Регистрация
Направи Moreto.net начална страница
Начало
Пътеводител
Новини
Афиш
WEB указател
Снимки
Обяви
Предстоящо
ВСИЧКИ
Кино
Театър
Концерти
Опера и балет
Спектакли
Музеи
За деца
Изложби
Други
Архив събития
Варненско лято
Добави събитие
Новини

По традиция празнично шествие ще превземе улиците на Варна за Деня на българската писменост и култура - 24 май, припомня Moreto.net. В празничната програма за 24-ти май – Ден на българската просвета и култура и славянската писменост тази година във Варна ще се 110 блока с представители на детски градини, училища, университети, на образователни, културни, спортни и социални институции. За първи п
Честит празник

24 май е един от най-светлите български национални празници. На тази дата честваме Деня на българската просвета и култура и на славянската писменост. Денят на Светите братя Кирил и Методий – създателите на славянската азбука бил отбелязван като църковен празник (на 11 май) още преди XII век, но за първи път е бил честван като национален Ден на просветата през 1851 година...
Снимки

Още снимки от "Залези"

Още снимки от "Забележителности"
Анонс

Нощ на музеите и галериите 2019 - Програма

Над 50 събития в рамките на 2 дни и над 60 локации обхваща четвъртото издание на фестивала Нощ на Музеите и Галериите.



П Р О Г Р А М А



МУЗЕИ



  • АКВАРИУМ - ВАРНА
    бул. Приморски № 4 /Морска градина/


    18.05.2019 г – събота
    17:00 – 23:00 ч – Вход: Свободен

    Постоянна експозиция



  • АЛАДЖА МАНАСТИР
    Природен парк „Златни пясъци”

    18.05.2019 г – събота
    10:00 – 21:00 ч – Вход: Свободен




  • АРХЕОЛОГИЧЕСКИ МУЗЕЙ
    бул.”Мария Луиза” № 41

    18.05.2019 г – събота
    10:00 – 17:00 ч – Вход: Свободен

    Постоянна експозиция.




  • АВИОКОСМИЧЕСКИ МУЗЕЙ И ПЛАНЕТАРИУМ
    К.К. Камчия, община Аврен.

    18.05.2019 г. – събота
    9:30-17:00 – Вход: Свободен

    Часове за посещение – 9.30, 11.00, 12.30, 14.00, 15.30




  • ВОЕННОМОРСКИ МУЗЕЙ
    бул.”Приморски” № 2

    18.05.2019 г – събота

    18.00 – 24.00 ч – Вход: Свободен

    18.00 ч – Обявяване на резултатите и награждаване на победителите от конкурса за историческо есе, организиран от Военноморския музей и командването на Военноморските сили по повод 140 години от създаването на ВМС;

    18.00 – 19.00 ч – Концерт на Представителния духов оркестър на Военноморските сили;

    18.00 – 22.00 ч. – Топовни салюти и „Училище за моряци“ с Клуб „Миноносец „Дръзки” – Варна ;

    18.00 – 24.00 ч. – Временна изложба „Орденът „За храброст” в държавните и воински традиции”;

    21.30 – 22.30 ч. „Мореплавателят, който сбъдна мечтата си” – документален филм за ветроходеца д-р Васил Куртев, трикратен носител на Златен глобус ”Кор Кароли”, извършил околосветска обиколка с яхта „Одесос” /2015-2017г./.





  • КОРАБ-МУЗЕЙ "ДРЪЗКИ"

    18:00 – 23.30 ч. – Вход: Свободен




  • ЕТНОГРАФСКИ МУЗЕЙ

    ул.”Панагюрище” № 22

    18.05.2019 г – събота

    18:00 – 22:00 ч – Вход: Свободен

    19:30 – 20:45 ч – Концерт на NADINA

    Изложба „Добре ми дошъл бял и червен Великден”

    Постоянна експозиция




  • МУЗЕЙ ПО ИСТОРИЯ НА МЕДИЦИНАТА

    ул. "Параскева Николау" № 7

    18.05.2019 г – събота

    18:00 – 22:30 ч – Вход: Свободен

    18:30 ч – Изпълнение на фолклорен ансамбъл на МУ-Варна

    19:00 ч – Демонстрация – атрактивни химични експерименти

    19:30 ч – Прожекция на филм „135 години Варненско медицинско дружество“

    20:00 ч – Прожекция на филм на БНТ 2 от рубриката „10 000“ крачки.

