Регистрация
12.2°C     Направи Moreto.net начална страница
Начало
Пътеводител
Новини
Афиш
WEB указател
Снимки
Обяви
Предстоящо
ВСИЧКИ
Кино
Театър
Концерти
Опера и балет
Спектакли
Музеи
Клубове
За деца
Изложби
Други
Варненско лято
Златна роза
Архив събития
Добави събитие
Кино

Откриване
  • 12 октомври - зала "Европа" - 19 ч. "ПО ДЕЙСТВИТЕЛЕН СЛУЧАЙ" Франция, Белгия, Полша, 2017 год., 110 мин.
  • 13 октомври - зала "Европа" - 19 ч. "ДНЕВНИКЪТ НА ЕДНА КАМЕРИЕРКА" Франция, Белгия, 2015 год., 95 мин.
  • 14 октомври - зала "Европа" - 19 ч. "СВЕТЛИНА МЕЖДУ ОКЕАНИТЕ" Великобритания, САЩ, Нова Зеландия 2016 г
  • Кино премиера

    Драма България, 2017 година Времетраене: 120 минути Режисьор: Илиян Джевелеков Участват: Велислав Павлов, Теодора Духовникова, Весела Бабинова, Анастасия Лютова, Тони Минасян, Михаил Мутафов, Борис Луканов, Ирмена Чичикова, Валери Рангелов, Мария Славчева, Георги Стайков
    Снимки

    Още снимки от "Музеи"

    Още снимки от "Черноморието"
    Анонс

    Програма на Международен фестивал на червенокръстките и здравни филми

    12-15 октомври Варна 2017

    11.10 СРЯДА

    ....Място: СОК „КАМЧИЯ“

    14:00 ч. Необикновени хора (Турция), 2015, 45'

    16:00 ч. На честотите на природата (България), 2017, 30'

    18:00 ч. Врагове / Врагове (България), 2017, 101'

    Повече информация за прожекциите ТУК
    ...........

    12.10 ЧЕТВЪРТЪК

    ....Място: СОК „КАМЧИЯ“

    14:00 ч. Кино на длан (България), 2017, 90'

    16:00 ч. История на добротата / Istoria binelui (Румъния), , 78'

    19:00 ч. ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛА
    Фортуната / Fortunata (Италия), 2017, 103'


    ....Място: ОБЩИНА ВАРНА, ПЛЕНАРНА ЗАЛА

    17:00 ч. Откраднат Живот (България), 2016, 30'

    19:00 ч. Белите рицари / Les chevaliers blancs (Франция), 2015, 112'

    ....Място: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА, ЗАЛА 3

    15:00 ч. Епоха (България), 2016, 40'
    17:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА ЗДРАВНИ ФИЛМИ

    Оптимални грижи за болните от хемофилия (България), 2017, 19'40''

    Диагноза рак...не си сам (България), 2016, 16'37''

    Случаят “Елисавета“ (България), 2016, 30'03''

    ....Място: СОЦИАЛНА ЧАЙНА
    16:00 ч. НАТФИЗ

    Всяка неделя (България), 2015, 9'

    Защитени жилища (България), 2015, 15'

    ГМО (България), 2015, 30'

    Пеперудени деца (България), 2015, 8'
    18:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ

    Свещен зоопарк (Израел), , 60'

    Прави музика, a не война (Украина), 2016, 1'53''

    ....Място: ЗЛАТНА ВАРНА (БРЮХАУЗ „ЧЕРНАТА ОВЦА“)

    19:00 ч. Другата страна на надеждата / Toivon tuolla puolen (Финландия), 2017, 98'
    Повече информация за прожекциите ТУК
    ...........

