Регистрация
3.0°C     Направи Moreto.net начална страница
Начало
Пътеводител
Новини
Афиш
WEB указател
Снимки
Обяви
Предстоящо
ВСИЧКИ
Кино
Театър
Концерти
Опера и балет
Спектакли
Музеи
Клубове
За деца
Изложби
Други
Архив събития
Добави събитие
Черноморието

До плажа на Карадере /от турски Черен дол/ се стига през отбивката на пътя Варна/Бургас. Мястото се посещава подобно на Иракли от много хора на палатка, привличащо заради природната си девствена красота...
Черноморието

Нос Калиакра се намира на около 12 км от Каварна. Получил името си от гръцки в превод "добър /хубав/ нос", висок 70 метра той е вдаден 2 км в морето. С това си име се споменава за първи път в морска карта от 1318 година. Най-ранни заселници по тези места около 4 в. пр.н.е. били тиризите...
Снимки

Още снимки от "Есенна Варна"

Още снимки от "Морската градина"
Анонс

Програма на Международен фестивал на червенокръстките и здравни филми

12-15 октомври Варна 2017

11.10 СРЯДА

....Място: СОК „КАМЧИЯ“

14:00 ч. Необикновени хора (Турция), 2015, 45'

16:00 ч. На честотите на природата (България), 2017, 30'

18:00 ч. Врагове / Врагове (България), 2017, 101'

Повече информация за прожекциите ТУК
...........

12.10 ЧЕТВЪРТЪК

....Място: СОК „КАМЧИЯ“

14:00 ч. Кино на длан (България), 2017, 90'

16:00 ч. История на добротата / Istoria binelui (Румъния), , 78'

19:00 ч. ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛА
Фортуната / Fortunata (Италия), 2017, 103'


....Място: ОБЩИНА ВАРНА, ПЛЕНАРНА ЗАЛА

17:00 ч. Откраднат Живот (България), 2016, 30'

19:00 ч. Белите рицари / Les chevaliers blancs (Франция), 2015, 112'

....Място: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА, ЗАЛА 3

15:00 ч. Епоха (България), 2016, 40'
17:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА ЗДРАВНИ ФИЛМИ

Оптимални грижи за болните от хемофилия (България), 2017, 19'40''

Диагноза рак...не си сам (България), 2016, 16'37''

Случаят “Елисавета“ (България), 2016, 30'03''

....Място: СОЦИАЛНА ЧАЙНА
16:00 ч. НАТФИЗ

Всяка неделя (България), 2015, 9'

Защитени жилища (България), 2015, 15'

ГМО (България), 2015, 30'

Пеперудени деца (България), 2015, 8'
18:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ

Свещен зоопарк (Израел), , 60'

Прави музика, a не война (Украина), 2016, 1'53''

....Място: ЗЛАТНА ВАРНА (БРЮХАУЗ „ЧЕРНАТА ОВЦА“)

19:00 ч. Другата страна на надеждата / Toivon tuolla puolen (Финландия), 2017, 98'
Повече информация за прожекциите ТУК
...........

13.10 ПЕТЪК

....Място: СОК „КАМЧИЯ“
14:00 ч. ПАНОРАМА ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ

Душа от море (България), 2016, 11'18''

Спомняме си... (България), 2017, 20'

Зелените дяволи на Варна (България), 2017, 30'

Живот със Синдром на Даун (България), 2017, 6'40''

Да пораснеш голям (България), 2017, 10'24''
16:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА ФИЛМИ НА ЧЕРВЕНИЯ КРЪСТ И ЧЕРВЕНИЯ ПОЛУМЕСЕЦ

Ода за радостта (от спасяването) (Гърция), , 9'29''

Кампания на Хърватския Червен кръст (Хърватска), , 33''

150 години Швейцарски Червен кръст (Швейцария), , 6'30''

Клуб майка и дете: здраве (Швейцария), 2016, 3'17''

Грижа за очите: лекари, операции, болници (Швейцария), 2016, 3'21“

Превенция на маларията (Швейцария), 2016, 7'17''

Аз, ти и приятели (България), 2017, 27'28''