    Постоянна експозиция




  • ЕТНОГРАФСКИ ЦЕНТЪР "РОДЕН КРАЙ"
    с.Тополи, ул.Георги Градев №19

    18.05.2019 – събота

    10:00 – 20:00 ч – Вход: Свободен

    Постоянна експозиция кукли от текстил и дърво, народни носии, шевици.




  • КЪЩА-МУЗЕЙ "ГЕОРГИ ВЕЛЧЕВ
    ул.”Ген.Радко Димитриев” № 8

    17.05.2019 г – петък

    10:00 – 18:00 ч – Вход: Свободен


    18.05.2019 г – събота

    10:00 – 18:00 ч – Вход: Свободен

    Ателие Георги Велчев - Изложба „3К”

    Художествен музей - Постоянна експозиция




  • МУЗЕЙ ЗА НОВА ИСТОРИЯ НА ВАРНА
    ул.”8-ми ноември” № 3

    18.05.2019 г – събота

    10:00 – 22:00 ч – Вход: Свободен

    Постоянна експозиция: Представяне на развитието на Варна и емблематични сгради на града от Освобождението до 1944 г.

    Изложба: „Из улиците на Варна“ (1900-1940 г.)

    19:00 ч – „Карин дом” представя „Дипломат и градинар” – мемоарите на Иван Станчов – баща.

    20:00 – 21:30 ч – Концерт на група „Зора”




  • МУЗЕЙ НА ВЪЗРАЖДАНЕТО
    ул.”Л. Заменхоф” № 21

    18.05.2019 г – събота

    10:00 – 22:00 ч – Вход: Свободен

    19:00 ч. – Лекция на тема „Българско бойно и военно облекло, въоръжение и знамена от ср. на ХІХ до нач. ХХ век, представена от сдружение „Хайдути и НД „Традиция“ – Осми пехотен приморски полк – Варна и свободните реконструктори Людмил Игнатиев и Христо Рофетов.

    Изложба „Варненците, които градиха държавността“

    Изложба „Иван Тодоров Драсов – поборник, общественик и строител на нова България“ – РИМ – Ловеч




  • МУЗЕЙ НА КУКЛИТЕ
    Ул. Шейново № 5

    17.05.2019 г – петък

    10:00 – 17:00 ч – Вход: Свободен

    Постоянна експозиция

    18.05.2019 г – събота

    18:00 – 22:00 ч – Вход: Свободен

    Постоянна експозиция, беседа от 20:00 ч.

    Театър в сенки (периодични демонстрации)




  • МУЗЕЙ НА СТЪКЛОТО
    гр. Белослав, Цех 4 на Белопал АД

    18.05.2019 г – събота

    10:00 – 16:00 ч – Вход: Свободен

    Демонстрации на живо, постоянна експозиция.





  • ПРИРОДОНАУЧЕН МУЗЕЙ
    Приморски парк

    18.05.2019 г. – събота

    10.00 –20.00 ч. – Вход: Свободен

    Постоянна експозиция




  • НАОП ”НИКОЛАЙ КОПЕРНИК”
    Приморски парк № 4

    16.05.2019 г. – четвъртък

    10:30 – 12:30 – Наблюдение на Слънцето


    17 май 2019 – петък

    11:00 – 17:30 ч – Вход: Свободен

    11:00 – 11:45 – Космическо пътешествие за деца от 5 до 11 години

    17:00 – 18:00 – Обзорна лекция „Слънчева система“





  • ПАРК МУЗЕЙ НА БОЙНАТА ДРУЖБА – 1444 г „ВЛАДИСЛАВ ВАРНЕНЧИК”
    бул.”Януш Хунияди” № 55

    18.05.2019 г. – събота

    18.00 –24.00 ч. – Вход: Свободен

    Временна изложба по повод 595 години от рождението на крал Владислав Варненчик

    Постоянна експозиция.

