Регистрация
18.2°C     Направи Moreto.net начална страница
Начало
Пътеводител
Новини
Афиш
WEB указател
Снимки
Обяви
Предстоящо
ВСИЧКИ
Кино
Театър
Концерти
Опера и балет
Спектакли
Музеи
Клубове
За деца
Изложби
Други
Варненско лято
Златна роза
Архив събития
Добави събитие
Черноморието

Тюленово се намира между Шабла и Камен бряг / на 100-тина километра от Варна/.Тук е като място не докоснато от цивилизацията, красиво и неопитомено. Почти всяко местенце си има име: "Ашалък", "Киприя", "Дупката", "Мартина"...
Черноморието

Между Шабла и Каварна, на 2 км от Камен бряг се намира археологическия резерват Яйлата, обявен за такъв през 1989 година. Заедно с растения и животни, скали и пещери местността е обявена за защитена територия. Името й е от тюрски произход и в превод на българския Яйла означава...
Снимки

Още снимки от "Морската градина"

Още снимки от "Морската градина"
Анонс

Световeн фестивал на анимационния филм Варна 2017

Анимационни филми от целия свят ще гостуват на тазгодишното - 13 издание, на фестивала. Публиката ще види най-новите и някои добре познати заглавия в анимацията.

Програма:

13 септември, 19 часа
Първа конкурсна програма-Късометражна анимация

Парад на Сати, Япония, 2016, 6‘

Пет лесни стъпки към откриването на сродна душа, Чехия, 2016, 5‘

Приписани постижения, Иран, 2016, 4‘

Вълните, Великобритания, 2016, 5‘

Аромат на здравец, Иран, САЩ, 2016, 5‘

Да играем все едно e 1949, Канада, 2016, 1‘

Цялата история, Великобритания, 2017, 7‘

Пакостници, Белгия, 2016, 5‘

Ябълкови резени, Дания, 2016, 11‘

Лимонено дърво, Португалия, 2016, 5‘

Бебешко падане, Тайван, 2016, 5‘

Ин, Белгия, 2017, 10‘

Тръшкане, Южна Корея, 2015, 1‘

Огърът, Франция, 2016, 10‘

ФКЦ, зала 1


14 септември, 11 часа
Първа конкурсна програма-Анимация за деца

Вълшебният жезъл, Русия, 2015, 3‘

Еднорогът, Белгия, Франция, 2016, 13‘

Откъде идват снежинките?, Русия, 2016, 3‘

У дома, Южна Корея, 2017, 7‘

Съвременни разкази от света. Котка и мишка, Русия, 2015, 13‘

Коя – Лоша количка, Хърватска, Словения, 2017, 3‘

Бокси: Задръстване, Унгария, 2016, 4‘

Чика, кучето в гетото, Германия, 2016, 16‘

ФКЦ, зала 1

Втора конкурсна програма-Късометражна анимация, 16 часа

Черна хроника, България, 2017, 9’

Г-н Нощ има почивен ден, Литва, 2016, 2’

Птичка, България, 2016, 4’

Южна гора, Япония, 2017, 6’

Мълчаливият Лондон, Великобритания, 2017, 3’

Стокхолм, Франция, 2017, 6’

Сладък зов, Германия, 2017, 4’

Стаята на татко, Южна Корея, 2016, 8’

Ярост, Полша, 2015, 3’

Градски аудио спектър, Германия, Швейцария, 2016, 3’

Fired Up, САЩ, 2017, 3’

Забрана, Белгия, 2016, 7’

Г-ААА , Великобритания, 2016, 2‘

Нищо не се случва, Дания, Франция, 2017, 12‘

Нутаг – Родина, Канада, 2016, 6‘

1960:: ФИЛМ :: КАДЪР , Великобритания, 2016, 2‘

ФКЦ, зала 1


Първа конкурсна програма-Пълнометражна анимация, 17.30 часа

Made in Brachycera, България, 2017, 70‘

ФКЦ, зала 1

Трета конкурсна програма-Късометражна анимация, 19 часа

Пролетно равновесие, България, 2017, 8’

Даръл, Испания, 2016, 3’

20 ритника, България, 2016, 6’

Преди и След, Южна Корея, 2016, 8’