Общностен център (Турция), 2015, 12'30''

Ежедневието на едно сирийско семейство (Турция), 2015, 7'

18:00 ч. Диванът на Сталин / Le divan de Staline (Франция), 2016, 92'

....Място: ОБЩИНА ВАРНА, ПЛЕНАРНА ЗАЛА

17:00 ч. Окото на Минотавъра (България), 2017, 45'

19:00 ч. Пътуване във времето (САЩ), 2016, 90'

....Място: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА, ЗАЛА 3

15:00 ч. Тумор (Иран), 2016, 44'

17:00 ч. Завийте наляво: преживейте невероятното (САЩ), 2017, 42'

....Място: СОЦИАЛНА ЧАЙНА

16:00 ч. В сянката на големите дървета / В тени больших деревьев (Русия), 2016, 45'

18:00 ч. Изход / Exodos (Франция), 2017, 69'50''

....Място: ТЕАТЪР „БЪЛГАРАН"

19:00 ч. Остатъчни образи / Powidoki (Полша), 2016, 98'

....Място:ЗЛАТНА ВАРНА (БРЮХАУЗ „ЧЕРНАТА ОВЦА“)

НАЙ-ЩАСТЛИВИЯТ ДЕН В ЖИВОТА НА ОЛИ МАКИ / Hymyileva mies (Финландия), 2016, 92'
Повече информация за прожекциите ТУК
...........
14.10 СЪБОТА

....Място: СОК „КАМЧИЯ“
14:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА ФИЛМИ НА ЧЕРВЕНИЯ КРЪСТ И ЧЕРВЕНИЯ ПОЛУМЕСЕЦ

Хуманитарна операция в Сирия (Турция), 2015, 7'25''

Да спасим живот / AXA (Мексико), 2015, 2'58''

Програма за действия при наводнения / Programa de resilencia ante inundaciones (Мексико), 2015, 3'25''

Здравословно хранене (България), 2015, 13'13''

Не съм аз / No Soy Yo (Мексико), 2016, 3'26''

Глухарче / Dent de Lleo (Испания), 2016, 7'

Време на надежда (Унгария), 2016, 3'52''

Отвъд видимите белези (Швейцария), 2017, 10'15''

Първа помощ (Франция), 2017, 1'40''

Прави разлика (Франция), 2017, 1'37''

Международен комитет на Червения кръст (Индия), 2014, 30''

Кухня / Muftak (Турция), 2017, 17'21''

Въз основа на силата на полумесеца (Турция), 2016, 1'19''

Минералната вода на Червения полумесец в специална бутилка / K?z?lay Maden Suyu Premium Sise'de (Турция), 2016, 1'10''

Тази бутилка дава началото на това да бъдеш добронамерен / ard?mseven Olmak Bu Siseyle Baslar (Турция), 2016, 1'

16:00 ч. Спомен за страха / Спомен за страха (България), 2016, 82'

18:00 ч. Остатъчни образи / Powidoki (Полша), 2016, 98'

....Място: ОБЩИНА ВАРНА, ПЛЕНАРНА ЗАЛА

15:00 ч. Изгубените / Прiпутнi (Украина), 2017, 97'43''

17:00 ч. Съществуване / Dasein (Германия), 2017, 92'

19:00 ч. Пощальонът (България), 2016, 82'

....Място: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА, ЗАЛА 3
15:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА ЗДРАВНИ ФИЛМИ

Моята поезия / MINHA POESIA (Бразилия), 2016, 24'04''

Дашиел: пътуване през аутизма (САЩ), , 5'50''

Пастирът (Холандия), 2016, 22'26''

Реципиентът (Нова Зеландия), 2016, 14'34''

Академик A.A.Покровски (Русия), , 15'47''

17:00 ч. Знам, че си там (Белгия), , 86'34''

....Място: СОЦИАЛНА ЧАЙНА

14:00 ч. Заблудите (България), 2017, 106'
16:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА КЪСОМЕТРАЖНИ ФИЛМИ

Дамония (Белгия), 2016, 13‘30‘‘

Лурна (Испания), 2016, 15'