    13.10 ПЕТЪК

    ....Място: СОК „КАМЧИЯ“
    14:00 ч. ПАНОРАМА ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ

    Душа от море (България), 2016, 11'18''

    Спомняме си... (България), 2017, 20'

    Зелените дяволи на Варна (България), 2017, 30'

    Живот със Синдром на Даун (България), 2017, 6'40''

    Да пораснеш голям (България), 2017, 10'24''
    16:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА ФИЛМИ НА ЧЕРВЕНИЯ КРЪСТ И ЧЕРВЕНИЯ ПОЛУМЕСЕЦ

    Ода за радостта (от спасяването) (Гърция), , 9'29''

    Кампания на Хърватския Червен кръст (Хърватска), , 33''

    150 години Швейцарски Червен кръст (Швейцария), , 6'30''

    Клуб майка и дете: здраве (Швейцария), 2016, 3'17''

    Грижа за очите: лекари, операции, болници (Швейцария), 2016, 3'21“

    Превенция на маларията (Швейцария), 2016, 7'17''

    Аз, ти и приятели (България), 2017, 27'28''

    Общностен център (Турция), 2015, 12'30''

    Ежедневието на едно сирийско семейство (Турция), 2015, 7'

    18:00 ч. Диванът на Сталин / Le divan de Staline (Франция), 2016, 92'

    ....Място: ОБЩИНА ВАРНА, ПЛЕНАРНА ЗАЛА

    17:00 ч. Окото на Минотавъра (България), 2017, 45'

    19:00 ч. Пътуване във времето (САЩ), 2016, 90'

    ....Място: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА, ЗАЛА 3

    15:00 ч. Тумор (Иран), 2016, 44'

    17:00 ч. Завийте наляво: преживейте невероятното (САЩ), 2017, 42'

    ....Място: СОЦИАЛНА ЧАЙНА

    16:00 ч. В сянката на големите дървета / В тени больших деревьев (Русия), 2016, 45'

    18:00 ч. Изход / Exodos (Франция), 2017, 69'50''

    ....Място: ТЕАТЪР „БЪЛГАРАН"

    19:00 ч. Остатъчни образи / Powidoki (Полша), 2016, 98'

    ....Място:ЗЛАТНА ВАРНА (БРЮХАУЗ „ЧЕРНАТА ОВЦА“)

    НАЙ-ЩАСТЛИВИЯТ ДЕН В ЖИВОТА НА ОЛИ МАКИ / Hymyileva mies (Финландия), 2016, 92'
    Повече информация за прожекциите ТУК
    ...........
    14.10 СЪБОТА

    ....Място: СОК „КАМЧИЯ“
    14:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА ФИЛМИ НА ЧЕРВЕНИЯ КРЪСТ И ЧЕРВЕНИЯ ПОЛУМЕСЕЦ

    Хуманитарна операция в Сирия (Турция), 2015, 7'25''

    Да спасим живот / AXA (Мексико), 2015, 2'58''

    Програма за действия при наводнения / Programa de resilencia ante inundaciones (Мексико), 2015, 3'25''

    Здравословно хранене (България), 2015, 13'13''

    Не съм аз / No Soy Yo (Мексико), 2016, 3'26''

    Глухарче / Dent de Lleo (Испания), 2016, 7'

    Време на надежда (Унгария), 2016, 3'52''

    Отвъд видимите белези (Швейцария), 2017, 10'15''

    Първа помощ (Франция), 2017, 1'40''

    Прави разлика (Франция), 2017, 1'37''

    Международен комитет на Червения кръст (Индия), 2014, 30''

    Кухня / Muftak (Турция), 2017, 17'21''

    Въз основа на силата на полумесеца (Турция), 2016, 1'19''

    Минералната вода на Червения полумесец в специална бутилка / K?z?lay Maden Suyu Premium Sise'de (Турция), 2016, 1'10''

    Тази бутилка дава началото на това да бъдеш добронамерен / ard?mseven Olmak Bu Siseyle Baslar (Турция), 2016, 1'

    16:00 ч. Спомен за страха / Спомен за страха (България), 2016, 82'

    18:00 ч. Остатъчни образи / Powidoki (Полша), 2016, 98'

    ....Място: ОБЩИНА ВАРНА, ПЛЕНАРНА ЗАЛА

    15:00 ч. Изгубените / Прiпутнi (Украина), 2017, 97'43''

    17:00 ч. Съществуване / Dasein (Германия), 2017, 92'

    19:00 ч. Пощальонът (България), 2016, 82'

    ....Място: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА, ЗАЛА 3
    15:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА ЗДРАВНИ ФИЛМИ

    Моята поезия / MINHA POESIA (Бразилия), 2016, 24'04''

    Дашиел: пътуване през аутизма (САЩ), , 5'50''

    Пастирът (Холандия), 2016, 22'26''

