Регистрация
booked.net Направи Moreto.net начална страница
Начало
Пътеводител
Новини
Афиш
WEB указател
Снимки
Обяви
Предстоящо
ВСИЧКИ
Кино
Театър
Концерти
Опера и балет
Спектакли
Музеи
За деца
Изложби
Други
Архив събития
Варненско лято
Добави събитие
Крими

Стоки за над 275 000 лв. бяха иззети при специализирана операция в магазини за дрехи и аксесоари в к.к. Златни пясъци, съобщават за Moreto.net от варненската полиция. На 19 юни служители на отдел „Икономическа полиция“ при ОДМВР – Варна започват специализирана полицейска операция...
Новини

495 варненци над 65 години с ограничения или невъзможност за самообслужване, както и лица с увреждания ще бъдат включени в пилотен проект за патронажна грижа по ОП "Развитие на човешките ресурси". Това съобщиха на пресконференция кметът Иван Портних и зам.-кметът Коста Базитов, предаде репортер...
Снимки

Още снимки от "Есенна Варна"

Още снимки от "Нощна Варна"
Анонс

Най-сладкият ден 2019 - Програма

Програмата на събитието ще представи над 1200 талантливи деца и младежи от варненските училища, читалища, арт формации, танцови и певчески школи. Детската празнична фиеста ще се проведе на 25 май пред централния вход на Морската градина, от 10:00 до 20:00 ч. Вход свободен!



ПРОГРАМА – „НАЙ-СЛАДКИЯТ ДЕН“ 2019


10:00 Откриване

10:10 Студио „Палас“, ръководител Краси Янев

10:30 Демонстрация на първа долекарска помощ от Български Младежки Червен Кръст – Варна

10:40 Ансамбъл „Фолклорни ритми“ и ДТС „Аспаруховче“, р-ли Зоя Георгиева и Никола Николов

11:00 ТОРТА за деца от публиката от Kramer

11:00 Клуб „Айкидо Доджо“ – демонстрации на айкидо техники, сенсей Никола Григоров

11:08 Mажоретен състав – Танцова школа „Стил Денс“, р-л Силвия Петрова

11:10 Лакомства за децата от SUGAR WORLD

11:13 Детска танцова школа „Пламъче“, ръководител Кирилка Петрова

11:25 АНОНС ЗА ПЪРВА ТОМБОЛА с награди за деца от публиката

11:25 КХГ „Грация“, хореограф Меглена Генчева

11:30 Възпитаници на Студио „ДА”, ръководител Маргарита Георгиева

11:35 Натурални сокове OLYMPUS за децата

11:45 Клуб по акробатичен рокендрол КАРТИМ, ръководител Бойка Боева

12:00 Детска танцова школа „Тракийче“, ръководител Тодор Тодоров

12:25 Възпитаници от IБ клас към СУ „Неофит Бозвели“ - Варна, ръководител Марияна Колева

12:27 Изпълнение на Десислава Борисова с танцов съпровод - ЧОУ „Феникс“

12:30 Мария Бурова с група „Малчугани“

12:35 Желирани бонбони SMILE GUMMY за децата

12:35 Вокална група „Весели щурчета“, ръководител Радослава Димова

12:45 ТЕГЛЕНЕ НА НАГРАДИ ОТ ПЪРВА ТОМБОЛА – за деца от публиката

13:00 Възпитаници на музикалния педагог Мила Маврова

13:30 PARTY JACK шоу – клоуни с балони

13:30 Брейк формация „Крейзи Форс“, ръководител Кирил Райчев

13:40 Възпитаници на музикалния педагог Мила Маврова

14:10 СПОРТЕН ФЛАШМОБ – „БиС – Благотворителност и Спорт“

14:20 Street Dance School THE CENTER, хореограф Мариела Станчева

14:24 Конкурс с награди за деца, от Вето - уреди за вграждане

14:25 Изпълнения на виртуозния пианист Тони Троев

14:40 ВСУ „Черноризец Храбър“ – демонстрации на приложна наука

14:40 Балетна школа „Танцова работилница“, р-л Десислава Димитрова

14:45 ТОРТА за деца от публиката от сладкарска работилница АМИЙО

14:45 PM Dance Studio, ръководител Поли Михайлова

14:55 Изпълнение на Весела Цанкова – колоратурно сопрано, лауреат от международни конкурси