    *Фестивален автобус ще свързва Парк-музея с Военноморския музей. Автобусът тръгва от Парк-музея в 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 и 23.00 ч

    От Военноморския музей тръгва в 18.30, 19.30, 20.30, 21.30, 22.30, 23.30 ч

    Автобусът ще се движи по бул.“Сливница“ в посока Парк-музея и по бул.“Владислав Варненчик“ в посока Военноморския музей.




  • КОМПЛЕКС "РИМСКИ ТЕРМИ”
    ул.”Сан Стефано”/ул.”Хан Крум”

    18.05.2019 г – събота

    10:00 – 19:00 ч – Вход: Свободен




  • МУЗЕЙ ЗА ИСТОРИЯ НА ОБРАЗОВАНИЕТО НА ЗРИТЕЛНО ЗАТРУДНЕНИТЕ В БЪЛГАРИЯ
    кв. Аспарухово, местност „Вилите“, СУУНЗ „Проф. д-р Иван Шишманов“

    18.05.2019 г. – събота

    13:00-18:00 – Вход: Свободен

    Кратка разходка из училището

    15.00 ч – Демонстрация по шоудаун, отборни състезания по шахмат и шоудан





    ГАЛЕРИИ




  • ГАЛЕРИЯ АРТ МАРКОНИ
    ул.„Охрид“22

    17.05.2019 г. – петък

    18:00 – 21:00 ч

    Отворено студио с Антони Гюров

    „Шаржът” – работилница за скулптура/шамот/ и рисунка


    18.05.2019 г. – събота

    18:00 – 21:00 ч

    18:00 ч – Представяне на сборник стихове „Небето не понася лично местоимение” – Радослав Коцев / Даро /

    19:00 ч – Откриване на изложба акварел „Светлини и отражения” на Радослав Коцев /Даро/





  • ГАЛЕРИЯ "ЕВЕЛИН"
    ул.Шипка №14

    17 и 18.05.2019 г – петък и събота

    12:00 – 22:00 ч

    Презентация и демонстрация на тема „Видове техники в живописта”.

    Работилница с посетителите за рисуване на живо.



  • ГАЛЕРИЯ ИНХОМ
    Морска градина, Салтанат 456/ до Делфинариума

    18.05.2019 г – събота

    18:00 – 21:00 ч

    Изложба на Белославските майстори – сувенири от стъкло.




  • ГАЛЕРИЯ "ЛАРГО"
    ул.”Хан Крум” № 8

    17.05.2019 г – петък

    10:00 – 21:00 ч

    19:00 ч – Откриване на самостоятелна изложба – живопис на Илия Желев – „I ♥ New York”


    18.05.2019 г - събота

    10:00 – 22:00 ч

    Зала 1 – Самостоятелна изложба – живопис на Илия Желев: „I ♥ New York”

    Среща с художника Илия Желев и игра с публиката „Сглоби картина“ с много награди

    Зала 2 – Сборна изложба – живопис, графика и скулптура „От депото на галерия Ларго“





  • ГАЛЕРИЯ "ПАПИЙОН"
    ул.”Драгоман” № 12

    17.05.2019 – петък

    18:00 – 21:00 ч


    18.05.2019 – събота

    17:00 – 22:30 ч





  • ГАЛЕРИЯ "ТЕРЕЗА ЗИКОВСКА"
    ул. Воден № 25

    17.05.2019 г – петък

    18:00 – 22:00 ч

    20:00 ч – Откриване на изложба „Градината на Изкушенията” – Аделина Попнеделева и ученици


    18.05.2019 г – събота

    12:00 – 23:00 ч

    Изложба „Градината на Изкушенията” – среща с част от авторите




  • ГАЛЕРИЯ "ФОТОСИНТЕЗИС"
    бул. Княз Борис № 64

    17.05.2019 г – петък

    18:00 – 22:30 ч

    19:30 ч – Откриване на фото изложба „Събота сутрин, -2С, усещат се като -7С” на Кирил Станоев


    18.05.2019 г – събота

    18:00 – 22:30 ч

    Фото изложба „Събота сутрин, -2С, усещат се като -7С” на Кирил Станоев



  • КОМПЛЕКС "МОРСКО КАЗИНО"
    Приморски парк

    17.05.2019 г – петък

    18:00 – 24:00 ч

    18:00 ч – Откриване на изложба „В това време на едно друго място/Сто години чешки комикс“.