Дисоциация (България), 2016, 4'07''

Исках да ме няма / Исках да ме няма (България), 2016, 7'

Сирин / Сирин (България), 2015, 16'34''

Трета стая / Трета стая (България), 2017, 8'18''

Добри / Добри (България), 2016, 16'34''

Удари ме / Удари ме (България), 2015, 14'04''

18:00 ч. Островите и китовете (Великобритания и Дания), 2016, 80'39''

....Място: ТЕАТЪР „БЪЛГАРАН"

17:00 ч. Диванът на Сталин / Le divan de Staline (Франция), 2016, 92'

19:00 ч. Фортуната / Fortunata (Италия), 2017, 103'

....Място:ЗЛАТНА ВАРНА (БРЮХАУЗ „ЧЕРНАТА ОВЦА“)

21 нощи с Пати / Vingt et une nuits avec pattie (Франция), 2015, 115'
Повече информация за прожекциите ТУК
.........
15.10 НЕДЕЛЯ

....Място: СОК „КАМЧИЯ“

14:00 ч. Игрище / Коробка (Русия), 2015, 99'
16:00 ч. РЕТРО ПАНОРАМА НА ФИЛМИ НА ЧЕРВЕНИЯ КРЪСТ И ЧЕРВЕНИЯ ПОЛУМЕСЕЦ

Елеонора – забравената кралица (България), 2012, 30'

Ръце, които помагат (Австралия), 1967, 13'40''

Послание от Оланд (Лигата на ЧК/ЧП, МКЧП, Финландски Червен кръст и Шведски Червен кръст), 1984, 26'31''

Да преживееш циклона (Лигата на ЧК/ЧП, Юнеско, Световна метеорологична организация), 1975, 16'42''

За детски усмивки по целия свят (Лигата на ЧК/ЧП, Унгария и България), 1979, 13'08''

Действия при спешни случаи / Gestes D'urgence (Международната здравна организация, ИЛО, Лигата на ЧК/ЧП (Женева, Швейцария)), 1977, 7'34''

Външни кръвоизливи 1 / Hemoragies Externes 1 Compression (Международната здравна организация, ИЛО, Лигата на ЧК/ЧП (Женева, Швейцария)), 1977, 7'34''

Външни кръвоизливи 2 / Hemorragies Externes Ii Garrot (Международната здравна организация, ИЛО, Лигата на ЧК/ЧП (Женева, Швейцария)), 1977, 6'15

Имобилизация на фрактури на долен крайник / Immobilisation De Fractures Du Member Inferieur (Международната здравна организация, ИЛО, Лигата на ЧК/ЧП (Женева, Швейцария)), 1977, 8'55''

19:00 ч. ОФИЦИАЛНО ЗАКРИВАНЕ НА ФЕСТИВАЛА
Наградени филми

....Място: ОБЩИНА ВАРНА, ПЛЕНАРНА ЗАЛА

15:00 ч. Затъмнение / (Иран), 2017, 90'

17:00 ч. (България), 2016, 39'

19:00 ч. Звездата на Алжир / L'etoile d'Alger (Алжир), 2016, 101'10''

....Място: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА, ЗАЛА 3
15:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА ФИЛМИ НА ЧЕРВЕНИЯ КРЪСТ И ЧЕРВЕНИЯ ПОЛУМЕСЕЦ

Хуманитарна операция в Сирия (Турция), 2015, 7'25''

Да спасим живот / AXA (Мексико), 2015, 2'58''

Програма за действия при наводнения / Programa de resilencia ante inundaciones (Мексико), 2015, 3'25''

Здравословно хранене (България), 2015, 13'13''

Не съм аз / No Soy Yo (Мексико), 2016, 3'26''

Глухарче / Dent de Lleo (Испания), 2016, 7'

Време на надежда (Унгария), 2016, 3'52''

Отвъд видимите белези (Швейцария), 2017, 10'15''

Първа помощ (Франция), 2017, 1'40''

Прави разлика (Франция), 2017, 1'37''

Международен комитет на Червения кръст (Индия), 2014, 30''