    Реципиентът (Нова Зеландия), 2016, 14'34''

    Академик A.A.Покровски (Русия), , 15'47''

    17:00 ч. Знам, че си там (Белгия), , 86'34''

    ....Място: СОЦИАЛНА ЧАЙНА

    14:00 ч. Заблудите (България), 2017, 106'
    16:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА КЪСОМЕТРАЖНИ ФИЛМИ

    Дамония (Белгия), 2016, 13‘30‘‘

    Лурна (Испания), 2016, 15'

    Дисоциация (България), 2016, 4'07''

    Исках да ме няма / Исках да ме няма (България), 2016, 7'

    Сирин / Сирин (България), 2015, 16'34''

    Трета стая / Трета стая (България), 2017, 8'18''

    Добри / Добри (България), 2016, 16'34''

    Удари ме / Удари ме (България), 2015, 14'04''

    18:00 ч. Островите и китовете (Великобритания и Дания), 2016, 80'39''

    ....Място: ТЕАТЪР „БЪЛГАРАН"

    17:00 ч. Диванът на Сталин / Le divan de Staline (Франция), 2016, 92'

    19:00 ч. Фортуната / Fortunata (Италия), 2017, 103'

    ....Място:ЗЛАТНА ВАРНА (БРЮХАУЗ „ЧЕРНАТА ОВЦА“)

    21 нощи с Пати / Vingt et une nuits avec pattie (Франция), 2015, 115'
    Повече информация за прожекциите ТУК
    .........
    15.10 НЕДЕЛЯ

    ....Място: СОК „КАМЧИЯ“

    14:00 ч. Игрище / Коробка (Русия), 2015, 99'
    16:00 ч. РЕТРО ПАНОРАМА НА ФИЛМИ НА ЧЕРВЕНИЯ КРЪСТ И ЧЕРВЕНИЯ ПОЛУМЕСЕЦ

    Елеонора – забравената кралица (България), 2012, 30'

    Ръце, които помагат (Австралия), 1967, 13'40''

    Послание от Оланд (Лигата на ЧК/ЧП, МКЧП, Финландски Червен кръст и Шведски Червен кръст), 1984, 26'31''

    Да преживееш циклона (Лигата на ЧК/ЧП, Юнеско, Световна метеорологична организация), 1975, 16'42''

    За детски усмивки по целия свят (Лигата на ЧК/ЧП, Унгария и България), 1979, 13'08''

    Действия при спешни случаи / Gestes D'urgence (Международната здравна организация, ИЛО, Лигата на ЧК/ЧП (Женева, Швейцария)), 1977, 7'34''

    Външни кръвоизливи 1 / Hemoragies Externes 1 Compression (Международната здравна организация, ИЛО, Лигата на ЧК/ЧП (Женева, Швейцария)), 1977, 7'34''

    Външни кръвоизливи 2 / Hemorragies Externes Ii Garrot (Международната здравна организация, ИЛО, Лигата на ЧК/ЧП (Женева, Швейцария)), 1977, 6'15

    Имобилизация на фрактури на долен крайник / Immobilisation De Fractures Du Member Inferieur (Международната здравна организация, ИЛО, Лигата на ЧК/ЧП (Женева, Швейцария)), 1977, 8'55''

    19:00 ч. ОФИЦИАЛНО ЗАКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛА
    Наградени филми

    ....Място: ОБЩИНА ВАРНА, ПЛЕНАРНА ЗАЛА

    15:00 ч. Затъмнение / (Иран), 2017, 90'

    17:00 ч. (България), 2016, 39'

    19:00 ч. Звездата на Алжир / L'etoile d'Alger (Алжир), 2016, 101'10''

    ....Място: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА, ЗАЛА 3
    15:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА ФИЛМИ НА ЧЕРВЕНИЯ КРЪСТ И ЧЕРВЕНИЯ ПОЛУМЕСЕЦ

    Хуманитарна операция в Сирия (Турция), 2015, 7'25''

    Да спасим живот / AXA (Мексико), 2015, 2'58''

    Програма за действия при наводнения / Programa de resilencia ante inundaciones (Мексико), 2015, 3'25''

    Здравословно хранене (България), 2015, 13'13''

    Не съм аз / No Soy Yo (Мексико), 2016, 3'26''