    18.05.2019 г – събота

    10:00 – 24:00 ч

    Изложба „В това време на едно друго място/ Сто години чешки комикс“




  • CUBO Art Gallery
    ул. "Цар Калоян" №1

    17.05.2019 г – петък

    18:00 – 24:00 ч

    Изложба на Кирил Петров, Петьо Маринов, Дарин Лазаров – Ултравиолетови картини, живопис, графика и скулптура


    18.05.2019 г – събота

    18:00 – 24:00 ч

    Изложба на Кирил Петров, Петьо Маринов, Дарин Лазаров – Ултравиолетови картини, живопис, графика и скулптура




  • ГРАДСКА ГАЛЕРИЯ "БОРИС ГЕОРГИЕВ"
    ул.”Л.Каравелов” № 1

    17.05.2019 г – петък

    10:00 – 18:00 ч – вход свободен


    18.05.2019 г – събота

    10:00 – 22:00 ч – вход свободен


    ИЗЛОЖБИ:

    Борис Георгиев от Варна /1888 – 1962/ – живопис, рисунки, фотографии и документи на големия художник

    II ЕТАЖ – ЗАЛА 11

    Постоянна експозиция от Фонда на Градска художествена галерия „Борис Георгиев“ – Варна

    II Етаж – зали 8, 9, 10, 12, 13, 14

    За малките посетители в галерията, постоянната колекция е представена със забавни познавателни игри, част от СЕМЕЙНАТА ПРОГРАМА на ГХГ- Варна, създадена в партньорство с Британския съвет и Британското посолство в България.

    Колекция от 8 портрета на делегати участвали в подписването на Вестфалския мирен договор от фламандския художник Анселм Ван Хуле 1601-1674

    II ЕТАЖ

    Постоянна експозиция от съвременно изкуство

    III ЕТАЖ

    „ТЕ ПРАВЯТ КАКВОТО СИ ИСКАТ” – изложба съвременно изкуство на млади и утвърдени автори от България, Германия, САЩ, Англия и др.

    I етаж – зали 2, 3, 4, 6, 7


    СЪБИТИЯ:

    18.05.2019 от 19:00 ч.

    Концертна зала
    „Малко от Малко” - Спектакъл по разкази на Людмил Станев,

    участват: Милена Кънева, Петър Желев





    ТВОРЧЕСКИ ПРОСТРАНСТВА





  • АРТ САЛОН НА РАДИО ВАРНА
    бул.”Приморски” № 22

    17.05.2019 г – петък

    17:00 – 22:00 ч

    18:30 ч – Откриване на фото изложба „Подводният свят на Черно Море” – автор Тодор Димитров

    19:00 ч – Стъклен куб – Откриване на изложба „LIGHTBOX” на студенти от ТУ – Варна


    18.05.2019 г – събота

    17:00 – 22:00 ч

    Изложба "Подводният свят на Черно Море”

    Изложба„С обич към Изтока” с автор проф. Александър Федотов

    Изложба „LIGHTBOX”

    20:00 ч – Концерт на Камерен оркестър на варненските учители „Анима”

    Вход: Свободен




  • АРТ "НА ТЪМНО" ЗОНА
    ул.”Стефан Стамболов” № 2

    17.05.2019 г – петък

    20:00 – 22:00 ч

    20:00 ч – Откриване на изложба ”Улица” – Street Art & Graffiti – Дамян Николов


    18.05.2019 г – събота

    11:00 – 22:00 ч

    Изложба ”Улица” – Street Art & Graffiti – Дамян Николов




  • БИБЛЕЙСКИ ЦЕНТЪР - ВАРНА
    ул.”Софроний Врачански” № 6

    17 и 18.05.2019 г – петък и събота

    13:00 – 24:00 ч

    Изложба “Библията – от нейното възникване до днес“

    Демонстрации на Гутенберговата печатна преса на живо.