Китово сърце, Дания, 2016, 7’

Трудно, Великобритания, 2016, 5’

Майка ми е щура, ЮАР, 2017, 3’

Майка Гарван, Чехия, 2015, 8’

Остров, Хърватска, 2017, 5’

Художник и хулигани, Русия, 2016, 12’

9 начина да нарисуваш човек, Русия, 2016, 6’

Битката при Сан Романо, Швейцария, 2017, 2’

Нощен ястреб, Хърватска, Словения, 2016, 8’

ФКЦ, зала 1

Втора конкурсна програма-Пълнометражна анимация, 20.30 часа
Зоотроп, България, 2017, 100’

ФКЦ, зала 1

15 септември, 11 часа
Втора конкурсна програма-Анимация за деца

Баба, България, 2017, 6’

Ние създаваме образи, Индия, 2016, 9’

Панголинът и таралежа, Великобритания, 2017, 4’

Папагалски залъгалки „Русия“, България, 2017, 5’

Пътешествие, Словакия, 2015, 8’

Нова бележка, Австралия, Франция, 2016, 3’

Синьото небе, Хърватска, 2016, 8’

Офицер Трагедия, Аржентина, Франция, 2016, 1’

Скъпи Татко, Белгия, 2016, 5’

Схематично шоу – Пещерен човек, Австралия, 2016, 2’

Последно повикване, Португалия, Великобритания, 2016, 12’


ФКЦ, зала 1


Четвърта конкурсна програма-Късометражна анимация, 16 часа

Прасешка история, България, 2015, 1’

Такси в джунглата, Япония, Южна Корея, 2016, 8’

Темпо, Холандия, 2016, 1’

Нищо не чувствам вече, Белгия, Канада, 2016, 9’

Мъж и жена. Водска история, Естония, 2016, 4’

По-долу от човек, Дания, 2016, 6’

Адам, САЩ, 2016, 2’

Летище, Хърватска, Швейцария, 2017, 10’

Смартфон живот, Китай, 2015, 3’

Мила Фог, Словакия, 2015, 11’

Искам..., Япония, 2016, 2’

Кукушка, Русия, 2016, 9’

Мъртва разплата, Австрия, 2017, 2’

Кой ден е днес, Португалия, 2015, 12’

Бонбони.zip, Япония, 2017, 4’

ФКЦ, зала 1


Трета конкурсна програма-Пълнометражна анимация, 17.30 часа

Тереза и Тим, Испания, 2017, 75’

ФКЦ, зала 1

Пета конкурсна програма-Късометражна анимация, 19 часа

Пърхане, България, САЩ, 2016, 10‘

Омраза за продан, Холандия, 2017, 3’

Среднощна елегия, България, 2017, 9‘

Сбогом, Словения, 2016, 6’

Незадоволително, Франция, 2016, 1’

И луната е застинала, Беларус, Германия, САЩ, 2017, 11’

Мол 84, Великобритания, 2016, 2’

Манивалд, Канада, Хърватска, Естония, 2017, 13’

Малко момиче, САЩ, 2016, 4’

Как си днес?, Великобритания, 2016, 7’

Любов, Франция, Унгария, 2016, 14’

У Дома, Чехия, 2016, 6’

ФКЦ, зала 1

Четвърта конкурсна програма-Пълнометражна анимация, 20.30 часа

Етел и Ърнест, Великобритания, 2016, 94’

ФКЦ, зала 1


16 септември, 11 часа
Трета конкурсна програма-Анимация за деца

Портокаловото дърво, Иран, 2016, 7’

Пуловерът, Аржентина, Франция, 2016, 1’

Знаеш ли колко те обичам: Приключенията на Зайко, Австралия, 2015, 11’

Паяжина, Русия, 2016, 4’

Хапване, Франция, 2016, 1’

Сомбрюк, Русия, 2017, 5’

Бил и Тони – Пица, Австрия, Хонг Конг, 2016, 2’

Ежова къщурка, Хърватска, Канада, 2017, 10’

Априори, Германия, 2017, 6’

За майките, Русия, 2016, 5’

Полюсни разстояния, Великобритания, 2017, 12’