15:00 Арт студио „Арлекин“ – деца костюми на приказни герои

15:00 Вокална група „Фреш“ и ВТС "Варненски СмакОлики", р-л Наталия Пурик

15:10 АНОНС ЗА ВТОРА ТОМБОЛА с награди за деца от публиката

15:10 Street Dance School THE CENTER, хореограф Мариела Станчева

15:15 Балетна школа „Реверанс“, ръководител Ирена Радева

15:20 Институт „Конфуций“ към ВТУ – магията на китайските изкуства

15:20 Балетно студио „Звездна дъга“, ръководител Елена Бубновская

15:40 Възпитаници на музикалния педагог Павлинка Тодорова

16:00 Гризки „Зайо Байо“ – за деца от публиката

16:20 Клуб по танци „Стар Денс“, ръководител Радостина Христова

16:40 Arsen Magic – забавни фокуси и анимация за деца от публиката

16:50 ТЕГЛЕНЕ НА НАГРАДИ ОТ ВТОРА ТОМБОЛА – за деца от публиката

17:10 Вокална формация „Бънджи Сингърс“, р-ли Тома и Марияна Езекиеви

18:10 Торти „Пуфис“ за деца от публиката

18:10 Възпитаници на музикалния педагог Кремена Матева

19:10 Пламен Любенов – победителят в „България търси талант“

19:20 Ансамбъл при „Китарен център за млади творци“, р-л Боян Дойчев

19:30 Изпълнения на рок банди от Rock School

20:00 Финал

Информирай ме за следващи дати на това събитие във Варна
e-mail:
 код:
Афиш Варна
   Петък /21.06/   Съб Нед Пон Вто Сря Чет
Кино
За деца
 Сами вкъщи 2
      Кино Арена - Мол Варна - 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 11:30, 13:30, 15:30, 17:40, 19:40 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 11:10, 13:15, 15:15, 17:15, 19:15 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 12:15, 14:15, 16:20, 18:15, 20:15 ч.
      Синема Сити - 11:30, 13:30, 15:20 ч.
      Синема Сити - 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 19:50, 21:40 ч.
      Синема Сити - 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, 20:50 ч.
      ФКЦ - зала "Европа" - 11:00 ч.
Кино
 А дано, ама надали
      ФКЦ - зала "Европа" - 20:30 ч.
      ФКЦ - зала "Европа" - 20:30 ч.
      Синема Сити - 12:00, 14:30, 17:10, 19:40, 22:20 ч.
Кино
 Момиче
      ФКЦ - зала 5 - 18:00 ч.
Кино
 Тайните на Киетуд
      ФКЦ - зала 5 - 20:15 ч.
Кино
За деца
 Сладките грозничета
      ФКЦ - зала 6 - 11:30 ч.
      Синема Сити - 11:20 ч.
Кино
 Рокетмен
      Кино Арена - Мол Варна - 21:40 ч.
Кино
 Х-Мен: Тъмния феникс
      Кино Арена - Мол Варна - 12:40, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 12:00, 14:30, 19:40, 22:00 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 16:50 ч.
Кино
За деца
 Аладин
      Кино Арена - Мол Варна - 12:20, 15:10, 17:45, 20:20 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 12:50, 17:00, 21:20 ч.
      Синема Сити - 12:30, 15:10, 17:50, 20:30 ч.
      Синема Сити - 13:20, 16:10, 18:50 ч.
      Синема Сити - 21:30 ч.
      Лятно кино Варна - 21:00 ч.
Кино
 Кучешки живот 2
      Кино Арена - Гранд Мол - 19:00, 21:30 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 11:40, 14:00 ч.
Кино
 Еуфория
      ФКЦ - зала 6 - 19:30 ч.
Кино
 Толкин
      Кино Арена - Мол Варна - 11:40, 14:00, 16:20, 18:40, 21:00 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 11:50, 14:20, 19:20, 21:40 ч.
      Синема Сити - 14:20, 16:45, 19:10, 21:30 ч.
Кино
 Мъже в черно: Глобална заплаха
      Кино Арена - Гранд Мол - 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 12:10, 14:40, 17:00, 19:30, 22:00 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол - 11:20, 13:45, 16:15, 18:45, 21:10 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 13:20, 15:45, 18:15, 20:45 ч.
      Синема Сити - 13:00, 15:20, 17:40, 20:10, 22:30 ч.
      Синема Сити - 17:10, 19:30, 21:50 ч.
      Синема Сити - 11:40, 14:00, 16:20, 18:40, 21:00 ч.
Кино
 Годзила - кралят на чудовищата
      Кино Арена - Гранд Мол - 15:30, 18:10, 20:50, 22:10 ч.
      Синема Сити - 11:15, 13:50, 16:40, 19:20, 22:00 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 13:10, 16:00, 18:50, 21:30, 22:40 ч.
      Лятно кино Варна - 23:00 ч.
Кино
 Всички знаят
      ФКЦ - зала "Европа" - 18:00 ч.
Кино
 Мошенички от класа
      Синема Сити - 16:30 ч.
Кино
 Джон Уик 3
      Синема Сити - 21:10 ч.
Кино
За деца
 Великото пътешествие
      Синема Сити - 12:20 ч.
Кино
За деца
 Pokémon: Детектив Пикачу
      Синема Сити - 12:50 ч.
Кино
 Милиард
      ФКЦ - зала 6 - 17:30 ч.
Театър
 Магьосническо езеро
      Драматичен театър - сцена Филиал - 19:00 ч.
Театър
 Шест песни за любовта / Six love songs
      Куклен театър - 19:30 ч.
Концерти
 Празник на музиката 2019
      Варна - 10:00 ч.
Концерти
 AWOl/Matt Sassari
      Наказателен паркинг/Аспарухов мост - 20:00 ч.
Концерти
Опера и балет
 Варна интернешънъл 2019 - Програма
      Варна
Опера и балет
 Дон Кихот
      Драматичен театър - Основна сцена - 19:00 ч.
Опера и балет
 “Сестра Анджелика” и “Джани Скики”
      Летен театър - 21:00 ч.
Изложби
 Българската писменост: Житие и слово на св. Софроний Врачански
      Духовно-просветен център „Св. Архангел Михаил”
Изложби
 Дни на руската култура във Варна 2019 - изложба
      Градска художествена галерия
Изложби
 Изложба на художници от Университета в Мармарис
      Градска художествена галерия
Изложби
 Изложба живопис - Петя Николова-Бачийски
      Галерия "Графит"
Изложби
 Дамянов и Дамянов
      Градска художествена галерия - Филиал
Изложби
 Майстори на графиката
      Галерия "Графит"
Изложби
 Пролет, лято, есен, зима - Мария Гемишева
      Галерия "Contemporary space"
Изложби
 Изложба скулптура - Георги Чапкънов
      Галерия "Тереза"
      Галерия "Тереза" - 19:00 ч.
Изложби
 В началото бе рисуването
      Галерия Ларго
Изложби
 Жега - Стефан Георгиев
      Галерия Ларго
Изложби
 Акварели - Милко Божков
      Галерия 8
Други
 18-ти Международен фестивал на червенокръстките и здравни филми - Програма
      Варна
За деца
Други
 Цирк "Иванов"
      Стадион Локомотив - 19:30 ч.
Музеи
 "Добре ми дошъл, бял и червен Великден"
      Етнографски музей
Изложби
 Маркони и приятели - сборна изложба
      Галерия „Арт Маркони”
Музеи
 Най-ранните следи от човешко присъствие
      Археологически музей
Музеи
 Хлябът и виното - от древността до наши дни
      Археологически музей
Музеи
 Изложба по повод годишнина от рождението на крал Владислав Варненчик
      Парк-музей "Владислав Варненчик"
   Петък /21.06/   Съб Нед Пон Вто Сря Чет