  • ГРАДСКА БИБЛИОТЕКА "П. СЛВЕЙКОВ"
    бул.”Сливница” 34

    17.05.2019 г – петък

    18:00 – 21:00 ч – Вход: Свободен

    18.00 – 19.00 ч.

    Искра Урумова и нейната трилогия “Откраднато”, “Обречено” и “Опазено”

    19.00 – 20.00 ч.

    Георги Генчев. “Епизодично надничане в портретния свят на Карло Албрехт – Германецът. Размисли над стария му албум.”

    20.00 – 21.00

    Светът на старата варненска преса




  • ДГ №30 „СИНЧЕЦ“
    кв. Младост, до бл. 117

    17.05.2018 г – петък

    16:00 – 18:00 ч

    Изложба „Мои буквички вълшебни“– изложба рисунки и колажи на възпитаници на детската градина




  • УЧЕБНО-ТВОРЧЕСКИ ЦЕНТЪР „ПЛАМЪК“
    ул. „Мусала“6

    17.05.2019 г – петък

    18:30 – 20:00 ч

    18:30 ч – Откриване на годишната изложба на малките художници от Арт академия „Пламък“


    18.05.2019 г – събота

    10:30 – 14:30 ч

    10:30 ч – Детски хепънинг в „Пламък“ – рисуване и танц на живо




  • СТУДИО "ДЗЕВ"
    ул. Княз Александър Батенберг № 8

    17 и 18.05.2019 г – петък и събота

    15:00 – 23:00 ч

    Работилница на открито: Тъкане на „Канатица” – символ на дълголетието и вечния живот. Демонстрации и уроци за посетителите.




  • ЧАСТНО ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ "ФЕНИКС"
    ул.”Воден” 22

    18.05.2019 г – събота

    12.00 – 24.00 ч

    Изложба „Тъкани котленски килими”

    Работилница – Запознаване, плъстене и тъкане на котленски килими




  • ФРАНКОФОНСКИ ЦЕНТЪР (Френски културен институт)
    ул.”Преслав” № 69 / вход от ул.”Асен Златаров”

    17.05.2019 г – петък

    18:00 – 22.00 ч

    19:00 ч – TATRATEA представя: Юлия Милева – концерт на флейта, съвременни и класически произведения.

    21:00 – 22:00 ч – Лятно Кино в задния двор – прожекции на френски анимационни и късометражни филми


    18.05.2019 г – събота

    18:00 – 22.00 ч

    19:00 ч – TATRATEA представя: Acoustic Jazz Duo – Джаз в задния двор

    21:00 – 22:00 ч – Лятно Кино в задния двор – прожекции на френски анимационни и късометражни филми




  • ХАЛЕ 3
    бул. "Христо Ботев" № 3

    17.05.2019 г – петък

    20:30 – 24:00 ч

    20:30 ч – Откриване на изложба „10 години Хале 3” – фото, видео, тениски и скейт дъски.


    18.05.2019 г – събота

    16:00 – 24:00 ч

    Изложба „10 години Хале 3” – фото, видео, тениски и скейт дъски.




  • CONTEMPORARY SPACE
    ул.”Марко Балабанов” № 23

    17 и 18.05.2019 г – петък и събота

    12:00 – 22:00 ч

    Изложба живопис „ТИХИ БУНТОВЕ” на Антон Терзиев



  • ROCK SCHOOL
    ул.Тодор Влайков 27

    17 и 18.05.2019 г – петък и събота

    20:00 – 24:00 ч

    Вход: Свободен

    Музикални демонстрации, тематични работилници.