    Глухарче / Dent de Lleo (Испания), 2016, 7'

    Време на надежда (Унгария), 2016, 3'52''

    Отвъд видимите белези (Швейцария), 2017, 10'15''

    Първа помощ (Франция), 2017, 1'40''

    Прави разлика (Франция), 2017, 1'37''

    Международен комитет на Червения кръст (Индия), 2014, 30''

    Кухня / Muftak (Турция), 2017, 17'21''

    Въз основа на силата на полумесеца (Турция), 2016, 1'19''

    Минералната вода на Червения полумесец в специална бутилка / K?z?lay Maden Suyu Premium Sise'de (Турция), 2016, 1'10''

    Тази бутилка дава началото на това да бъдеш добронамерен / ard?mseven Olmak Bu Siseyle Baslar (Турция), 2016, 1'

    17:00 ч. Сива материя / Hersenleed (Холандия), 2017, 83'

    ....Място: СОЦИАЛНА ЧАЙНА

    14:00 ч. Дървото, около което се въртеше животът (България), 2016, 49'39''
    16:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА КЪСОМЕТРАЖНИ ФИЛМИ

    Място / Un lugar (Испания), 2016, 12'

    Кандела (Испания), 2016, 19'44''

    Симон, ти магаре! / T'es con Simon! (Франция), 2016, 13'40''

    Дирижабъл / Дирижабль (Русия), 2016, 30'

    Пътят към дома / Vagen hem (Швеция), 2015, 12'

    Толкова близо до мен / Толкова близо до мен (Италия), 2017, 3'59''

    18:00 ч. Пани; Жени, наркотици и Катманду. (Тайланд и Непал), 2017, 87'

    ....Място: ЗЛАТНА ВАРНА (БРЮХАУЗ „ЧЕРНАТА ОВЦА“)

    19:00 ч. Врагове / Врагове (България), 2017, 101'
    Повече информация за прожекциите ТУК
    ........................

    16.10 ПОНЕДЕЛНИК

    ....Място: ОБЩИНА ВАРНА, ПЛЕНАРНА ЗАЛА

    17:00 ч. Заблудите (България), 2017, 106'

    19:00 ч. Моят брат - герой / Ach Sheli Gibor (Израел, Индия), 2016, 78'

    ....Място: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА, ЗАЛА 3
    15:00 ч. ПАНОРАМА ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ

    Ума Кори (Ценна вода) / Uma Kori (Agua Valiosa) (Чили), 2017, 5'

    Обаждане от цистерна 6 (Щвеция), 2017, 21'25''

    Триполи: Път за помирение – Част 1 / (Либия), 2017, 8'32''

    Като роби по време на свобода (Италия), 2016, 20'

    Не идвайте в Европа (Швеция), 2016, 12'43''

    Най-силната тишина / O mais barulhento silencio (Бразилия), 2016, 15'
    17:00 ч. ПАНОРАМА КЪСОМЕТРАЖНИ ИГРАЛНИ ФИЛМИ

    Всички зими, които не съм видял (Иран), 2014, 17'

    Маргарет (САЩ), 2015, 13'

    Затворник 9157 (Канада), 2017, 29'45''

    Кръмп (Германия), 2016, 7'

    Бивши / Бывшие (Русия), 2016, 15'

    Цял (Великобритания), 2017, 12'

    В периферията / В Стороне (Русия), 2016, 12'

    Пушко (Иран), 2017, 1‘50‘‘
    Повече информация за прожекциите ТУК
    ................
    17.10 ВТОРНИК

    ....Място: ОБЩИНА ВАРНА, ПЛЕНАРНА ЗАЛА
    17:00 ч. ПАНОРАМА ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ

    Един светъл образ (България), 2015, 50'

    Да дариш кръв няма цена (България), 2016, 21'46''

    19:00 ч. Лятно време / La belle saison (Франция), 2015, 105'

    ....Място: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА, ЗАЛА 3
    15:00 ч. ПАНОРАМА ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ

    Елегии за Самава / (Ирак), 2017, 18'38''

    Пътят, по който не поехме (Индия), 2016, 18'09''

    Погребението на куклата (Непал), 2016, 10'55''

    Неудържими (Хърватска), 2017, 12'30''