Организаторите си запазват правото за промяна в афиша,
за което Moreto.net не носи отговорност.

VIP
Продава Мезонет - в гр. Варна, ул. полк. Свещаров -ОКРБ
Продава Мезонет - в гр. Варна, ул. полк. Свещаров - ет 6/7 - с асансьор - в района на ОКРБ, ХЕИ, чит-ще Маяковски, близо до Новия ЛИДЛ - ОКРБ , близо до МЕД. Университет, до ТУ - нова сграда, с акт 16...
Полезно
Женско списание Кино-програма
Спешен зъболекар Театър
Криолиполиза Сметка за вода
Всичко за банята Сметка за ток
Имоти във Варна Видеонаблюдение
Препоръчваме
Музеите във Варна Килими и мокети
Израел от Варна Разписание БДЖ
Гаражни врати промо Икономични бойлери
Матраци и спални Без вредители
Поръчка на храна Мека мебел
Акценти
Майстори на графиката

Галерия "Графит"
Пролет, лято, есен, зима - Мария Гемишева

Галерия "Contemporary space"
Изложба скулптура - Георги Чапкънов

Галерия "Тереза"
В началото бе рисуването

Галерия Ларго
Жега - Стефан Георгиев

Галерия Ларго
Акварели - Милко Божков

Галерия 8
18-ти Международен фестивал на червенокръстките и здравни филми - Програма

Варна
Цирк "Иванов"

Стадион Локомотив
19:30ч.
"Добре ми дошъл, бял и червен Великден"

Етнографски музей
Маркони и приятели - сборна изложба

Галерия „Арт Маркони”
Най-ранните следи от човешко присъствие

Археологически музей
Хлябът и виното - от древността до наши дни

Археологически музей
Изложба по повод годишнина от рождението на крал Владислав Варненчик

Парк-музей "Владислав Варненчик"
Сами вкъщи 2

Кино Арена - Мол Варна
12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30ч.
А дано, ама надали

ФКЦ - зала "Европа"
20:30ч.
Момиче

ФКЦ - зала 5
18:00ч.
Тайните на Киетуд

ФКЦ - зала 5
20:15ч.
Сладките грозничета

ФКЦ - зала 6
11:30ч.
 © Moreto.net - Сайтът на Варна RSS Новини   RSS Обяви   Условия   Форум   Блог   Пауза   Реклама   Контакти  
ПРИЯТЕЛИ: 
0.3 + 0.4
Бургас   Казанлък   Монтана   Несебър   Сандански   MyHoliday.bg   Приятели   Запознанства   Elmaz.rs   Моите пари  
Moreto.net в Google+ и Facebook