  • TINA ART SHOP
    yл.Васил Друмев 25

    18.05.2019 г – събота

    12:00 – 20:00 ч

    14:00 ч – Откриване на изложба “Усещане за пролет“на Даниел Йорданов-Алберчи




  • АРТ ГАЛЕРИЯ "НАИРИ"
    ул. Панагюрище 4

    18.05.2019 г – събота

    10:00 – 23:00 ч

    Изложба на авторски бижута на Грагат Айрапетян – Грант и Вари Айрапетян.

    Работилница и демонстрации.




  • АРТ АТЕЛИЕ ’’Little fairy shop”
    ул. Панагюрище 18

    17.05.2019 г – петък

    10:00 – 19:00 ч

    18.00 ч – Дискусия – Всичко за текстила, естествените и изкуствените материи, с какво се обличаме.


    18.05.2019 г – събота

    18:00 ч – Поетичен рецитал – „Нощ в рими” с Ясен Панев




  • ГАЛЕРИЯ "ЖАР ПТИЦА"
    ул.”Шипка” 13

    18.05.2019 г – събота

    10:00 – 19:00 ч

    Колекция на картини от фонда на галерията.




  • КНИЖАРНИЦА „ПИ БУКС”
    ул.Бдин №1 ¾

    18.05.2019 г – събота

    10:00 – 23:00 ч

    Изложба на Теменуга Станчева

    18:00 ч – Представяне на книгата „Внезапно сбогуване” и среща с автора Ангел Ангелов





  • VINYL HOME – МАГАЗИН ЗА ГРАМОФОННИ ПЛОЧИ
    бул.”Княз Борис” № 28

    18.05.2019 г – събота

    12.00 – 23.00 ч

    Изложба на редки грамофонни плочи, посветени на Варна.




  • YO-HO-HOSTEL
    ул.”Русе” № 23

    17.05.2019 г – петък

    18:00 – 23:00 ч

    18:00 ч – Представяне на книгата „Архитект Камен Горанов“ и откриване на изложбата „Животът на един архитект в музея“


    18.05.2019 г – събота

    18:00 – 23:00 ч

    Изложба „Животът на един архитект в музея”




  • ТЕАТЪР БЪЛГАРАН
    Ул. "Братя Шкорпил" 33

    18.05.2019 г – събота

    Кино панорама на филми за Варна:


    18.15 ч. „Европеизацията на Варна. Пробуждане“.
    Документален образователен филм от цикъла „Пътуване към миналото“

    19.00 ч. „Гордост и позор“.
    Документален филм на Иван Кулеков, любезно предоставен за излъчване от Шоуто на Слави.

    20.10 ч. „Майстор Боян Николов и Варненският градски часовник“.
    Документален образователен филм от цикъла „Пътуване към миналото“

    20.30 ч. „Като на инат. Варненският боксьор Бате Най“.
    Документален образователен филм от цикъла „Пътуване към миналото“

    21.00 ч. „Катедралният площад на Варна“
    Образователна беседа на Християн Облаков

    21.45 ч. „Гибелта на Титаник и Варна“.
    Документален образователен филм от цикъла „Пътуване към миналото“

    22.20 ч. „Варна през 1999 година“.
    Видео фейлетон по оригиналното произведение на Любомир Стремски.