ФКЦ, зала 1


Шеста конкурсна програма-Късометражна анимация, 16 часа

Страшното неизвестно, България, 2016, 3’

Местоположение, Полша, 2016, 10’

Ъгъл, Естония, 2016, 2’

Арабска зима, Ливан, 2016, 5’

По-добрo положение, Чили, Германия, 2016, 4’

Реорганизация, Израел, 2017, 11’

Извън себе си, Полша, 2016, 5’

На едно дръпване, Германия, 2016, 3’

Аеронавтите, Мексико, 2016, 11’

Целият свят е сцена, Германия, Сингапур, 2016, 1’

Корп., Аржентина, 2016, 9’

Следи от мимолетното, Полша, 2016, 8’

Изпушил, Белгия, 2016, 6’

Come Home, Белгия, 2015, 3’

ФКЦ, зала 1


Пета конкурсна програма-Пълнометражна анимация, 17.30 часа

Момичето без ръце, Франция, 2016, 76’

ФКЦ, зала 1


Седма конкурсна програма-Късометражна анимация, 19 часа

Риби, плувци, кораби, България, Китай, Русия, 2017, 9’

Татко, Германия, 2016, 2’

Ловецът без очи. Хантийска история, Естония, 2016, 3’

О, майко!, Полша, 2017, 12’

Лошо момиче, Франция, Турция, 8’

Куче полицай, САЩ, 2017, 6’

Пречупени – женският затвор в Хоенек, Германия, 2016, 7’

Кексче, САЩ, 2017, 2’

Анализ парализа, Швейцария, 2016, 9’

Капка по капка, Португалия, 2017, 9’

Тип-топ, Русия, 2016, 2’

Мъртви коне, Испания, 2016, 6’

Чуждо тяло, Полша, 2016, 7’

ФКЦ, зала 1

Шеста конкурсна програма-Пълнометражна анимация, 20.30 часа

Мъст, САЩ, 2016, 75’