Кухня / Muftak (Турция), 2017, 17'21''

Въз основа на силата на полумесеца (Турция), 2016, 1'19''

Минералната вода на Червения полумесец в специална бутилка / K?z?lay Maden Suyu Premium Sise'de (Турция), 2016, 1'10''

Тази бутилка дава началото на това да бъдеш добронамерен / ard?mseven Olmak Bu Siseyle Baslar (Турция), 2016, 1'

17:00 ч. Сива материя / Hersenleed (Холандия), 2017, 83'

....Място: СОЦИАЛНА ЧАЙНА

14:00 ч. Дървото, около което се въртеше животът (България), 2016, 49'39''
16:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА КЪСОМЕТРАЖНИ ФИЛМИ

Място / Un lugar (Испания), 2016, 12'

Кандела (Испания), 2016, 19'44''

Симон, ти магаре! / T'es con Simon! (Франция), 2016, 13'40''

Дирижабъл / Дирижабль (Русия), 2016, 30'

Пътят към дома / Vagen hem (Швеция), 2015, 12'

Толкова близо до мен / Толкова близо до мен (Италия), 2017, 3'59''

18:00 ч. Пани; Жени, наркотици и Катманду. (Тайланд и Непал), 2017, 87'

....Място: ЗЛАТНА ВАРНА (БРЮХАУЗ „ЧЕРНАТА ОВЦА“)

19:00 ч. Врагове / Врагове (България), 2017, 101'
Повече информация за прожекциите ТУК
........................

16.10 ПОНЕДЕЛНИК

....Място: ОБЩИНА ВАРНА, ПЛЕНАРНА ЗАЛА

17:00 ч. Заблудите (България), 2017, 106'

19:00 ч. Моят брат - герой / Ach Sheli Gibor (Израел, Индия), 2016, 78'

....Място: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА, ЗАЛА 3
15:00 ч. ПАНОРАМА ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ

Ума Кори (Ценна вода) / Uma Kori (Agua Valiosa) (Чили), 2017, 5'

Обаждане от цистерна 6 (Щвеция), 2017, 21'25''

Триполи: Път за помирение – Част 1 / (Либия), 2017, 8'32''

Като роби по време на свобода (Италия), 2016, 20'

Не идвайте в Европа (Швеция), 2016, 12'43''

Най-силната тишина / O mais barulhento silencio (Бразилия), 2016, 15'
17:00 ч. ПАНОРАМА КЪСОМЕТРАЖНИ ИГРАЛНИ ФИЛМИ

Всички зими, които не съм видял (Иран), 2014, 17'

Маргарет (САЩ), 2015, 13'

Затворник 9157 (Канада), 2017, 29'45''

Кръмп (Германия), 2016, 7'

Бивши / Бывшие (Русия), 2016, 15'

Цял (Великобритания), 2017, 12'

В периферията / В Стороне (Русия), 2016, 12'

Пушко (Иран), 2017, 1‘50‘‘
Повече информация за прожекциите ТУК
................
17.10 ВТОРНИК

....Място: ОБЩИНА ВАРНА, ПЛЕНАРНА ЗАЛА
17:00 ч. ПАНОРАМА ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ

Един светъл образ (България), 2015, 50'

Да дариш кръв няма цена (България), 2016, 21'46''

19:00 ч. Лятно време / La belle saison (Франция), 2015, 105'

....Място: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА, ЗАЛА 3
15:00 ч. ПАНОРАМА ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ

Елегии за Самава / (Ирак), 2017, 18'38''

Пътят, по който не поехме (Индия), 2016, 18'09''

Погребението на куклата (Непал), 2016, 10'55''

Неудържими (Хърватска), 2017, 12'30''

Свят между четири стени (Индия), 2015, 22'26''

Тук, до пътя / Tu pored puta (Хърватска), 2015, 19'47''
17:00 ч. ПАНОРАМА КЪСОМЕТРАЖНИ ИГРАЛНИ ФИЛМИ

Чупливата кукла на татко (Иран), 2015, 15'

Вярата (Иран), 2015, 2'30''