    Свят между четири стени (Индия), 2015, 22'26''

    Тук, до пътя / Tu pored puta (Хърватска), 2015, 19'47''
    17:00 ч. ПАНОРАМА КЪСОМЕТРАЖНИ ИГРАЛНИ ФИЛМИ

    Чупливата кукла на татко (Иран), 2015, 15'

    Вярата (Иран), 2015, 2'30''

    Под гръмотевиците (Иран), 2017, 1'40''

    Пазител (Австралия), 2017, 10'03''

    Майчина прегръдка (Иран), 2016, 2'22''

    Война или мир (Иран), 2016, 3'50''

    Шрапнелът / Осколок (Русия), 2016, 4'10''

    Пукнатина / La grieta (Испания), 2016, 3'48''

    Представи си / Представь (Русия), 2017, 15'

    Южната крепост (Япония), 2017, 6'48''

    Тъмно синьо с нюанси червено / Azul Oscuro Tirando A Rojo (Испания), 2016, 1'19''

    Лети (Ирак), 2017, 3'29''

    Отвъд морето / Al di la del mare (Италия), 2016, 20'

    Огнище / (Сирия), 2017, 11'42''
    Повече информация за прожекциите ТУК
    ............
    18.10 СРЯДА

    ....Място: ОБЩИНА ВАРНА, ПЛЕНАРНА ЗАЛА
    17:00 ч. ПАНОРАМА ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ

    Прохождането (България), 2016, 29'

    The Two Gabrovski (България), 2016, 29'
    19:00 ч. ТУРИН ЪНДЪРГРАУНД ФЕСТИВАЛ

    Аполон (Франция), 2015, 8'

    Поздравления (Ливан), 2015, 21'28“

    Грубо (Франция), 2015, 18'10“

    Суха земя (САЩ), 2015, 21'46“

    ....Място: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА, ЗАЛА 3
    15:00 ч. ПАНОРАМА ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ

    Талибе. Деца роби в Западна Африка / Talibes. Infants esclaus a l'Africa Occidental (Испания), 2016, 43'

    От любов към Бог (Кипър), 2017, 19'45''

    Синмалин (Тайланд), , 29'52''

    Бутащите деца (Бангладеш), 2016, 3'45''

    Необходимостта няма закон (Египет), , 6'01''
    17:00 ч. ПАНОРАМА КЪСОМЕТРАЖНИ ИГРАЛНИ ФИЛМИ

    Започваме със смърт (Иран), 2017, 5'55''

    Аз съм Соня / Je suis Sonia (Франция), 2017, 12'20''

    Смирен / Смиренний (Украина), 2017, 2'25''

    Коледата на Ал Шейх / Al Sheikh Noel (Ирак), 2017, 20'59''

    Небето е синьо навсякъде / Der Himmel ist uberall blau (Германия), 2016, 27'21''

    Кукла / Lutka (Хърватска), 2017, 8'06''

    Малката кошница / Kicik araba (Азейрбайджан), 2017, 14'38''

    Давай, Юст! / Sarauj, Just! (Латвия), 2017, 10'45''
    Повече информация за прожекциите ТУК
    ...............
    19.10 ЧЕТВЪРТЪК

    ....Място: ОБЩИНА ВАРНА, ПЛЕНАРНА ЗАЛА
    17:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА ФИЛМИ НА ЧЕРВЕНИЯ КРЪСТ И ЧЕРВЕНИЯ ПОЛУМЕСЕЦ

    Ода за радостта (от спасяването) (Гърция), , 9'29''

    Кампания на Хърватския Червен кръст (Хърватска), , 33''

    150 години Швейцарски Червен кръст (Швейцария), , 6'30''

    Клуб майка и дете: здраве (Швейцария), 2016, 3'17''

    Грижа за очите: лекари, операции, болници (Швейцария), 2016, 3'21“

    Превенция на маларията (Швейцария), 2016, 7'17''

    Аз, ти и приятели (България), 2017, 27'28''

    Общностен център (Турция), 2015, 12'30''

    Ежедневието на едно сирийско семейство (Турция), 2015, 7'

    19:00 ч. Новото дете / Le nouveau (Франция), 2015, 81'

    ....Място: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА, ЗАЛА 3
    15:00 ч. ПАНОРАМА ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ

    Ръчно зрение (САЩ), 2016, 9'03''

    Преодоляване на неподвижността / Transfer de Movimento (Португалия), 2017, 4'59''

    Дишане (САЩ), 2017, 3'46''

    Аз съм рейнджър (Южна Африка), , 4'59''

    Мвавита, родена по време на война (Италия), 2017, 15'26''

    Алегро / Allegro (Колумбия), 2016, 18'38''

    На ръба на здравия разум (Босна и Херцеговина), 2017, 26'35''

    Децата на почвата (Индия), 2016, 9'59''

    17:00 ч. ПАНОРАМА КЪСОМЕТРАЖНИ ИГРАЛНИ ФИЛМИ

    Денят на жената / Her Zindagi (Индия), 2017, 9'35''

    Пристигнали (Белгия), 2017, 16'

    Беланка (Испания), 2016, 17'39''

    Червено (Иран), 2015, 1'40''

    Инверсия (Иран), 2016, 52''

    Огън (Иран), 2016, 1'40''

    Пълноцветен (Иран), 2016, 48''

    Приближаване (Иран), 2016, 3'55''

    Линията (Иран), 2017, 1'25''

    Под 0° (Коста Рика), 2016, 4'54''

    Всичко за Емили / A Propos d'Emilie (Италия), 2016, 7'

    Кулокран (Иран), 2017, 25'11''


    ВСИЧКИ ПРОЖЕКЦИИ СА С ВХОД СВОБОДЕН С ИЗКЛЮЧЕНИЕ НА ТЕЗИ В ТЕАТЪР „БЪЛГАРАН

    Къде и кога
    от 12.10 до 19.10
    Варна
     
    В момента има обявени дати за събитието. Виж Къде и кога
    Информирай ме за следващи дати на това събитие във Варна
    e-mail:
     код:
    Афиш Варна
       Сряда /18.10/   Чет Пет Съб Нед Пон Вто
    Кино
    Други
     Програма на Международен фестивал на червенокръстките и здравни филми
          Варна
    Кино
     Блейд Рънър 2049
          Кино Арена - Мол Варна - 12:30, 15:45, 19:00, 22:15 ч.
          Кино Арена - Мол Варна - 20:45 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол Варна - 13:00, 16:15, 19:30, 22:45 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол Варна - 13:00, 16:15, 19:30, 22:45 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол Варна - 14:45, 18:00, 21:15 ч.
    Кино
    За деца
     Емоджи: Филмът
          Кино Арена - Гранд Мол Варна - 13:00, 15:00, 17:00 ч.
          Кино Арена - Мол Варна - 11:30, 13:45, 16:20, 18:30 ч.
    Кино
     Кино-литературен фестивал Cinelibri, Варна 2017 - Програма
          ФКЦ - Зала Европа
    Кино
     Предчувствие за край
          ФКЦ - Зала Европа - 19:00 ч.
    Кино
     12 А
          Кино Арена - Мол Варна - 12:15, 14:15, 19:00, 21:00 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол Варна - 12:45 ч.
    Кино
     Бари Сийл: Наркотрафикантът
          Кино Арена - Мол Варна - 16:45, 19:15 ч.
    Кино
     Вездесъщият
          Кино Арена - Мол Варна - 12:00, 14:45, 17:20, 20:00, 22:30 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол Варна - 12:50, 15:20, 17:50, 19:00, 20:30, 21:30, 23:00 ч.
          ФКЦ - Зала Европа - 20.30 ч.
    Кино
     Линия на смъртта
          Кино Арена - Мол Варна - 12:50, 15:15, 17:45, 20:00, 22:20 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол Варна - 12:30, 17:00, 19:15, 21:40 ч.
    Кино
     ТО - филм
          Кино Арена - Мол Варна - 20:15 ч.
    Кино
     Довереникът на кралицата
          Кино Арена - Гранд Мол Варна - 19:45, 22:15 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол Варна - 15:50 ч.
    Кино
     Lego® Ninjago: Филмът
          Кино Арена - Гранд Мол Варна - 11:30, 13:50 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол Варна - 14:50 ч.
    Кино
     Всички мои мъже
          Кино Арена - Гранд Мол Варна - 13:45, 18:10, 20:15, 22:20 ч.
    Кино
     Търговският пътник
          ФКЦ - Зала 6 - 18:00 ч.
    Кино
     Диванът на Сталин
          ФКЦ - Зала 6 - 20:00 ч.
    Кино
     Снежният човек
          Кино Арена - Гранд Мол Варна - 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30 ч.
    Изложби
     "Св. Лука" - Сдружение варненски художници
          Градска художествена галерия
          Градска художествена галерия - 18:00 ч.
    Музеи
    Изложби
     „Из варненския училищен живот” - изложба
          Музей на Възраждането - 10 - 17 ч.
    Изложби
     Съвместна изложба
          Музей "Георги Велчев" - ул. "Радко Димитриев" 8
    Изложби
     "Различни сезони" - Веселин Начев
          Галерия „A & G Art Meeting“
          Галерия „A & G Art Meeting“ - 18:30 ч.
    Изложби
     Изложба "Начало"
          Градска художествена галерия
    Изложби
     Филателно море
          Военноморски музей
    Изложби
     “30 от 70“ - Иван Ненков, Колекционерът“
          Градска художествена галерия
    Изложби
     Ноктюрно
          Галерия „Арт Маркони”
    Изложби
     Тони Тодоров и Симо Борисов: „Хроники на стихиите“
          Галерия Le Papillоn
    Изложби
     Янко Маринов: "Преображения"
          Градска художествена галерия
    Кино
     Kingsman: Златният кръг
          Кино Арена - Мол Варна - 14:00, 16:15, 19:45, 21:45 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол Варна - 16:00, 18:45, 21:45 ч.
    Кино
    За деца
     My little pony - Филмът
          Кино Арена - Мол Варна - 11:15, 13:30, 15:45, 18:00 ч.
          Кино Арена - Гранд Мол Варна - 11:00, 13:10, 15:15, 17:20 ч.
    Концерти
     Руслан Мъйнов - Любими руски песни
          ФКЦ - Зала 1 - 19:00 ч.
    Музеи
     Най-ранните следи от човешко присъствие
          Археологически музей
       Сряда /18.10/   Чет Пет Съб Нед Пон Вто