ФКЦ, зала 1

Пълнометражна анимация за деца, 11 часа
Пук, по Валери Петров

ФКЦ, зала 1

Информирай ме за следващи дати на това събитие във Варна
e-mail:
 код:
Афиш Варна
   Събота /23.09/   Нед Пон Вто Сря Чет Пет
Кино
За деца
 Героите на джунглата
      Кино Арена - Мол Варна - 11:15, 13:20 ч.
      ФКЦ - зала "Европа" - 14:00, 16:00 ч.
Кино
За деца
 Емоджи: Филмът
      Кино Арена - Мол Варна - 11:00, 13:00, 15:00, 17:00 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 12:15, 13:50, 14:30, 16:30, 18:30 ч.
Кино
За деца
 Крадци на Ядки 2: Луди по природа
      Кино Арена - Мол Варна - 12:00, 14:15, 16:15, 18:15 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 11:45, 15:50, 17:50 ч.
Кино
 Бари Сийл: Наркотрафикантът
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 15:15, 20:00, 22:20 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 13:30, 16:00, 18:30, 21:15 ч.
Кино
 Lego® Ninjago: Филмът
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 11:30, 13:40, 15:50, 18:00, 20:10 ч.
Кино
 Kingsman: Златният кръг
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 11:30, 14:20, 17:10, 20:00, 22:50 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 12:40, 15:30, 18:20, 21:10 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 13:20, 16:10, 19:10, 22:00 ч.
Кино
 ТО - филм
      Кино Арена - Мол Варна - 14:00, 16:45, 19:30, 22:15 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 13:45, 16:30, 19:20, 22:00 ч.
Кино
 Късметът на Логан
      Кино Арена - Мол Варна - 15:20, 17:45, 20:45, 22:30 ч.
Кино
 Болшой
      ФКЦ - зала "Европа" - 20:30 ч.
Кино
 Търговският пътник
      ФКЦ - 6 - 20:00 ч.
Кино
 Лейди Макбет
      ФКЦ - зала 6 - 18:15 ч.
Кино
 Анна Каренина. Историята на Вронски
      ФКЦ - зала "Европа" - 18:00 ч.
Кино
 12 А
      ФКЦ - зала 1 - 18:00, 20:00 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 11:45, 13:45, 15:45, 17:50, 19:50, 21:50 ч.
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 12:10, 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:30 ч.
Кино
 Бодигард на убиеца
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 15:15, 20:00, 22:20 ч.
      Кино Арена - Мол Варна - 20:15, 22:40 ч.
Кино
 Тъмната кула
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 17:45 ч.
Кино
 Валериан и градът на хилядите планети
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 12:20 ч.
Кино
 Анабел 2: Сътворение
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 20:30, 22:45 ч.
Кино
 Американски убиец
      Кино Арена - Гранд Мол Варна - 12:30, 14:45, 17:00, 19:15, 21:30 ч.
Кино
 Атомна блондинка
      Кино Арена - Мол Варна - 21:45 ч.
Кино
 Войната за планетата на маймуните
      Кино Арена - Мол Варна - 19:00 ч.
Клубове
 Kyriacos Georgiou / Greek Party
      Piano Bar Sinatra - 22:00 ч.
Клубове
 Saturday Masquerade
      Masquerade Club - 22:00 ч.
Клубове
 Summer Cult: Култово Специално / DJ Niki Genov & DJ Lucky
      Summer Cult Club - 22:30 ч.
Клубове
 DJ Vlado Bylove
      Club Horizont - 22:00 ч.
Изложби
 Помниш ли...
      Галерия Le Papillоn
Изложби
 Десети Международен Фотографски Салон Варна
      Морската градина - на входа
Изложби
 Груповата изложба: "Лирични послания"
      Галерия "Графит"
Музеи
Изложби
 „Из варненския училищен живот” - изложба
      Музей на Възраждането - 10 - 17 ч.
Изложби
 Съвместна изложба
      Музей "Георги Велчев" - ул. "Радко Димитриев" 8
Изложби
Други
 Мариела Гемишева - "Автопортрет в книга"
      Галерия "Contemporary space"
Изложби
 Филателно море
      Военноморски музей
Изложби
 Ноктюрно
      Галерия „Арт Маркони”
Музеи
 Най-ранните следи от човешко присъствие
      Археологически музей
Изложби
 Изложба "Знаехте ли?"
      Градска художествена галерия
   Събота /23.09/   Нед Пон Вто Сря Чет Пет

Организаторите си запазват правото за промяна в афиша,
за което Moreto.net не носи отговорност.

Полезно
Женско списание Кино-програма
Спешен зъболекар Театър
Криолиполиза Сметка за вода
Цялата баня Сметка за ток
Откриване на течове Разписание БДЖ
Имоти във Варна Кадастър, ПУП
Препоръчваме
Хотел „Йо“ Градинска мебел
Израел Нова Дата Програма клубове
Гаражни врати Промо Икономични бойлери
Матраци и спални Без вредители
Музеите във Варна Хотели във Варна
Охрана кошери Поръчка на храна
Акценти
Филателно море

Военноморски музей
Ноктюрно

Галерия „Арт Маркони”
Най-ранните следи от човешко присъствие

Археологически музей
Изложба "Знаехте ли?"

Градска художествена галерия
Героите на джунглата

Кино Арена - Мол Варна
11:15, 13:20ч.
Емоджи: Филмът

Кино Арена - Мол Варна
11:00, 13:00, 15:00, 17:00ч.
Крадци на Ядки 2: Луди по природа

Кино Арена - Мол Варна
12:00, 14:15, 16:15, 18:15ч.
Бари Сийл: Наркотрафикантът

Кино Арена - Гранд Мол Варна
15:15, 20:00, 22:20ч.
Lego® Ninjago: Филмът

Кино Арена - Гранд Мол Варна
11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 21:50ч.
Kingsman: Златният кръг

Кино Арена - Гранд Мол Варна
11:30, 14:20, 17:10, 20:00, 22:50ч.
 © Moreto.net - Сайтът на Варна RSS Новини   RSS Обяви   Условия   Форум   Блог   Пауза   Реклама   Контакти  
ПРИЯТЕЛИ: 
0.7 + 0.6
Бургас   Казанлък   Монтана   Несебър   Сандански   MyHoliday.bg   Приятели   Запознанства   Elmaz.rs   Моите пари  
Moreto.net в Google+ и Facebook