Под гръмотевиците (Иран), 2017, 1'40''

Пазител (Австралия), 2017, 10'03''

Майчина прегръдка (Иран), 2016, 2'22''

Война или мир (Иран), 2016, 3'50''

Шрапнелът / Осколок (Русия), 2016, 4'10''

Пукнатина / La grieta (Испания), 2016, 3'48''

Представи си / Представь (Русия), 2017, 15'

Южната крепост (Япония), 2017, 6'48''

Тъмно синьо с нюанси червено / Azul Oscuro Tirando A Rojo (Испания), 2016, 1'19''

Лети (Ирак), 2017, 3'29''

Отвъд морето / Al di la del mare (Италия), 2016, 20'

Огнище / (Сирия), 2017, 11'42''
Повече информация за прожекциите ТУК
............
18.10 СРЯДА

....Място: ОБЩИНА ВАРНА, ПЛЕНАРНА ЗАЛА
17:00 ч. ПАНОРАМА ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ

Прохождането (България), 2016, 29'

The Two Gabrovski (България), 2016, 29'
19:00 ч. ТУРИН ЪНДЪРГРАУНД ФЕСТИВАЛ

Аполон (Франция), 2015, 8'

Поздравления (Ливан), 2015, 21'28“

Грубо (Франция), 2015, 18'10“

Суха земя (САЩ), 2015, 21'46“

....Място: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА, ЗАЛА 3
15:00 ч. ПАНОРАМА ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ

Талибе. Деца роби в Западна Африка / Talibes. Infants esclaus a l'Africa Occidental (Испания), 2016, 43'

От любов към Бог (Кипър), 2017, 19'45''

Синмалин (Тайланд), , 29'52''

Бутащите деца (Бангладеш), 2016, 3'45''

Необходимостта няма закон (Египет), , 6'01''
17:00 ч. ПАНОРАМА КЪСОМЕТРАЖНИ ИГРАЛНИ ФИЛМИ

Започваме със смърт (Иран), 2017, 5'55''

Аз съм Соня / Je suis Sonia (Франция), 2017, 12'20''

Смирен / Смиренний (Украина), 2017, 2'25''

Коледата на Ал Шейх / Al Sheikh Noel (Ирак), 2017, 20'59''

Небето е синьо навсякъде / Der Himmel ist uberall blau (Германия), 2016, 27'21''

Кукла / Lutka (Хърватска), 2017, 8'06''

Малката кошница / Kicik araba (Азейрбайджан), 2017, 14'38''

Давай, Юст! / Sarauj, Just! (Латвия), 2017, 10'45''
Повече информация за прожекциите ТУК
...............
19.10 ЧЕТВЪРТЪК

....Място: ОБЩИНА ВАРНА, ПЛЕНАРНА ЗАЛА
17:00 ч. СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА ФИЛМИ НА ЧЕРВЕНИЯ КРЪСТ И ЧЕРВЕНИЯ ПОЛУМЕСЕЦ

Ода за радостта (от спасяването) (Гърция), , 9'29''

Кампания на Хърватския Червен кръст (Хърватска), , 33''

150 години Швейцарски Червен кръст (Швейцария), , 6'30''

Клуб майка и дете: здраве (Швейцария), 2016, 3'17''

Грижа за очите: лекари, операции, болници (Швейцария), 2016, 3'21“

Превенция на маларията (Швейцария), 2016, 7'17''

Аз, ти и приятели (България), 2017, 27'28''

Общностен център (Турция), 2015, 12'30''

Ежедневието на едно сирийско семейство (Турция), 2015, 7'

19:00 ч. Новото дете / Le nouveau (Франция), 2015, 81'

....Място: МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ – ВАРНА, ЗАЛА 3
15:00 ч. ПАНОРАМА ДОКУМЕНТАЛНИ ФИЛМИ

Ръчно зрение (САЩ), 2016, 9'03''

Преодоляване на неподвижността / Transfer de Movimento (Португалия), 2017, 4'59''

Дишане (САЩ), 2017, 3'46''

Аз съм рейнджър (Южна Африка), , 4'59''