    Организаторите си запазват правото за промяна в афиша,
    за което Moreto.net не носи отговорност.

    Полезно
    Женско списание Кино-програма
    Спешен зъболекар Театър
    Криолиполиза Сметка за вода
    Цялата баня Сметка за ток
    Имоти във Варна Кадастър, ПУП
    Препоръчваме
    Хотел „Йо“ ТОП Ключари Варна
    Нова година в Израел Разписание БДЖ
    Гаражни врати Промо Икономични бойлери
    Матраци и спални Без вредители
    Поръчка на храна Мека мебел
    Акценти
    Тони Тодоров и Симо Борисов: „Хроники на стихиите“

    Галерия Le Papillоn
    Янко Маринов: "Преображения"

    Градска художествена галерия
    Kingsman: Златният кръг

    Кино Арена - Мол Варна
    14:00, 16:15, 19:45, 21:45ч.
    My little pony - Филмът

    Кино Арена - Мол Варна
    11:15, 13:30, 15:45, 18:00ч.
    Руслан Мъйнов - Любими руски песни

    ФКЦ - Зала 1
    19:00ч.
    Най-ранните следи от човешко присъствие

    Археологически музей
    Програма на Международен фестивал на червенокръстките и здравни филми

    Варна
    Блейд Рънър 2049

    Кино Арена - Мол Варна
    12:30, 15:45, 19:00, 22:15ч.
    Емоджи: Филмът

    Кино Арена - Гранд Мол Варна
    13:00, 15:00, 17:00ч.
    Кино-литературен фестивал Cinelibri, Варна 2017 - Програма

    ФКЦ - Зала Европа
     © Moreto.net - Сайтът на Варна RSS Новини   RSS Обяви   Условия   Форум   Блог   Пауза   Реклама   Контакти  
    ПРИЯТЕЛИ: 
    0.2 + 0.3
    Бургас   Казанлък   Монтана   Несебър   Сандански   MyHoliday.bg   Приятели   Запознанства   Elmaz.rs   Моите пари  
    Moreto.net в Google+ и Facebook