  • Информирай ме за следващи дати на това събитие във Варна
    e-mail:
     код:
    Афиш Варна
       Петък /24.05/   Съб Нед Пон Вто Сря Чет
    Кино
     Зелената книга
          ФКЦ - зала 6 - 20:00 ч.
    Кино
     Мошенички от класа
          ФКЦ - зала 6 - 18:00 ч.
          Кино Арена - Мол Варна - 20:20 ч.
          Синема Сити - 13:10, 17:10, 19:15, 21:20 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол - 18:20, 20:20, 22:20 ч.
    Кино
     Слънцето също е звезда
          Синема Сити - 15:10, 17:15, 19:20 ч.
          Кино Арена - Мол Варна - 19:50 ч.
          Кино Арена - Мол Варна - 16:30 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол - 20:45 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол - 16:20, 18:30 ч.
    Кино
    За деца
     Великото пътешествие
          ФКЦ - зала 6 - 11:00 ч.
          Кино Арена - Мол Варна - 12:15, 14:10, 16:00, 17:50, 19:45 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол - 14:30, 17:00 ч.
          Синема Сити - 12:30, 14:30, 16:20 ч.
          Синема Сити - 19:10 ч.
    Кино
    За деца
     Сладките грозничета
          ФКЦ - зала 6 - 14:00 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол - 11:50, 13:45, 15:50, 17:50 ч.
          Синема Сити - 12:00, 14:00, 16:00, 18:10 ч.
    Кино
     Капернаум
          ФКЦ - зала 5 - 18:00 ч.
    Кино
     Залез
          ФКЦ - зала "Европа" - 20:00 ч.
    Кино
     Историята на един летен любовник
          ФКЦ - зала 5 - 20:30 ч.
    Кино
     Уют
          Кино Арена - Мол Варна - 13:30, 21:30 ч.
    Кино
     Аладин
          Кино Арена - Мол Варна - 13:00, 15:40, 18:20, 21:00 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол - 12:50, 15:40, 18:40, 21:20 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол - 11:10, 13:50, 16:30 ч.
          Кино Арена - Мол Варна - 12:00, 14:50 ч.
          ФКЦ - зала "Европа" - 11:30, 15:30 ч.
          Синема Сити - 11:00, 13:40, 16:20, 19:00, 21:40 ч.
          Синема Сити - 11:40, 14:20, 17:00, 19:40 ч.
          Синема Сити - 22:20 ч.
          Синема Сити - 13:00 ч.
          Синема Сити - 12:20, 15:00, 17:40, 20:30 ч.
          Синема Сити - 15:40, 18:20, 21:10, 22:30 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол - 12:00, 14:40, 17:20, 20:00, 22:40 ч.
    Кино
     Опърничавите
          ФКЦ - зала "Европа" - 18:00 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол - 19:50 ч.
          Синема Сити - 12:10, 18:00, 20:00, 22:00 ч.
    Кино
     Отмъстителите: Краят
          Кино Арена - Мол Варна - 12:45, 16:20, 20:00 ч.
          Кино Арена - Мол Варна - 18:10, 21:40 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол - 11:20, 14:50, 19:30 ч.
          Синема Сити - 11:20, 14:50, 18:20, 21:50 ч.
    Кино
     След
          Кино Арена - Гранд Мол - 21:50 ч.
          Синема Сити - 16:50, 20:20 ч.
    Кино
     Жив огън
          Кино Арена - Мол Варна - 18:50 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол - 13:00, 15:00, 19:00 ч.
          Синема Сити - 21:30 ч.
    Кино
     Проклятието на плачещата жена
          Кино Арена - Гранд Мол - 22:00 ч.
    Кино
     Джон Уик 3
          Кино Арена - Гранд Мол - 21:00 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол - 12:20, 15:00, 17:40, 20:45, 22:00 ч.
          Синема Сити - 14:10, 16:50, 19:30, 22:10 ч.
    Кино
    За деца
     Pokémon: Детектив Пикачу
          Кино Арена - Гранд Мол - 11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40 ч.
          Кино Арена - Мол Варна - 11:00, 13:10, 15:20, 17:30 ч.
          Синема Сити - 11:30, 13:40, 15:50, 18:00 ч.
          Синема Сити - 20:10, 22:20 ч.
    Кино
    За деца
     Парка на чудесата
          Кино Арена - Гранд Мол - 12:30 ч.
          Синема Сити - 11:10, 13:00, 14:50 ч.
    Кино
     Лошо момиче
          Синема Сити - 21:00 ч.
    Кино
    За деца
     Белия зъб
          Синема Сити - 12:15 ч.
    Кино
     Шазам
          Синема Сити - 14:20 ч.
    Изложби
     3К - Александър Кръстев, Георги Кръстев, Цветан Кръстев
          Градска художествена галерия - Филиал
    Изложби
     Тихи бунтове - Антон Терзиев
          Галерия "Contemporary space"
    Изложби
     Усещане за пролет - Даниел Йорданов-Алберчи
          Галерия "Тина Арт"
    Изложби
     Те правят каквото си искат
          Градска художествена галерия
    Изложби
     Романтичните видения на един Бонвиван - Живко Мутафчиев
          Галерия Le Papillоn
    Изложби
     Историческо величие
          Галерия "Графит"
    Изложби
     I Love New York - Илия Желев
          Галерия Ларго
    Изложби
     Ра - Ивайла Минчева
          Апелативен съд
    Други
     24 май - Ден на славянската писменост и култура - Програма
          Варна - 9:20 ч.
    Музеи
     "Добре ми дошъл, бял и червен Великден"
          Етнографски музей
    Изложби
     Светлини и отражения - Радослав Коцев
          Галерия „Арт Маркони”
    Музеи
     Най-ранните следи от човешко присъствие
          Археологически музей
    Изложби
     Буквите на България - Азбука на Европа
          Градска художествена галерия
    Музеи
     Изложба по повод годишнина от рождението на крал Владислав Варненчик
          Парк-музей "Владислав Варненчик"
       Петък /24.05/   Съб Нед Пон Вто Сря Чет