Мвавита, родена по време на война (Италия), 2017, 15'26''

Алегро / Allegro (Колумбия), 2016, 18'38''

На ръба на здравия разум (Босна и Херцеговина), 2017, 26'35''

Децата на почвата (Индия), 2016, 9'59''

17:00 ч. ПАНОРАМА КЪСОМЕТРАЖНИ ИГРАЛНИ ФИЛМИ

Денят на жената / Her Zindagi (Индия), 2017, 9'35''

Пристигнали (Белгия), 2017, 16'

Беланка (Испания), 2016, 17'39''

Червено (Иран), 2015, 1'40''

Инверсия (Иран), 2016, 52''

Огън (Иран), 2016, 1'40''

Пълноцветен (Иран), 2016, 48''

Приближаване (Иран), 2016, 3'55''

Линията (Иран), 2017, 1'25''

Под 0° (Коста Рика), 2016, 4'54''

Всичко за Емили / A Propos d'Emilie (Италия), 2016, 7'

Кулокран (Иран), 2017, 25'11''


ВСИЧКИ ПРОЖЕКЦИИ СА С ВХОД СВОБОДЕН С ИЗКЛЮЧЕНИЕ НА ТЕЗИ В ТЕАТЪР „БЪЛГАРАН

Информирай ме за следващи дати на това събитие във Варна
e-mail:
 код:
Афиш Варна
   Петък /23.02/   Съб Нед Пон Вто Сря Чет
Кино
 Жапплу
      ФКЦ - Зала Европа - 15:00 ч.
Кино
За деца
 Лили Рибката
      ФКЦ - Зала Европа - 18:00 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 11:30, 13:45, 16:00, 18:15 ч.
Кино
 Привличане
      ФКЦ - Зала 1 - 18.00, 20.00 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 12:00, 14:30, 17:00, 19:30, 22:00 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30 ч.
Кино
За деца
 Бикът Фердинанд
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 12:45 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 12:20, 14:50 ч.
Кино
 Всичките пари на света
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 20:30 ч.
Кино
 Лабиринтът: Последният кандидат
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 15:00, 17:50, 20:45 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 18:00, 20:50 ч.
Кино
 Петдесет нюанса освободени
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 12:50, 15:10, 17:30, 19:50, 22:10 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 18:45, 21:00 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 11:50, 14:10, 16:30, 17:15, 18:50, 19:40, 21:15, 22:00 ч.
Кино
 Телма
      ФКЦ - Зала 6 - 18:00 ч.
Кино
 Нощни игри
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 13:30, 15:45, 18:00, 20:10, 22:20 ч.
Кино
 Три билборда извън града
      Кино Арена - Мол Варна - 11:40, 14:00, 19:15 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 16:30, 21:50 ч.
Кино
 Ерата на първите
      ФКЦ - Зала 6 - 20:00 ч.
Кино
 Джуманджи: Добре дошли в Джунглата
      Кино Арена - Мол Варна - 13:00, 15:30 ч.
Кино
 Принцесата на покера
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 13:40, 19:00 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 16:20, 21:45 ч.
Кино
 Посоки
      Кино Арена - Мол Варна - 15:15, 17:30 ч.
Кино
 Черната пантера
      Кино Арена - Мол Варна - 12:15, 15:10, 18:10, 21:00 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 13:50, 16:40, 19:30, 22:20 ч.
Кино
 Най-мрачният час
      Кино Арена - Мол Варна - 21:50 ч.
Кино
 15:17 до Париж
      Кино Арена - Мол Варна - 13:10, 19:45 ч.
Театър
 Месец на село
      Драматичен театър - сцена Филиал - 19:00 ч.
Опера и балет
 Мадам Бътерфлай
      Драматичен театър - Основна сцена - 19:00 ч.
Клубове
 Стела Петрова LIVE
      Club Dolby Theatre - 23.30 ч.
Клубове
 The Hits/dj Viktor
      MASARO Bar - 21:00 ч.
      MASARO Bar - 21:00 ч.
Клубове
 DJ Yang Fetish
      Club Horizont - 22:30 ч.
Клубове
 Стефан Вълдобрев и Обичайните заподозрени
      Club Vintage 33 - 23:00 ч.
Клубове
 Whitesnake tribute
      Варна лайв клуб - 23:00 ч.
Клубове
 Black Vibes by Opium
      Club Opium - 22:00 ч.
Изложби
 "Лято" - изложба на колекцията на проф. Вихрони Попнеделев
      Арт Галерия "Тереза Зиковска"
Изложби
 ЕксЛибрис Презареждане 3
      Галерия Ларго
Изложби
 Картини от 1001 нощ
      ФКЦ - фоайе
Изложби
 Приятели в отвъдното
      Къща-музей "Георги Велчев"
Изложби
 Благотворителността през обектива
      Photosynthesis
Изложби
 Носталгия
      Галерия „Арт Маркони”
Изложби
 Изложба фотография на Йордан йорданов - Юри
      Градска художествена галерия
Изложби
 Проучванията на Хермин Шкорпил
      Парк-музей "Владислав Варненчик"
Изложби
 Звуци от море, сърце и слънце - Светлана Мирчева
      Галерия "Contemporary space"
Изложби
 Изкуство завинаги
      Градска художествена галерия
Изложби
 Петелът – слънчевият символ в човешкия бит и култура
      Археологически музей
Изложби
 Изложба 60 г. Национален парк-музей "Шипка-Бузлуджа"
      Военноморски клуб
Изложби
 Постоянна експозиция на ГХГ "Борис Георгиев"
      Градска художествена галерия
Музеи
 Най-ранните следи от човешко присъствие
      Археологически музей
Кино
 Матилда
      ФКЦ - Зала Европа - 20:00 ч.
Изложби
 Игри на баланс - сборна изложба бижута
      Галерия Le Papillоn
   Петък /23.02/   Съб Нед Пон Вто Сря Чет

