Регистрация
booked.net Направи Moreto.net начална страница
Начало
Пътеводител
Новини
Афиш
WEB указател
Снимки
Обяви
Предстоящо
ВСИЧКИ
Кино
Театър
Концерти
Опера и балет
Спектакли
Музеи
За деца
Изложби
Други
Архив събития
Спорт

16-годишният Пьотр Нестеров от Черно море Елит дебютира при мъжете професионалисти с финал на тенистурнир от серията „Фючърс“ на ITF на червени кортове с награден фонд 15 хиляди долара, научи Moreto.net. Успешен дебют на 16 г. състезател на ТК „Черно море Елит“ Пьотр Нестеров в професионалния...
Новини

Сумата от 240 000 лв. с ДДС е предвидила да похарчи Община Варна за доставка и монтаж на офис мебели, столове и метални шкафове за нейните нужди и тези на второстепенните разпоредители, сред които общински предприятия, райони и кметства, научи Moreto.net. Ориентировъчните количества на база...
Снимки

Още снимки от "Залези"

Още снимки от "Морската градина"
Анонс

Международен фотографски салон - Варна, 2019

Изложбата ще представи пред варненци и гости на града отличените творби и избрано от финалната селекция на единадесетото издание на конкурса.
Международен фотографски салон Варна 2019 се проведе под патронажа на трите най – големи и престижни световни фотографски организации - FIAP, PSA, GPU и Фотографско Общество Варна
Участие взеха 505 участника от 55 държави и 5 континента, които подадоха общо 8097 фотографии и премериха сили, талант и способности в 6 категории.
Жури в състав: Ови Д Поп EFIAP/b (Румъния), Мирослав Момински EFIAP (България) и Пламен Михайлов (България), определи най-добрите фотографии и разпредели 158 награди.

Тази година 23 български автори участваха в конкурса, представиха достойно страната ни и спечелиха общо 18 престижни награди в следните категории:


ОPEN COLOR

Светлин Йосифов - GPU Златен медал
Милена Гигова - Бронзов медал на салона
Радослав Свирецов - FIAP Почетен диплом
Минко Михайлов - Диплома - Фотографско общество Варна


OPEN MONOCHROME

Никифор Тодоров - Сребърен медал на салона
Светлин Йосифов - FIAP Почетен диплом
Албена Маркова - GPU Почетен диплом
Никифор Тодоров - Награда на Журито - М.Момински


NATURE

Георги Георгиев - GPU Златен медал



PHOTO TRAVEL

Светлин Йосифов - FIAP Златен медел



LANDSCAPE

Минко Михайлов - Златен медал на салона
Ивайло Петров - FIAP Бронзов медал
Радослав Свирецов - FIAP Почетен диплом
Ивайло Петров - PSA Почетен диплом
Никифор Тодоров - GPU Почетен диплом



FACE AND BODY

Светлин Йосифов - FIAP Златен медал
Ирина Стоилова - GPU Почетен диплом
Светлин Йосифов- Награда на Журито - М.Момински


Останалите държави, към които ще пътуват наградите от Салона са: Румъния, Турция, Кипър, Хърватия, Полша, Чехия,Словения, Унгария, Германия, Франция, Белгия, Люскембург, Англия, Шотлендия, Ирландия, Италия, Испания, Русия, Оман, Катар, Кувейт, Саудитска Арабия, Израел, Китай, Тайван, Макао, Бирма, Индонезия, Малайзия, Индия, Австралия и Канада.