    Организаторите си запазват правото за промяна в афиша,
    за което Moreto.net не носи отговорност.

    VIP
    НощувкаТоп Център-ВИНС-х-лЧерно Море-Общината-ВОЕННОМОРСКО У
    НОЩУВКИ В СТАИ на 2минути до ИКОНОМИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ-ВИНС- 3 минути доОБЩИНАТА-5МИН.ПЕША ВОЕННО-МОРСКО У-ЩЕ -СПОРТНА ЗАЛА В близост до МОРСКАТА ГРАДИНА, за вашата комфортна почивка всички удобства и условия!!!-...
    Полезно
    Женско списание Кино-програма
    Спешен зъболекар Театър
    Криолиполиза Сметка за вода
    Всичко за банята Сметка за ток
    Имоти във Варна Бариери
    Препоръчваме
    Музеите във Варна Килими и мокети
    Израел от Варна Разписание БДЖ
    Гаражни врати промо Икономични бойлери
    Матраци и спални Без вредители
    Поръчка на храна Мека мебел
    Акценти
    Опърничавите

    ФКЦ - зала "Европа"
    18:00ч.
    Отмъстителите: Краят

    Кино Арена - Мол Варна
    12:45, 16:20, 20:00ч.
    След

    Кино Арена - Гранд Мол
    21:50ч.
    Жив огън

    Кино Арена - Мол Варна
    18:50ч.
    Проклятието на плачещата жена

    Кино Арена - Гранд Мол
    22:00ч.
    Джон Уик 3

    Кино Арена - Гранд Мол
    21:00ч.
    Pokémon: Детектив Пикачу

    Кино Арена - Гранд Мол
    11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40ч.
    Парка на чудесата

    Кино Арена - Гранд Мол
    12:30ч.
    Лошо момиче

    Синема Сити
    21:00ч.
    Белия зъб

    Синема Сити
    12:15ч.
    Шазам

    Синема Сити
    14:20ч.
    3К - Александър Кръстев, Георги Кръстев, Цветан Кръстев

    Градска художествена галерия - Филиал
    Тихи бунтове - Антон Терзиев

    Галерия "Contemporary space"
    Усещане за пролет - Даниел Йорданов-Алберчи

    Галерия "Тина Арт"
    Те правят каквото си искат

    Градска художествена галерия
    Романтичните видения на един Бонвиван - Живко Мутафчиев

    Галерия Le Papillоn
     © Moreto.net - Сайтът на Варна RSS Новини   RSS Обяви   Условия   Форум   Блог   Пауза   Реклама   Контакти  
    ПРИЯТЕЛИ: 
    1.2 + 1.0
    Бургас   Казанлък   Монтана   Несебър   Сандански   MyHoliday.bg   Приятели   Запознанства   Elmaz.rs   Моите пари  
    Moreto.net в Google+ и Facebook