Организаторите си запазват правото за промяна в афиша,
за което Moreto.net не носи отговорност.

Полезно
Женско списание Кино-програма
Спешен зъболекар Театър
Козметично Студио Сметка за вода
Всичко за банята Сметка за ток
Имоти във Варна Хотели във Варна
Препоръчваме
Хотел до Пампорово Музеите във Варна
Израел от Варна Разписание БДЖ
Гаражни врати Промо Икономични бойлери
Матраци и спални Без вредители
Поръчка на храна Мека мебел
Акценти
Привличане

ФКЦ - Зала 1
18.00, 20.00ч.
Бикът Фердинанд

Кино Арена - Гранд Мол Варна
12:45ч.
Всичките пари на света

Кино Арена - Гранд Мол Варна
20:30ч.
Лабиринтът: Последният кандидат

Кино Арена - Гранд Мол Варна
15:00, 17:50, 20:45ч.
Петдесет нюанса освободени

Кино Арена - Гранд Мол Варна
12:50, 15:10, 17:30, 19:50, 22:10ч.
Телма

ФКЦ - Зала 6
18:00ч.
Нощни игри

Кино Арена - Гранд Мол Варна
13:30, 15:45, 18:00, 20:10, 22:20ч.
Три билборда извън града

Кино Арена - Мол Варна
11:40, 14:00, 19:15ч.
Ерата на първите

ФКЦ - Зала 6
20:00ч.
Джуманджи: Добре дошли в Джунглата

Кино Арена - Мол Варна
13:00, 15:30ч.
Принцесата на покера

Кино Арена - Гранд Мол Варна
13:40, 19:00ч.
Посоки

Кино Арена - Мол Варна
15:15, 17:30ч.
Черната пантера

Кино Арена - Мол Варна
12:15, 15:10, 18:10, 21:00ч.
 © Moreto.net - Сайтът на Варна RSS Новини   RSS Обяви   Условия   Форум   Блог   Пауза   Реклама   Контакти  
ПРИЯТЕЛИ: 
0.4 + 0.4
Бургас   Казанлък   Монтана   Несебър   Сандански   MyHoliday.bg   Приятели   Запознанства   Elmaz.rs   Моите пари  
Moreto.net в Google+ и Facebook