Информирай ме за следващи дати на това събитие във Варна
e-mail:
 код:
Афиш Варна
   Петък /18.10/   Съб Нед Пон Вто Сря Чет
Кино
 Бързи и яростни: Хобс и Шоу
      Синема Сити - 21:45 ч.
Кино
 Писма от Антарктида
      ФКЦ - зала 6 - 18:15 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 18:00 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 15:30, 17:35, 19:10, 21:30 ч.
      Синема Сити - 14:00, 16:40, 19:15, 21:40 ч.
Кино
 Близнакът
      ФКЦ - зала 6 - 16:00 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 11:45, 13:10, 14:15, 16:45, 18:15, 19:20, 20:45, 21:50 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 11:20, 13:45, 15:10, 16:15, 18:40, 19:50, 21:10, 22:20 ч.
      Синема Сити - 18:20, 20:50 ч.
      Синема Сити - 14:50, 17:20, 19:45, 22:10 ч.
Кино
За деца
 Светът на Марни
      ФКЦ - зала 6 - 14:00 ч.
Кино
 Далеч от брега
      ФКЦ - зала 5 - 19:30 ч.
Кино
За деца
 Господарка на злото 2
      ФКЦ - зала "Европа" - 11:30 ч.
      ФКЦ - зала 6 - 20:15 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 11:15, 12:10, 13:50, 14:40, 16:20, 17:10, 18:50, 19:40, 21:20, 22:10 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 13:00, 15:30, 20:30 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 19:00, 21:40 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 10:50, 11:40, 13:20, 14:10, 15:45, 16:40, 18:20, 20:50 ч.
      Синема Сити - 13:30, 16:00, 18:30 ч.
      Синема Сити - 14:45, 17:10, 19:30 ч.
      Синема Сити - 13:50, 16:20, 18:50, 21:20 ч.
      Синема Сити - 17:50, 20:10, 22:30 ч.
Кино
 Влюбен в жена си
      ФКЦ - зала 5 - 17:30 ч.
Кино
За деца
 Надалеч полети
      ФКЦ - зала 6 - 11:00 ч.
Кино
 Завръщане
      ФКЦ - зала "Европа" - 17:50 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 12:45, 15:15, 17:45, 20:15, 22:30 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 11:10, 13:25, 15:40, 18:00, 20:15, 22:40 ч.
      Синема Сити - 15:00, 17:30, 19:50, 22:10 ч.
Кино
 Синелибри 2019, Варна - Програма
      ФКЦ
Кино
 И сега накъде
      ФКЦ - зала "Европа" - 15:00 ч.
Кино
За деца
 Загубеният Йети
      Кино Арена - Мол Варна - 11:20, 16:00 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 11:00, 13:10 ч.
      Синема Сити - 13:10, 15:10, 17:10, 19:10 ч.
      Синема Сити - 14:10, 16:10 ч.
Кино
 Да се изгубиш нарочно
      ФКЦ - зала "Европа" - 20:00 ч.
Кино
 Жокера
      Кино Арена - Мол Варна - 12:15, 14:45, 17:20, 19:50, 22:20 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 13:30, 18:30, 21:00 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 11:30, 12:45, 14:00, 16:30, 18:10, 19:20, 20:45, 22:00 ч.
      Синема Сити - 14:20, 16:50, 19:20, 22:00 ч.
Кино
За деца
 Г-н Беля
      Кино Арена - Мол Варна - 11:00, 15:45 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 11:15, 13:15, 15:15, 17:10 ч.
      Синема Сити - 13:40, 15:40 ч.
Кино
 Към звездите
      Синема Сити - 16:30, 19:00, 21:30 ч.
Кино
 То: Част втора
      Синема Сити - 21:10 ч.
Кино
За деца
 Angry birds 2: Филмът
      Синема Сити - 14:30 ч.
Кино
 Да свалиш Уолстрийт
      Синема Сити - 17:10, 19:30, 21:50 ч.
Театър
 Двубой
      Драматичен театър - сцена Филиал - 19:00 ч.
Театър
 Ние, българите: Открит урок за чужденци
      ФКЦ - зала 1 - 19:00 ч.
Опера и балет
 Трубадур
      Драматичен театър - Основна сцена - 19:00 ч.
Музеи
Изложби
 Изложба – „Дарители и дарения“
      Етнографски музей
Изложби
 Изложба живопис, графика, приложни изкуства - варненски художници
      Градска художествена галерия - 18:00 ч.
      Градска художествена галерия
Изложби
 Изложба живопис - Светла Косева
      Галерия 8
Изложби
 Изложба на курсисти на Светлин Ненов
      Галерия "Графит"
Изложби
 Изложба живопис - Ангел Герджиков
      Галерия Ларго
Изложби
 Летящи градини - Ирена Димитрова
      Градска художествена галерия - Филиал
Изложби
 Пътят - Радко Мурзов
      Градска художествена галерия
Изложби
 Изложба живопис - Васил Василев
      Галерия "Тереза"
Изложби
 Изложба живопис - Пламен Бешков
      Галерия "Графит"
Изложби
 Приютени вселени
      Галерия „Арт Маркони”
Музеи
 Истории от морското дъно
      Военноморски музей
Музеи
 Гутенберг и Славянския свят
      Музей на Възраждането
Музеи
 Най-ранните следи от човешко присъствие
      Археологически музей
Изложби
 Отвъд времето - Надя Станчева, живопис
      Галерия Le Papillоn
   Петък /18.10/   Съб Нед Пон Вто Сря Чет

Организаторите си запазват правото за промяна в афиша,
за което Moreto.net не носи отговорност.

Полезно
Женско списание Кино-програма
Спешен зъболекар Театър
Криолиполиза Сметка за вода
Всичко за банята Сметка за ток
Имоти във Варна Избори
Препоръчваме
Музеите във Варна Килими
Златна роза Разписание БДЖ
Гаражни врати промо Икономични бойлери
Матраци и спални Без вредители
Поръчка на храна Мека мебел
Акценти
Да свалиш Уолстрийт

Синема Сити
17:10, 19:30, 21:50ч.
Двубой

Драматичен театър - сцена Филиал
19:00ч.
Ние, българите: Открит урок за чужденци

ФКЦ - зала 1
19:00ч.
Трубадур

Драматичен театър - Основна сцена
19:00ч.
Изложба – „Дарители и дарения“

Етнографски музей
Изложба живопис, графика, приложни изкуства - варненски художници

Градска художествена галерия
18:00ч.
Изложба на курсисти на Светлин Ненов

Галерия "Графит"
Изложба живопис - Ангел Герджиков

Галерия Ларго
Летящи градини - Ирена Димитрова

Градска художествена галерия - Филиал
Пътят - Радко Мурзов

Градска художествена галерия
Изложба живопис - Васил Василев

Галерия "Тереза"
Изложба живопис - Пламен Бешков

Галерия "Графит"
Приютени вселени

Галерия „Арт Маркони”
Истории от морското дъно

Военноморски музей
Гутенберг и Славянския свят

Музей на Възраждането
 © Moreto.net - Сайтът на Варна RSS Новини   RSS Обяви   Условия   Форум   Блог   Пауза   Реклама   Контакти  
ПРИЯТЕЛИ: 
2.3 + 1.1
Бургас   Казанлък   Монтана   Несебър   Сандански  
Moreto.net в Google+ и Facebook