45ч.
Клара

ФКЦ - зала 6
11:00ч.
Терминатор: Мрачна съдба

Кино Арена - Гранд Мол
21:00ч.
Пълно ускорение

Кино Арена - Гранд Мол
11:00, 14:00, 17:00, 20:00, 23:00ч.
Доктор Сън

Кино Арена - Гранд Мол
16:15, 19:30, 22:30ч.
Жокера

Кино Арена - Мол Варна
18:20, 21:30ч.
Каприс

ФКЦ - зала "Европа"
15:00ч.
Семейство Адамс

Кино Арена - Гранд Мол
11:1513:15, 14:4516:4518:50ч.
Последната Коледа

Кино Арена - Гранд Мол
12:00, 14:15, 16:30, 19:10, 21:20ч.
Обратно броене

Синема Сити
22:00ч.
Загубеният Йети

Синема Сити
13:30ч.
Близнакът

Синема Сити
13:00, 21:20ч.
Есенен салон на изкуствата, Варна 2019 - Програма

Варна
Нощ на театрите, Варна 2019 - Програма

Варна
 © Moreto.net - Сайтът на Варна RSS Новини   RSS Обяви   Условия   Форум   Блог   Пауза   Реклама   Контакти  
ПРИЯТЕЛИ: 
0.2 + 0.7
Бургас   Казанлък   Монтана   Несебър   Сандански  
Moreto.net в Google+ и Facebook